Novak Djokovič si všiml pochybného „gurua“, který tvrdí, že našel lék na koronavirus

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Když jste nejlepší tenista na světě, nemůžete si dovolit dát ani jednu nohu špatně. A to je více než kdy jindy případ Novaka Djokoviče, který se stále potýká s velkým odporem kvůli své katastrofální Adria Tour.servírování kyvadla na stolní tenis

Bylo by spravedlivé říci, že v poslední době dělá více než několik kroků špatně.V nejnovějších Djokovičových zprávách, které se dostaly na titulky, byla světová jednička spatřena s velmi kontroverzním guruem z Bosny Semir Osmanagič .

Návštěva Novaka Djokoviče v „Léčivých pyramidách“

Novak Djokovic včera navštívil kulturní místo „Sluneční pyramidy“ v bosenské oblasti Visoko. Zvláště pozoruhodné je, že Srb nebyl na této návštěvě sám.Djokoviče doprovázel kontroverzní pseudoarcheolog a duchovní guru Semir Osmanagic, který je nechvalně proslulý různými vědecky vyvrácenými tvrzeními o propagaci místa jako turistické atrakce. A to je jen špička ledovce.Novak Djokovič se Semirem Osmanagičem. Kredity: Blick

Novak Djokovič se Semirem Osmanagičem. Kredity: Blick

Bosenský autor z Texasu také tvrdil, že pyramidy mají hojivý účinek proti koronaviru!Ne, nečetl jsi to špatně. Ve snaze podpořit své pseudoarcheologické úsilí učinil Osmanagic bizarní tvrzení, že bosenské pyramidy jsou lékem na COVID-19.Komplex bosenské pyramidy je formací shluku přírodní kopce, o kterých Semir Osmanagic tvrdí, že je objevil sám. Pseudovědec také tvrdí, že tyto kopce jsou největšími starověkými lidskými pyramidami na Zemi.

Toto tvrzení bylo opakovaně vyvráceno odborníky, včetně geologů a skutečných archeologů, jejichž studie ukazují, že kopce jsou přírodní útvary bez lidského úsilí. Ale Semir Osmanagic, který nemá žádné prokázané zázemí v žádném archeologickém oboru a údajně je jen 'nadšencem' pyramid, pokračuje v prosazování svého tvrzení za účelem propagace místa.

Novak Djokovic se Semirem Osmanagicem (vpravo), který má nějaká bizarní nevědecká tvrzení. Kredity: Blick

Novak Djokovic se Semirem Osmanagicem (vpravo), který má nějaká bizarní nevědecká tvrzení. Kredity: Blick

V televizní rozhovor s bosenským kanálem „Face TV“ podnikatel, který se stal autorem, stal se archeologem, se stal guruem, řekl, že má ve své „pyramidě“ lék na COVID-19.

Osmanagičův předpoklad je, že negativní ionty jsou hlavním nepřítelem koronaviru a že koncentrace takových iontů je v pyramidách Visoko vysoká. Guru také řekl, že se viru nebojí, a zdůraznil, že má posílený imunitní systém, protože tráví spoustu času v lese obklopujícím kopce.

Jak byste čekali, „teorie iontů“ samozvaného vědce nebyla vědecky prokázána.

Vzhledem ke všem těmto skutečnostem by návštěva Novaka Djokoviče na kontroverzním archeologickém nalezišti zvedla obočí.

pravidla raketbalu podřezat hrdlo

Novak Djokovic a jeho spojení se střídavou terapií

Pepe Imaz (R), the

Pepe Imaz (R), „guru“, kterého Novak Djokovic sleduje

Novak Djokovič má přinejmenším špatných pár týdnů. Jeho myšlenka uspořádat exhibiční turnaj pozváním hráčů z různých zemí, umožněním vstupu davů na stadion a párty v nočních klubech - to vše se záměrem navodit lidem v neobvyklých dobách pocit normálnosti - se změnila v katastrofu.

Několik hráčů, včetně samotného Djokoviče a manželky Jeleny, se během toho nakazilo koronavirem. Adria Tour se stala virovým hotspotem a nakonec musela být zrušena.

Djokovič byl nevyhnutelně podroben rozsáhlé kritice a brutálnímu trollování na sociálních médiích. Ale Srb nedávno udeřil zpět na své kritiky a tvrdil, že došlo k hon na čarodějnice ' proti němu.

Naštěstí se Novak Djokovic i manželka od té doby vzpamatovali z COVID-19. Návštěva bosenské pyramidy byla jeho prvním veřejným vystoupením od uzdravení.

jak získat disney plus na firestick
Novak Djokovic a manželka Jelena se úspěšně vzpamatovali z COVID-19

Novak Djokovic a manželka Jelena se úspěšně vzpamatovali z COVID-19

Ale srbská série přitahování kontroverzí pokračovala i na této cestě. Jeho setkání s pochybným archeologem, zvláště hned po uzdravení z COVID-19, mnohé zpochybnilo účel návštěvy.

Vzhledem k načasování všeho se dalo velmi dobře předpokládat, že Djokovič propadl tvrzení gurua, že pyramidy mají léčivé schopnosti. Djokovič je pevně zastáncem alternativní terapie a již roky je spojován s jiným guruem - Pepe Imazem.

Někdo by řekl, že Novak Djokovič svojí návštěvou mlčky podporuje bizarní nevědecká tvrzení Osmanagiče. Ale i když není, jako někdo, kdo už je na radaru každého za to, že je anti-vaxxer věřící pseudovědě, rozhodně nepomůže, když ho spatří guru propagující „alternativní medicínu“.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas v Tennessee online bez kabelu v roce 2019.

Zde je návod, jak sledovat finále Fear the Walking Dead Season 5 online.

Za posledních šest měsíců se Naomi Osaka etablovala jako hráčka, která může porazit na turné WTA.

Nick Kyrgios v prvním kole Wimbledonu produkoval nějaký vysoce oktanový tenis, aby vyřadil 21. nasazeného Uga Humberta.

Svaly horní části těla jsou často první svaly, které si lidé vybaví, když se řekne tělocvična. Vypuklé bicepsy, silné prsní svaly a tónované tricepsy jsou nejen atraktivní, ale snadno se pěstují se správnou dietou a cvičením. Zatímco ty...

Vyvrtnutí je poranění vazů, které obklopují klouby. Vazy jsou tuhé vláknité pásy, které spojují dvě kosti přes klouby. Jsou velmi silné a stabilizují klouby při pohybech a sportovních aktivitách. Existují čtyři vazy ...