Novak Djokovič si všiml tréninku v horách, odmítá odpočívat i během dovolené

Novák Djokovicbude disney plus na amazon firestick

Novak Djokovič je právě teď nejlepším tenistou na světě a jedním z nejschopnějších sportovců napříč všemi sporty. Není tedy překvapením, že nenechá kámen na kameni, pokud jde o jeho fyzickou přípravu mimo kurt.

Díky fitness režimu, na který by byl dokonce Herkules hrdý, Novak Djokovic vyladil svou fyzickou vytrvalost a sílu do té míry, že dokáže přežít téměř každého hráče. Světová jednička je také velmi flexibilní, protože je často viděn dělat rozkoly a výpady, které by běžnému hráči zlomily kotníky.Novak Djokovic dosáhl své fyzické zdatnosti vytrvalostí, a to natolik, že odmítá odpočívat i na dovolené. Skutečně, Srb byl zachycen na videu v horách Jahoriny, přičemž svůj pobyt zde využil jako záminku pro další cvičení.

Novak Djokovic si nenechá ujít žádnou příležitost trénovat, i když je uprostřed přírody

Láska ke kondici Novaka Djokoviče z něj udělala na kurtu podivína

Novak Djokovič se v poslední době snaží odpoutat pozornost od dramatu tenisového světa. Srb je v současné době v Bosně a Hercegovině se svou rodinou na dovolené, přičemž dobře využil své prostoje před obnovením turné příští měsíc.přichází na hbo v březnu 2019

Mít navštívili pyramidu Slunce v oblasti Bosny Visoko s archeologem Semirem Osmanagicem se Novak Djokovic a jeho rodina poté rozhodli strávit nějaký kvalitní společný čas v pohoří Jahorina.

Novak Djokovič, milovník přírody, využil této příležitosti k fyzickému cvičení v horách. Třiatřicetiletý muž využil všech zdrojů přítomných ve svém přirozeném prostředí, na ramena si postavil dvě obrovské klády a nesl je do kopce.

Světovou jedničku do cvičení zapojil také jeho otec.jak rychle slouží serena williamsová

Novakova matka Dijana Djokovic, zmatená naléháním svého syna na výcvik i během přestávky, byla slyšet říkat: „Nejsi normální, co dva šílenci. Mohl jste si vybrat strmější cestu? '

'To nic není,' odpověděl Djokovič, když ho otec povzbuzoval, aby nesl dva kmeny dřeva. Poté, co Novak Djokovič pokračoval ve hře na několik metrů, zatleskal otcově fyzickému úsilí „bravem“.

Novak Djokovic je známý jako nadšenec do fitness

V rané fázi své kariéry Novaka Djokoviče během jeho zápasů sužovaly problémy s kondicí a dýcháním. Talent tam byl, ale když se soutěž stala fyzickým zdaněním Srbova těla, často to vzdala.

eagles vs steelers živý přenos

Není žádným tajemstvím, že Novak Djokovič je nyní změněný muž, přičemž jeho tréninkový režim byl stejně pečlivý jako režim Cristiana Ronalda.

Novak Djokovic ve své knize „Serve to Win“ podrobně popisuje několik cvičení, která jsou součástí jeho výcvikových rituálů. Pravidelně dělá základní cviky, jako jsou skákací zvedáky, vysoké kopy, dřepy, výpady, reverzní výpady a boční výpady, ale dělá je s velmi vysokou intenzitou a frekvencí.

Světová jednička je také příznivcem jógy a svým fanouškům často radí, aby cvičili jógu hned po cvičení a před spaním.

Populární Problémy

Seznamte se s významem lásky v tenisovém bodování, včetně toho, jak se používá a co znamená v tenisovém zápase. Pochopit terminologii a bodovací systém používaný ve hře tenisu.

Alex Corretja ve svém nejnovějším sloupku zaslal bohatou chválu na Rafaela Nadala. Corretja také nazvala Nadala největším španělským sportovcem všech dob.

Dokumentární seriál CNN „Příběh pozdní noci“ má premiéru v neděli. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online streamování zdarma.

Serena Williamsová měla ve svém rohu na Roland Garros Mika Tysona, když připravovala bitvu se starou rivalkou Marií Šarapovovou.

Kampaň Biancy Andreescuové na National Bank Open 2021 skončila ve čtvrtek, když obhájce titulu byl ve třetím kole vyloučen Onsem Jabeurem.

Daniil Medvedev měl v úterý pozitivní test na COVID-19, což ho donutilo odstoupit z Masters v Monte Carlu.