NYC Pride, březen 2020, přímý přenos: Jak se na něj dívat online

NYC Pride March

Getty NYC Pride se letos vysílá na ABC jako virtuální oslava.ABC letos vysílá virtuální New York City Pride March, který bude vysílat v neděli 28. června ve 12:00 ET.Pokud nemáte kabel, můžete sledovat NYC Pride Parade na počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ABC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizedívčí tenisová raketa

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což dává máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte nyní ABC na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích):Získejte nyní televizi AT&TJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

výška juan martin del potro

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

nejlepší pánská tenisová raketa

Sledujte ABC na YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích):

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do služby YouTube TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled na New York City Pride, březen 2020

WABC Channel 7 & @NYCPride mít speciální #Hrdost vysílací akce neděle 28. června od poledne do 14 hodin EST u příležitosti 50. výročí prvního pochodu hrdosti. Grand Marshals 2020: Dan Levy, The Ali Forney Center, Yanzi Peng a Victoria Cruz. @nycgo #NYCPride #LGBTQ #PRIDE2020 pic.twitter.com/ENEYfuqcp6

- Canada's Travel Guy (@JimByersTravel) 27. června 2020

Ve světle pandemie koronaviru bude průvod NYC Pride letos virtuální akcí v souladu s probíhajícími objednávkami na sociální distancování v New Yorku. Akce vysílaná na ABC trvá 2 hodiny od 12 do 14 hodin ET.

Zatímco Pride je obvykle hojně navštěvovanou osobní přehlídkou na Manhattanu (událost, která v současné době není možná s COVID-19), letošní Pride byla pečlivě naplánována, aby se zajistilo, že se všichni účastníci mohou stále bezpečně účastnit z pohodlí jejich domovy.

Na webových stránkách NYC Pride povzbuzují účastníky, aby se připojili k NYC Pride v roce 2020, protože prakticky prosazujeme, vzděláváme a oslavujeme inkluzivní a rovnou budoucnost bez diskriminace. Před pochodem 28. června NYC Pride naprogramovala více než 50 akcí na podporu komunity LGBTQIA. Můžete najít jejich úplný seznam nabídek tady .

live stream usa vs trinidad zdarma

Podle NYCPride.org Očekává se, že vystoupí umělci včetně Janelle Monáe, Deborah Cox, Billy Porter, Luísa Sonza, Rufus Wainwright, Michael James Scott, Tangina Stone a Monét X Change. Coco & Breezy budou DJskou akcí a představí svůj nový singl s názvem Convo. Součástí akce bude také hostování od Angelica Ross, MJ Rodriguez, Wilson Cruz, Miss Richfield 1981, Margaret Cho, Gloria Estefan, Kelly Ripa, Ryan Seacrest, Tamron Hall, Carly Rae Jepsen, Tituss Burgess, Scott Turner Schofield a Tatiana Maslany .

sledujte bet awards 2018 online zdarma

Grand Marshalls 2020 pro oslavu 50. výročí průvodu jsou Dan Levy, The Ali Forney Center, Yanzi Peng a Victoria Cruz. Vysílání ABC 7 moderují Ken Rosato, Lauren Glassberg,

Je to poslední den naší webové série Savor Pride s naším partnerem @godslovenyc a jsme nadšeni, že můžeme všem představit naši finální kuchařku Liz Alpern, která bude v 19:00 EDT na naší stránce na Facebooku připravovat krásný sezónní řepný boršč (polévku dobrou pro vaše srdce)! pic.twitter.com/lgASOh2UiL

- New York City Pride (@NYCPride) 27. června 2020

Před pochodem, který je zakončením slavností NYC Pride za měsíc červen, uspořádala NYC Pride sérii webinářů o vaření. Jejich poslední webinář Savor Pride se konal 27. června a představila šéfkuchařku Liz Alpern.

NYC Pride 26. června také vyzvali k akci formou virtuální rally. Ve svém popisu události, která si vzala podněty z první rally v roce 1969 (měsíc po nepokojích v Stonewallu), napsali Hosted by trans journalist Ashlee Marie Preston a trans herec Brian Michael Smith, připojte se ke komunitě a společně se postavíme proti policejní brutalitě a diskriminaci. Ukažte se v platnosti jako komunita, která změní budoucnost a bude váš hlas slyšet v tomto přepracovaném zážitku z rally.


Populární Problémy

Sledujte živé aktualizace ze semifinále ve Wimbledonu, když Roger Federer převezme Milos Raonic.

Bývalý šampion US Open Del Potro naposledy hrál v březnu 2015 a kvůli zraněním mohl v uplynulých dvou letech odehrát pouze šest turnajů.

Kyrgios absolvoval vůbec první semifinále ATP Masters na Miami Masters 2016 a prohrál s japonským esem Kei Nishikori.

Jak cvičit s poraněním kolena. Náhlé poranění kolena může narušit rutinu vašeho tréninku, ale naštěstí existuje mnoho způsobů, jak můžete zůstat ve formě, zatímco čekáte, až se vaše zranění uzdraví. Klíčem je soustředit se na cvičení, která ...