One in a Miljan - Zekic deklaruje první vítězství Tour s rozrušením Generali Open

kuznetsov - OŘÍZNUTO

Rus Andrej Kuzněcov.

Miljan Zekic oslavil v pondělí své první vítězství na turnaji ATP Tour na Generali Open díky vítězství ve dvou setech nad Andrey Kuzněcovem.

Srbské světové číslo 316 překonalo 250místnou mezeru v žebříčku a porazilo svého ruského protivníka 7-6 (7-4) 7-6 (8-6).

Při vítězství nad Kuzněcovem se devětadvacetiletá hlava střetla ve druhém kole s druhým nasazeným Fabiem Fogninim, zatímco špičkový Pablo Cuevas přebírá zástupné karty Sebastiana Ofnera.

Ofner byl set a double rozchod proti Nikoloz Basilishvili v Kitzbühelu, když Gruzínec odešel ze soutěže, zatímco Joao Sousa ve třech setech překonal Michaila Youzhnyho.

V pondělí také zvítězili Dusan Lajovic a Thomaz Bellucci.

Populární Problémy

Jak napsat nebo zavolat svému milenci, aniž byste se báli. Většina lidí znervózní, když pomyslí na rozhovor se svou zamilovaností. Je těžké vést rozhovor s někým, kdo se vám líbí, když vám motýlky vlají v žaludku! ...

Ceny MVP, Coach of the Year a další jsou předávány v sobotu na NFL Honors 2019. Zde je návod, jak sledovat show online zdarma.

Zde je návod, jak sledovat mistrovství světa ve freestyle lyžování a snowboardingu 2019 online bez kabelu ve Spojených státech.

Indická tenisová královna Sania Mirza se tento týden vrátí do akce na turnaji WTA Tour na Western and Southern Open v Cincinnati. Bývalá světová č.

Stříbrné šperky jsou jedním z nejkrásnějších a nejvšestrannějších v kolekci. Může však celkem snadno oxidovat, kalit a špinit se. Jakmile je špinavý, může být snadno zapomenut ve spodní části šperkovnice. Pokud hledáte jednoduchý ...

Pěší turistika je skvělý způsob, jak trávit čas venku a hodně cvičit. I když možná toužíte vyrazit do divočiny, čas věnovaný přípravě na výlet vám pomůže zůstat v bezpečí a pohodlí. I když právě vyrážíte na ...