Matka to ví nejlépe, když Azarenková narušuje Watsonovy wimbledonské sny

Tenis - Wimbledon - Londýn, Británie - 7. července 2017 Běloruská Victoria Azarenková v akci během svého zápasu třetího kola proti Velké Británii Heather Watson REUTERS/Toby MelvilleAutor: Pritha Sarkar

LONDÝN (Reuters) - Špatnou zprávou pro novou maminku Victorii Azarenkovou ve Wimbledonu v pátek bylo, že poprvé za pět setkání upustila set proti britské naději Heather Watsonové.aplikace fubotv na chytré televizi samsung

Bělorusům došlo k další frustraci, protože Watson během napínavého střetnutí se středním soudem ve třetím kole zabojoval s 11 hrami - stejný počet se Azarenková vzdala celkem během svých čtyř předchozích showdownů.

Přesto tyto statistiky a úžasný okamžik soudu Watsona ve třetím setu nemohly odepřít vítězství Azarenkové, když dosáhla posledních 16 vítězství, které zastavilo srdce 3-6 6-1 6-4 nad britským zástupným znakem.

'V klíčových okamžicích jsem opravdu posílila,' řekla Azarenková, která hraje teprve svůj druhý turnaj po narození syna Lea v prosinci.Kolegyně dvojnásobné grandslamové šampionky Mary Pierce to vyjádřila důrazněji: „Azarenková dnes ukázala, proč je bývalou světovou jedničkou - když se to počítá, povznese to na další úroveň.

'Značka šampiona.'

jak se dívat na hru kovbojů

Když Azarenková v rozhodujícím setu prolomila na 4: 3, po 11minutové hře, která pro její soupeř představovala šest dvojek a pět herních bodů, Watsonova propadlá řeč těla naznačovala, že hra skončila a její duch byl zlomený.Přesto ve 30-30 v další hře Watson náhle zastavil akční střed, vytáhl dech od 15 000 silného davu, když držela levou paži ve vzduchu, aby vyzvala Hawkeyeho na místo přistání úderu Azarenkové kolem prašné, vláknité základní linie .

Když se oba hráči nervózně dívali na obří obrazovku na kurtu, jásavé jásot, které přivítalo Hawkeyeho verdikt, nenechalo na pochybách, kterým směrem se hovor ubíral - a to také pomocí vousů.

Bekhend dlouhý od Azarenkové v dalším bodě zvedl dav ze sedadel, když vybuchli na oslavu.

Euforie se však během několika minut vypařila, protože 102. Watson, který se dostal do dvou bodů, když porazil Serenu Williamsovou ve stejné fázi v roce 2015, pronásledoval lalok pouze proto, aby se míč dostal do sítě, a Azarenková tak získala další bod zlomu.

Když se frustrovaně sklonila nad raketou, Watson si musel uvědomit, že jí docházejí životy.

Porušení času bylo to poslední, co potřebovala - ale toho se jí dostalo, když se snažila nabrat rozum.

Když se konečně pustila do svého podání, tlumený potlesk, který přivítal konec bodu, potvrdil, že Azarenková stála pouhou hru od toho, aby se druhý týden majorů na travnatém hřišti stala popáté.

opora lokte pro tenisový loket

Watsonová získala další dvě šance odhodit Azarenkovou mimo hřiště, když v 10. hře vedla o 15–40 napřed, ale pokaždé, když chybně vrátila podání, trefila dlouhý a široký.

Vše skončilo o dva body později, když Watsonova chyba bekhendu po dvou hodinách a šesti minutách zanechala Azarenkovou skotačivou radost.

(Úpravy Clare Lovell a Susan Fenton)

Populární Problémy

Jak nahlásit školu za diskriminační kázeň. Federální zákon zakazuje státním školám (stejně jako mnoha soukromým školám, které přijímají federální financování) diskriminovat při podnikání ...

Jak poznat pohlaví perliček. Perličky jsou stále oblíbenější. Jejich maso je nejen jemné a chutné, ale perličky také chrání hejno farmy před predátory, slouží jako ochrana proti škůdcům a dokonce mohou omezit ...

Jak připravit bramborový koláč. Bramborový koláč je klasická příloha s mnoha možnými variacemi. Například Bramborový dauphinoise je jedním z nejstarších známých receptů na pečení brambor, který používá krémový základ. Standardní pečení brambor nespoléhá na ...

Jak používat Crep Protect Spray. Ochranný sprej Crep je vysoce účinný při ochraně obuvi před vodou, prachem a skvrnami. Kupte si tento užitečný produkt online nebo v obchodě s obuví. Chcete -li produkt aplikovat, jednoduše protřepejte plechovku, nastříkejte ...