„Novak Djokovič nikdy nebude mít lásku Rogera Federera, ale myslím, že ho to nezajímá“ - Goran Ivanisevic

Novak Djokovič trénuje před Goranem Ivaniševičem ve Wimbledonu 2021

Novak Djokovič trénuje před Goranem Ivaniševičem ve Wimbledonu 2021

Goran Ivanisevic věří, že jeho svěřenec Novak Djokovič nikdy nebude mít stejnou podporu a obdiv Roger Federer přijímá. Chorvat však cítí, že to Djokoviče příliš netrápí, protože nedostatek podpory využívá ve svůj prospěch.

Djokovič nikdy neměl takovou podporu, jakou má Federer na hřišti i mimo něj. Ve skutečnosti musel Srb snášet partyzánské davy pokaždé, když překročil meče proti švýcarskému velikánovi.

Nedávno po své výhře nad Denisem Kudlou ve Wimbledonu Djokovič poukázal na to, že většinu svých zápasů hraje před nepřátelským davem.

Trenér Djokoviče Goran Ivaniševič, v nedávném rozhovoru s Rickem Broadbentem z The Times , tvrdil, že ti, kdo nepodporují Srba, by mu „chyběli“, jakmile zavěsí boty.

Chorvat přiznal, že Djokovič nikdy nebude tak milován jako Federer, protože Švýcaři dorazili na scénu dlouho před Srbem. Ale stejným způsobem Ivanisevič vysvětlil, jak devatenáctinásobný šampion Slam využívá nepřátelství davu, aby se dostal do vyšších výšin.

Myslím, že jim bude chybět [až nakonec odejde do důchodu], “řekl Ivaniševič. 'Nikdy nebude mít Rogerovu lásku, ale myslím, že ho to nezajímá.' Někdy potřebuje lidi, kteří jsou proti němu, aby se cítili trochu tlačeni.
'Má fanoušky, lidé ho milují, ale Federera více podporují, protože byl první,' dodal bývalý vítěz Wimbledonu. 'Ale musíš si vážit toho, co dělá.' Ten chlap vyhrál všechno. Ten chlap bojuje. Bude jim chybět. Řeknou: „F ***, chtěli bychom, aby se Djokovič vrátil.“

Ivaniševič dále tvrdil, že lidé často vidí pouze negativa spojená s Djokovičem a že Srbovy dobré skutky nejsou téměř nikdy zdůrazněny. Chorvat přirovnal Djokoviče k Robinu Hoodovi, fiktivní postavě, která je nejlépe známá tím, že nabízí pomocnou ruku znevýhodněným.

Někdy si lidé vyberou jen to špatné, co dělá, dodává Ivaniševič. Nevidí dobro, které dělá, když pomáhá druhým. Je to člověk, který se nebojí promluvit, jediný tenista, který stojí za ostatními hráči. Je to Robin Hood tenisu.

Největším soupeřem Novaka Djokoviče je on sám: Goran Ivanisevic

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Djokovič za poslední desetiletí tomuto sportu dominoval jako nikdo jiný. Jen velmi málo soupeřů se dokázalo dostat ze Srbů, zvláště na grandslamech. Občas však byl svým vlastním nejhorším nepřítelem.

Ivanisevic věří, že Djokovič je jeho největším rivalem kvůli jeho nekončícímu hledání dokonalosti.

'Největším protivníkem Novaka je on sám,' řekl Ivaniševič. Někdy vytváří problém. V mé hlavě je výstřel v pořádku, ale v jeho hlavě není. Chce být dokonalejší.

Djokovič je na cestě k dokončení Calendar Slam v letošním roce. Už vyhrál Australian Open a Roland Garros a je favoritem, jak zvednout i zbývající dva Majory.

Ivaniševič tvrdil, že mu věří Djokovicova schopnost vyhrát Calendar Slam dobře předtím, než se připojil k trenérskému týmu Srbů.

Před sedmi lety jsem řekl, že Novak Djokovič byl jediným mužem, který dokázal vyhrát všechny čtyři Slamy v jednom roce, dodal Chorvat. Proč? Ten chlap má nejlepší hru pro všechny povrchy a je tak hladový být lepší, lepší, lepší.

Populární Problémy

„Smoke: Marihuana + Black America“ je nový BET dokument produkovaný Nasem. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online, pokud nemáte kabel.

Zde je návod, jak sledovat tributní koncert Willie Nelson A&E online bez kabelu.

Holuby jsou ve městech a parcích běžným jevem a jejich krmení může být zábavný zážitek. Pokud jste poblíž města nebo kolem skalnatých útesů, kde se potulují divoké holuby, můžete je dokonce přilákat na svůj dvůr. Často je to tak jednoduché, jako dát některé ...

Roger Federer před návratem na turné ATP na Ženevském Open prozradil, že stále má určité pochybnosti o svém těle a celkové úrovni hry.

Zamčené dveře odvrátí většinu potenciálních vetřelců. Většina zámků zasune šroub ze dveří do zárubně, čímž zakotví dveře k jejich základu. Chcete -li zamknout dveře, obvykle potřebujete vědět, jak tento šroub posunout. Pokud jste...

Americký ženský fotbal si v pátek večer zahraje s Mexikem o místo na olympiádě 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry bez kabelu.