Olympijské hry 2021: Alexander Zverev vs Lu Yen-hsun náhled, souboj a předpověď

Alexandr Zverev

Alexandr Zverev

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Alexander Zverev [GER] vs Lu Yen-hsun [TPE]v tenise, kolik her je v sadě

datum : 25. července 2021Turnaj : Tokijské olympijské hry 2020

Kolo : První kolo (kolo 64)Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, JaponskoKategorie : Olympijské hry

Povrch : Venkovní tvrdéŽivé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | Velká Británie - televize BBC | Indie - Sony Liv
Alexander Zverev vs Lu Yen-hsun náhled

Alexandr Zverev

Alexandr Zverev

Alexander Zverev je uprostřed docela úspěšné sezóny. Čtvrtý nasazený na olympijských hrách v Tokiu, Zverev vyhrál 27 ze svých 38 zápasů v roce 2021, což zahrnuje běhy titulu v Acapulcu a Madridu.

Zverev také si vedl dobře ve všech třech Majorech, dosahoval minimálně druhého týdne. Prohrál s eventuálním šampionem Novakem Djokovičem ve čtvrtfinále Australian Open, se Stefanosem Tsitsipasem v semifinále Roland Garros a s Felixem Augerem-Aliassimem ve Wimbledonu posledních 16.

Němec se nyní připravuje na svůj olympijský debut v Tokiu, kde zahajuje kampaň proti Lu Yen-hsun z čínského Tchaj-pej.

37letý Lu odehrál v roce 2021 pouze šest turnajů. Zaznamenal pouze jedno vítězství, které přišlo proti Samu Querreyovi v Miami.

Překontrolovat: Plán olympiády v Tokiu 2021


Alexander Zverev vs Lu Yen-hsun proti sobě

Alexander Zverev a Lu Yen-hsun rozdělili svá dvě předchozí setkání, takže jejich současné vzájemné zápasy stojí 1: 1.

K jejich poslednímu střetu došlo v Miami před čtyřmi lety, kdy Zverev na cestě ke komplexnímu vítězství vynechal pouhé tři hry.

Lu vyhrála první setkání dvojice v prvním kole Rogers Cupu 2016 v Torontu.


Predikce Alexandra Zvereva vs Lu Yen-hsun

Lu Yen-hsun

Lu Yen-hsun

Na papíře se zdá, že jde o nesoulad. Zatímco Zverev je pevně usazen v první desítce světových žebříčků, Lu se potácí mimo 500 nejlepších.

Kromě silného podání a silných úderů na zem má Zverev také velkou rychlost a dobře se pohybuje na svoji výšku. V posledních několika sezónách také rozvinul svoji síťovou hru, což by se proti Lu, který to raději od základní čáry upřednostňuje, hodilo.

Lu se nechlubí tím, že má ve výzbroji příliš mnoho zbraní. Je solidní ze zadní části kurtu, ale postrádá sílu zasáhnout protivníky.

platit za zhlédnutí v roce

Dokud se Zverev dokáže chránit před samolibostí, měl by být schopen projít tímto střetem, aniž by se zapotil.


Předpověď: Alexander Zverev vyhrál ve dvou setech.

Překontrolovat: Tokijské olympijské medaile Tally

Populární Problémy

Roger Federer se rozhodl vstoupit v březnu do Dubaj Duty Free Tennis Championships. Půjde o druhý turnaj Federerova očekávaného návratu na turné ATP.

Pokud hledáte zábavnou deskovou hru na hraní s přáteli, Pandemic je skvělou volbou! V této hře budete spolupracovat s ostatními hráči, abyste zabránili šíření nemocí po celém světě. Popadněte 2 až 4 hráče a připravte ...

Donald Young dlouze hovořil o Adria Tour Novaka Djokoviče a o tom, jak se při jeho sledování cítil nepříjemně. Young také věří, že katastrofa Adria Tour bude mít dopad na US Open a další turnaje.

Rafael Nadal má velkou lásku k luxusním jachtám a jeho nová akvizice byla debutována tento víkend. Loď je vybavena funkcemi, které upouštějí čelisti, a může zahanbit jakýkoli pětihvězdičkový hotel.

Otterboxes jsou jedny z nejtrvanlivějších pouzder na smartphony a tablety, které si můžete koupit - ale stejná odolnost může ztěžovat vyjmutí z vašeho zařízení. Pokud víte, jaký typ případu máte, můžete použít různé tipy a triky k ...