Ostrava Open 2020: Analýza losování dvouhry žen, náhled a předpověď

Elina Svitolina je nejlepším semenem na Ostrava Open.

Elina Svitolina je nejlepším semenem na Ostrava Open.

Po skončení French Open vstupuje turné WTA do závěrečné fáze sezóny 2020. V zkráceném kalendáři se objeví Ostrava Open v České republice, která začíná v pondělí.

V českém městě přistála spousta špičkových hráčů, aby se stali součástí turnaje na úrovni Premier. V čele je Elina Svitolina, ve které figurují také bývalé hráčky číslo 1 Karolina Plíšková a Victoria Azarenková, stejně jako Aryna Sabalenka, Petra Martic a Jelena Ostapenko.

Protože hlavní losovací akce má začít v pondělí, zde je pohled na vyhlídky nejlepších jmen na losování.

Horní polovina: Formujte hráče Elinu Svitolinu a Elise Mertensovou na kolizním kurzu

Elise Mertensová

Elise Mertensová

Předpokládané semifinále: Elina Svitolina vs Victoria Azarenka

Analýza: Elina Svitolina by ve čtvrtfinále mohla narazit na Petru Marticovou, ale umístění v osmifinále nebude pro oba hráče snadné. V první části slosování bylo umístěno několik hráčů ve formě, kteří byli schopni rozrušit velká jména.

Kristyna Plíšková s velkým porcí se v úvodním kole utká s Marií Sakkari, přičemž vítěz se chystá porazit Svitolinu. Martic mezitím otevírá své tažení proti Jeleně Ostapenkové, před potenciálním setkáním s tvrdě bijícím Tunisanem Ons Jabeurem.

Victoria Azarenková, další velká atrakce v horní polovině, pro změnu předala relativně pohodlné losování. Běloruska, která se letos na US Open dostala do finále, čeká v prvním kole kvalifikace v osmifinále.

Elise Mertensová, jedna z nejkonzistentnějších umělkyň v sezóně, má tvrdý otvírák v tvrdě bijící Američance Amandě Anisimově. Čeká je potenciální čtvrtfinále s Azarenkovou, přičemž Belgičanka doufá, že jí pomstí ztrátu 1-6, 0-6 s Běloruskou na US Open.

Předpokládané semifinále: Elina Svitolina vs Elise Mertens

Dolní polovina: Velká porce Karolina Plíšková, Aryna Sabalenka a Jennifer Brady s tím bojují

Jennifer Brady by ve spodní polovině mohla způsobit rozrušení nebo dvě.

Jennifer Brady by ve spodní polovině mohla způsobit rozrušení nebo dvě.

Předpokládané semifinále: Aryna Sabalenka vs Karolina Pliskova

Analýza: Osmá osiva Anett Kontaveitová bude doufat, že svou ostrou formu z poslední doby nechá v Ostravě naplno. Ve svém úvodním kole v Jekatěrině Alexandrové ji ale čeká potenciální přísná zkouška před potenciálním setkáním posledních 16 let s houževnatou Polkou Magdou Linette.

super mísa na amazon prime

Linette i Kontaveit budou muset rychle najít svůj rytmus, pokud mají skutečně otestovat čtvrtou nasazenou Arynu Sabalenku v jejich možném čtvrtfinálovém střetu.

Elena Rybakina zahájí kampaň proti kvalifikaci a ve druhém kole se utká buď s Dayanou Yastremskou nebo Jennifer Bradyovou. Brady vypadal v posledních několika měsících obzvlášť nebezpečně a mohl by v turnaji způsobit několik rozrušení.

Druhá nasazená Karolina Plíšková by mohla čelit Donně Vekičové v ošemetném střetu druhého kola před potenciálním setkáním s Rybakinou, která letos v Dubaji porazila Češku.

Předpokládané semifinále: Aryna Sabalenka vs Jennifer Brady

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Keeping Up With the Kardashians Season 18, Episode 5 online bez kabelu zdarma.

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v dubnu? Mnoho filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů bude k dispozici příští měsíc.

Jak dočasně opravit uvolněný drát na rovnátkách. Pokud máte rovnátka, pravděpodobně se vám v určitém okamžiku uvolní drát. Drátěné šňůry se nejčastěji uvolňují brzy po umístění šle. Ať už je příčina jakákoli, uvolněný vodič je ...

Jak nainstalovat otvírač garážových vrat. Už vás nebaví otevírat garážová vrata ručně? Zkuste místo otvírání někoho jiného nainstalovat otvírač garážových vrat sami. Instalace by vám měla zabrat jen několik hodin a mít ...