Novak Djokovič si všiml tréninku v horách, odmítá odpočívat i během dovolené

Novák Djokovic

Novák Djokovic

držet krok s Kardashianovou sezónou 17, epizoda 2

Novak Djokovič je právě teď nejlepším tenistou na světě a jedním z nejschopnějších sportovců napříč všemi sporty. Není tedy překvapením, že nenechá kámen na kameni, pokud jde o jeho fyzickou přípravu mimo kurt.

Díky fitness režimu, na který by byl dokonce Herkules hrdý, Novak Djokovic vyladil svou fyzickou vytrvalost a sílu do té míry, že dokáže přežít téměř každého hráče. Světová jednička je také velmi flexibilní, protože je často viděn dělat rozkoly a výpady, které by běžnému hráči zlomily kotníky.

Novak Djokovic dosáhl své fyzické zdatnosti vytrvalostí, a to natolik, že odmítá odpočívat i na dovolené. Skutečně, Srb byl zachycen na videu v horách Jahoriny, přičemž svůj pobyt zde využil jako záminku pro další cvičení.

Novak Djokovic si nenechá ujít žádnou příležitost trénovat, i když je uprostřed přírody

Novák Djokovic

Láska ke kondici Novaka Djokoviče z něj udělala na kurtu podivína

Novak Djokovič se v poslední době snaží odpoutat pozornost od dramatu tenisového světa. Srb je v současné době v Bosně a Hercegovině se svou rodinou na dovolené, přičemž dobře využil své prostoje před obnovením turné příští měsíc.

rovnátka šlach pro lokty

Mít navštívili pyramidu Slunce v oblasti Bosny Visoko s archeologem Semirem Osmanagicem se Novak Djokovic a jeho rodina poté rozhodli strávit nějaký kvalitní společný čas v pohoří Jahorina.

Novak Djokovič, milovník přírody, využil této příležitosti k fyzickému cvičení v horách. Třiatřicetiletý muž využil všech zdrojů přítomných ve svém přirozeném prostředí, na ramena si postavil dvě obrovské klády a nesl je do kopce.

Světovou jedničku do cvičení zapojil také jeho otec.

Novakova matka Dijana Djokovic, zmatená naléháním svého syna na výcvik i během přestávky, byla slyšet říkat: „Nejsi normální, co dva šílenci. Mohl jste si vybrat strmější cestu? '

'To nic není,' odpověděl Djokovič, když ho otec povzbuzoval, aby nesl dva kmeny dřeva. Poté, co Novak Djokovič pokračoval ve hře na několik metrů, zatleskal otcově fyzickému úsilí „bravem“.

live stream Cavs vs Písty

Novak Djokovic je známý jako nadšenec do fitness

V rané fázi své kariéry Novaka Djokoviče během jeho zápasů sužovaly problémy s kondicí a dýcháním. Talent tam byl, ale když se soutěž stala fyzickým zdaněním Srbova těla, často to vzdala.

sledujte sázkové ceny 2019 online zdarma

Není žádným tajemstvím, že Novak Djokovič je nyní změněný muž, přičemž jeho tréninkový režim byl stejně pečlivý jako režim Cristiana Ronalda.

Novak Djokovic ve své knize „Serve to Win“ podrobně popisuje několik cvičení, která jsou součástí jeho výcvikových rituálů. Pravidelně dělá základní cviky, jako jsou skákací zvedáky, vysoké kopy, dřepy, výpady, reverzní výpady a boční výpady, ale dělá je s velmi vysokou intenzitou a frekvencí.

Světová jednička je také příznivcem jógy a svým fanouškům často radí, aby cvičili jógu hned po cvičení a před spaním.

Populární Problémy

Kvalifikanti Sebastian Korda a Pedro Martinez Portero se v pátek utkají ve třetím kole French Open 2020. Oba hráči zatím v Paříži vzdorovali očekáváním.

Dnes večer je premiéra filmu American Idol v roce 2019. Podívejte se, jak sledovat 17 epizod seriálu online prostřednictvím živého přenosu.

Hubnutí nemusí zahrnovat bláznivé módní diety nebo vyčerpávající cvičení, díky nimž se budete cítit úplně vyčerpaní. Studie ve skutečnosti ukazují, že výstřelkové diety dlouhodobě nefungují a většina lidí nakonec přibere ...

Daniil Medvedev zamkne rohy s Diegem Schwartzmanem ve svém závěrečném zápase každý s každým finále Nitto ATP 2020. Zápas je ve skutečnosti mrtvá guma, protože Medveděv si zajistil kvalifikaci do semifinále, čímž eliminuje Argentince.

Latinské grammy 2020 se konají ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Veruca Salt, dívka z Charlie a továrny na čokoládu od Roalda Dahla, byla ta dívka, která byla vyhozena na odpadkový žlab! Nicméně pro ty z nás, kteří nechtějí být vyhozeni na hromadu odpadků, existuje několik způsobů, jak být jako ona. Mít na sobě...