Jak streamovat zázrak: Průvodce prohlížením rodiny

proudový zázrak

Disney

Streamujte zázrak hned

Hokej nemusí být nejpopulárnějším sportem, ale téměř každý miluje smolaře a Disneyho „zázrak“ z vás okamžitě udělá fanouška. Podle skutečného příběhu Americký olympijský hokejový tým mužů Vypráví příběh o tom, jak americký tým získal zlatou medaili nad velmi oblíbeným sovětským týmem.

nejlepší způsob, jak prát tenisky v pračce

Vydáno v roce 2004, Kurt Russell hraje trenéra Herba Brookse, který vedl tým v tom, co se později nazývalo, zázrak na ledě. Ve filmu je trenér Brooks trochu rebel, protože si vybírá svůj tým s malým ohledem na pravidla a protokoly. S hráči z konkurenčních škol a univerzit to trvalo neortodoxní trenérské metody trenéra Brookse, aby je dostali do formy a přiměli je vidět se jako americký tým místo sbírky jednotlivců.

U publika i kritiků si vedl docela dobře a v letech následujících po vydání si získal kultovní pokračování. Dokumentární drama napsali Eric Guggenheim a Mike Rich a je velmi sentimentální ve vyprávění o americkém týmu, Davidovi ve scénáři, Goliášovi, což byl sovětský tým.

Sportovní filmy často tahají za srdce a trhají slzy, a nebylo tomu jinak. Stejně jako všechny naše oblíbené sportovní filmy je „Zázrak“ inspirativní a dosti sentimentální, ale rozhodně vás přiměje zakořenit pro chlapce na ledě. Jeho dobrá témata jsou dnes stejně relevantní a mohla by být příjemnou protiváhou všech špatných zpráv dne.

„Zázrak“ můžete sledovat online, kdykoli mě potřebujete, nebo mě streamovat „Zázrak“, když potřebujete něco spolehlivě zdravého pro celou rodinu.

Zde je návod, jak streamovat „Zázrak“ právě teď:

Jak streamovat „zázrak“ - exkluzivně na Disney+

Zázrak je jedním z klasických filmů se sportovní tématikou Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby předplatného Disney, Disney + .

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Zázrak a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Hledejte zázrak
  5. 5. Klepněte na Zázrak
  6. 6. Klepněte na Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Zázrak“: Přehled

Datum vydání: 6. února 2004
Tvůrci: Eric Guggenheim, Mike Rich
Režie: Gavin O'Connor
Hrají: Kurt Russell, Patricia Clarkson, Noah, Emmerich
Hodnocení: PG
Synopse: Nepravděpodobný vysokoškolský hokejový trenér byl vybrán, aby vedl mužský hokejový tým USA v 80. letech minulého století. Snaží se překonat osobní rozdíly, ale pokračují v zisku zlaté medaile na olympijských hrách v 80. letech.


Jak dlouho je „zázrak“?

136 minut


Zápletka „Zázrak“

Když je trenér University of Minnesota Herb Brooks (Kurt Russell) vybrán jako trenér amerického mužského hokejového týmu, má velké představy o tom, jak chce tým koučovat. Během rozhovoru s olympijským výborem přichází s důvěrou a ujistil je, že má spoustu dobrých nápadů, jak vyhrát proti favorizovanému sovětskému týmu.

Brooks se během předběžných zkoušek setká se svým asistentem trenéra Craigem Patrickem (Noah Emmerich) a předloží mu seznam 26 nadějí, který musí snížit na 20. Musí přesvědčit vedoucí představitele olympijských her, že jeho neortodoxní metody jsou nejlepším zájmem týmu, přestože čelí intenzivnímu zkoumání ze strany vyššího establishmentu.

Jakmile má Brooks finální výběr, nálada začne vzplanout, protože jednotlivé osobnosti hráčů zasahují do jejich týmového ducha. Několik hráčů přišlo z konkurenčních univerzit a staré rivality vypadají, že by mohly týmu zabránit ve spojení. Kromě napětí v raných postupech se hráči obávají, že mohou být kdykoli přerušeni, protože Brooks má s hokejovým týmem olympijských her nějakou osobní historii a zdá se, že to na hráče bere.

Týmu se v exhibičním zápase proti norskému týmu vede špatně a Brooks chápe, že jsou roztržití a potřebují větší motivaci. Nutí je dělat nekonečné bylinky - hokejový ekvivalent sebevraždy - dokud se jejich postoje nezmění a nebudou oddáni jednotnému týmovému duchu.

Jakmile dorazí skutečné hry, americký tým nezačne zvlášť pozoruhodným během. Pokračují však v porážce nejlepších týmů, které se utkají se sovětským týmem. Během emocionální a napjaté hry americký tým přináší své srdce na led a končí porážkou sovětů, čímž nabízí jedno z nejslavnějších rozrušení ve sportovní historii.


Obsazení „Zázraku“

„Zázrak“, který má jen několik slavných herců, závisí na vývoji postavy a sdílené americké nostalgii, aby si získal diváky. I když všichni víme, co se stane, Russell a Emmerich zajišťují buy-in diváka.

Kurt Russell jako trenér Herb Brooks

Ačkoli skutečný Herb Brooks zemřel během principiální fotografie, Kurt Russell využil čas, který měl s sebou, k zdokonalení svého odhodlaného pohledu a velitelského hlasu. Russell byl tak oddaný myšlence týmového ducha, že vzal snížení platu, aby si tisíce komparzistů ve filmu mohli každý den dát teplé jídlo místo obědového balíčku.

praní tenisek v pračce s předním plněním

Patricia Clarkson jako Patti Brooks

Patricia Clarkson je v poslední době známá jako problémová a nebezpečná matka z filmu „Ostré předměty“, ale její postava manželky trenéra Brookse byla této postavě na hony vzdálená. Hrála také v některých dalších, docela slavných, televizních seriálech, včetně 'Frasier', 'Six Feet Under' a 'House of Cards.' Skutečná Patti Brooksová je krátkým portrétem jako divák na tribunách zápasu proti Ruský tým.

