Přímý přenos hry Nuggets vs Spurs 3: Jak se dívat online

Přímý přenos hry Nuggets vs Spurs Game 3

Getty

Denver Nuggets (54-28; 1-1) hrozilo vážné riziko zaostání 0-2 na San Antonio Spurs (48-34; 1-1), než se Jamal Murray probudil s velkým výkonem ve čtvrtém čtvrtletí. Nuggets č. 2 získali těžký rozchod, když zamířili do San Antonia, aby se ve čtvrtek večer utkali ve hře 3 jejich první série série Západní konference v AT&T Center s týmem Spurs číslo 7.Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán v televizi NBA. Pokud chcete sledovat živý přenos ze hry, můžete tak učinit prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:FuboTV

co dělá velkého tenistu

NBA TV je jedním z Více než 85 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru (a další programy) na vyžádání do tří dnů od jejího závěr, i když to nezaznamenáte.

PlayStation Vueodemykání auta tenisovým míčkem

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , a horní tři zahrnují NBA TV.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud se nemůžete dívat naživo, PS Vue přichází s cloudovým DVR.

Náhled hry Nuggets vs Spurs 3Hrát si

Video Video související s přímým přenosem hry nuggets vs spurs 3: jak se dívat online 2019-04-18T18: 00: 13-04: 00

Murray byl prvních sedm čtvrtin této série hnilobný, ale ve čtvrté čtvrtině hry 2 ožil. Murray v úterý skončil s 24 body, včetně 21 ve čtvrtém čtvrtletí při střelbě 8 z 9, když Denver vymazal několikanásobné 19bodové deficity v tomto procesu.

jak udržet skóre v tenise pro začátečníky

Hlavní trenér Nuggets Mike Malone chápal, jak tvrdě tlačil jeho hvězdný dvaadvacetiletý bodový strážce a jak velký tlak na sebe vyvíjel. Malone řekl novinářům po vítězství 114-105 v comebacku ve hře 2 stáhl Murraye stranou, zůstal klidný a připomněl mu, aby se jen bavil.

Jamal se snažil hrát správným způsobem. Nepředvídal jsem čtvrtou čtvrtinu, kterou bude mít, ale v srdci jsem věděl, že potřebuje tyto minuty získat. Potřeboval jsem mu ukázat, že mu věřím. To je silné.

Malone pokračoval:

Opravdu na něj hrdý. V poločase byl tak frustrovaný. Bylo skvělé vidět, že má nějaký úspěch.

Nuggetovi následovali Murrayovo vedení, protože další tři startující skončili s 20 plusovými body. Gary Harris zaznamenal 13 bodů, Nikola Jokic přidal double-double (21 bodů, 13 doskoků, s osmi asistencemi) a Paul Millsap, jediný hráč v současné rotaci Nuggets, skončil s 20 body a sedmi doskoky.

Tandem DeMar DeRozan a LaMarcus Aldridge hrál ve hře 2 opět skvěle, ale nestačil na to, aby přenesli Spurs do druhé poloviny. DeRozan skončil s 31 body ve střelbě 11 z 19, včetně perfektního 9 z 9 z čáry volného hodu, zatímco Aldridge přidal 24 bodů.

pažní opora pro tenisový loket

Ve hře 2 se musí znovu objevit sekundární bodování a lavička San Antonia. Pouze jeden další startér, Derrick White (17 bodů), skončil v bodování na dvouciferných hodnotách a lavička Spurs dohromady zaznamenala pouze 21 bodů za prohru ve hře 2 .

Denver to v San Antoniu bude mít těžké. Od března 2012 Nuggets prohráli 13 přímých soutěží v centru AT&T. Navíc pouze čtyři týmy v historii NBA se kdy shromáždily, aby vyhrály sérii play -off poté, co prohrály první dva zápasy doma, což by znamenalo, že by se Nuggets dostali do ještě hlubší díry, kdyby Murray ve druhém poločase nevybuchl.


Populární Problémy

Nashville SC debutuje v MLS v sobotu proti Atlanta United. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu.

Jak oživit váš sexuální život. V dlouhodobých vztazích může jiskra, která byla kdysi cítit na začátku, časem odeznít. Možná jste se s partnerem usadili v intimnějším a pohodlnějším společném životě, a to je skvělé! Skvělý...

Zde je návod, jak sledovat online přenos Avalanche vs Sharks Game 7 online bez kabelu.

Tento článek je založen na technologickém vývoji, který nastal při výrobě tenisových raket, a na tom, jak se hra vyvíjela.

Na Australian Open proběhly jedny z nejdelších dvouhrových zápasů v historii ženského tenisu.

Síla FCS South Dakota State otevírá ve čtvrtek večer sezónu 2019 proti Minnesotě. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.