Olympijské hry 2021: Novak Djokovič vs Jan-Lennard Struff náhled, souboj a předpověď

Novak Djokovič slaví vítězství v prvním kole proti Bolívii

Novak Djokovič slaví vítězství v prvním kole proti bolivijskému Hugu Dellienovi

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Novak Djokovic (Ser) vs Jan-Lennard Struff (Ger)

Datum: 26. července 2021

Turnaj : Tokijské olympijské hry 2020

obrázky lidí hrajících tenis

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Ariake Tennis Park, Tokio, Japonsko

Kategorie : Olympijské hry

Povrch : Venkovní tvrdé

Načasování zápasu: Cca. 17:00 místního času, 13:30 IST, 8:00 GMT, 4:00 EST

popruhy na tenisový loket

Živé televizní vysílání : USA - NBC & Peacock TV | Velká Británie - televize BBC | Indie - SonyLiv

Náhled Novak Djokovič vs Jan-Lennard Struff

Jan-Lennard Struff má schopnost obtěžovat velké hráče

Jan-Lennard Struff má schopnost obtěžovat velké hráče

Světová jednička a nejlepší nasazený Novak Djokovič si v sobotu v prvním kole olympijských her v Tokiu ulehčil cestu přes bolivijského Huga Delliena. Srb po triumfech Roland Garros a Wimbledon v posledních několika měsících nejevil žádné známky propadu a během celého zápasu dominoval postupu.

V pondělí se ve druhém kole turnaje utká s Němcem Janem-Lennardem Struffem.

Struff ze své strany porazil brazilského Thiaga Monteira ve dvou setech krátce předtím, než se Djokovičův zápas skončil. Němec měl úspěšný výlet i ve čtyřhře mužů, když se spojil s Alexandrem Zverevem, aby porazil Poláka Huberta Hurcakze a Lukasze Kubota.

budoucí tenisový loket

Struff je jedním z nejnebezpečnějších plováků v losování a má schopnost obtěžovat i ty nejlepší hráče na světě. Jednatřicetiletý hráč má zatím také slušný rok, s několika velkými vítězstvími nad Daniilem Medveděvem (v Halle) a Andrey Rublevem (v Roland Garros).

Na zastavení Djokoviče však bude od Struffa potřeba něco mimořádného. Srb vyhrál každý ze tří dosud hraných Grand Slamů a v současné době je na cestě k dokončení nepolapitelného 'Calendar Golden Slam'.

Novak Djokovic vs Jan-Lennard Struff tváří v tvář

hlava na hlavě

Novak Djokovič a Jan-Lennard Struff stáli proti sobě pětkrát, přičemž Srb vedl hlavou 5: 0.

dobře vyhrávat tenis

Naposledy se tito dva utkali ve třetím kole US Open 2020, kde Djokovič na cestě k vítězství ve dvou setech upustil pouhých sedm her. Struff vzal Djokoviče v jeho dosavadní kariéře jen jednou - na Australian Open v roce 2020.

Novak Djokovic vs Jan-Lennard Struff předpověď

Vzhledem k aktuálnímu průběhu Novaka Djokoviče a jeho 18zápasové sérii neporažených ve dvouhře je nepravděpodobné, že by proti Jan-Lennard Struff čelil příliš velkým problémům. Srb miluje hraní na hardcourt a přesně ví, jak zneškodnit sílu velkých hitterů, jako je Struff.

To znamená, že Djokovič si nemůže dovolit v žádném okamžiku ztratit soustředění, protože Němce může být těžké zastavit, jakmile se dostane do role. Struff pravděpodobně svede přísný boj, ale pokud je Djokovič ve hře, měl by zvítězit.

Předpověď : Novak Djokovič vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Zařízení Android by neměla být defragmentována. Defragmentace zařízení Android nepovede k žádnému zvýšení výkonu, protože paměť flash není ovlivněna fragmentací. Defragmentace jednotky flash (jako je ta, kterou používají zařízení Android) ...

Jak si užít Feijoas. Feijoas jsou malé, zelené plody, které jsou také známé jako ananasová guava. V mnoha částech světa nejsou dobře známé, ale pokud k nim máte přístup, jsou lahodným doplňkem vašeho příjmu ovoce ....

Dva nejlepší týmy Ivy League, Harvard a Yale, se střetnou v neděli v obrovském zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Titul MAC West je na řadě v sobotu, kdy Western Michigan přebírá Ball State. Takto můžete hru sledovat.

Váš průvodce streamováním 'The Game Plan' online a na Disney+. Hraje v něm bývalá hvězda WWE Dwayne Johnson a byl jedním z prvních filmů, ve kterých se objevil po své wrestlingové kariéře.

Nike přerušila veškeré styky se Šarapovovou poté, co prozradila, že neuspěla v testu na drogy na Australian Open.