Noah Emmerich jako Craig Patrick

Emmericha můžete poznat z dob jeho působení v „Američanech“, kde hrál Stan Beemana. Během své kariéry však byl v několika velkých filmech, včetně 'The Truman Show', 'Master of None' a 'Beautiful Girls. Skutečný trenér Patrick pokračoval v koučování Pittsburgh Penguins a vedl je k vítězství zády k sobě. Stanley Cups v letech 1991 a 1992.


Písně „Miracle“ a soundtrack

Dokážete si asi představit, že soundtrack je plný inspirativní a dojemné hudby, která má vzbudit vaše pocity. Obsahuje docela dost dobové hudby, včetně písní od Aerosmith , Blue Oyster Cult a J. Geils Band. Má také vzrušující ztvárnění „ Bílé Vánoce od Louise Armstronga.


„Zázrak“ u pokladny

Film se u pokladny docela dobře povedl a během úvodního víkendu vydělal téměř 20 milionů dolarů. Ačkoli se to dnes nemusí zdát jako zvlášť pozoruhodná čísla, otevřelo se pouze asi 2600 divadlům. Celkově to na celém světě skončilo téměř 65 milionů dolarů.


Recenze „Zázrak“ - Co řekli kritici

Počáteční recenze na „Zázrak“ byly smíšené, od vlažných po zářící. Většinu kritiky pochválil výkon Kurta Russella, ale film je v současné době považován za jeden z nejlepších sportovních filmů všech dob.


Kde se „zázrak“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

„Zázrak“ se spoléhá na nostalgii a inspiraci, aby byl tento film jedním z největších sportovních příběhů, jaké kdy byly o filmu vyprávěny. Toho roku vyhrálo nejlepší film v ESPY’s a přistálo na několika Nejlepší seznamy Amerického filmového institutu.


Trailer „Zázrak“Hrát si

Trailer Miracle 2004 | Kurt Russell | Patricie Clarksonová Miracle 2004 Miracle vypráví skutečný příběh Herba Brookse (Russella), hráče, který se stal trenérem a který v roce 1980 dovedl americký olympijský hokejový tým k vítězství nad zdánlivě neporazitelným ruským týmem. Režie: Gavin O'Connor Scénář: Eric Guggenheim Hvězdy: Kurt Russell, Patricia Clarkson, Nathan West 2017-06-27T23: 57: 51 000Z

Streamujte zázrak hned


Drobnosti „zázraku“: 5 rychlých faktů

Ačkoli se „zázrak“ může zdát jen dalším sportovním filmem, detaily ze zákulisí vás určitě přimějí myslet si něco jiného.

1. Je to nejdelší film Disney všech dob.

Filmový pás „Zázrak“ byl dlouhý 280 mil. To znamená, že natočili dostatek záběrů, aby obsadili 280 mil negativů - déle než jakýkoli jiný film Disney.

jak získám Disney Plus na své televizi Samsung

2. Získáte skutečný příběh.

Mnozí to považují za nejpřesnější a nejčestnější zobrazení skutečných událostí, až na dialog postav.

3. Vždy zůstali v povaze.

Aby se vyhnul zmatkům a pomohl hráčům udržet si charakter, nazýval Kurt Russell herce pouze jmény skutečného olympijského týmu. Nikdy nepoužíval jejich skutečná jména.

4. Konkurence byla tvrdá.

Více než 4000 mužů se zúčastnilo konkurzu, aby zaplnilo 20 míst v americkém týmu. Herci byli vybráni jako první pro své hokejové znalosti a dovednosti na ledě a jako druhé pro své herecké kotlety.

5. Herb Brooks měl co dokázat.

Skutečný Herb Brooks byl členem olympijského hokejového týmu 1960. Týden před hrami ho trenér podřezal a poslal domů. Tento tým vyhrál zlatou medaili bez něj.

Streamujte zázrak hned


Populární Problémy

Bob a Mike Bryan získali svůj milník 100. titulu ve čtyřhře ATP poté, co ve finále čtyřhry mužů porazili Marcela Granollersa a Marca Lopeze 6: 3, 6: 4.

Jak vyrobit bramborové spirály. Bramborové spirály jsou chutným a jedinečným způsobem, jak servírovat brambory. Tento wikiHow vám ukáže, jak vyrobit pečené brambory ve tvaru vývrtky a plochý potěr ve tvaru disku. Ať už si vyberete jakýkoli, budete v ...

Daniil Medvedev - nyní 25 let - je součástí nové generace hráčů, kteří se snaží sesadit Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče z čela mužské hry.

Jak přimět lidi, aby si mysleli, že jste sebevědomí. Každý, i ten sebevědomější z lidí, má chvíle, kdy se cítí nervózní, nervózní a nejistý. Ale sebevědomí lidé vědí, jak tyto okamžiky zvládnout a využít svou nervovou energii ke svému ...

Jak zjemnit maso. Jakýkoli kus masa, bez ohledu na to, jak je levný, může být pomocí správných technik jemný a chutný. Tenderizing zahrnuje rozbití svalových vláken v mase, aby se změkčila struktura a maso bylo snazší ...