Přímý přenos OSU vs Indiana Football: Jak se dívat bez kabelu

Živý přenos OSU vs Indiana

Getty

Ohio State Buckeyes navštíví v sobotu Indiana Hoosiers na Memorial Stadium v ​​Bloomingtonu na první test Big Ten každého týmu v sezóně školního fotbalu 2019.

Začátek hry je naplánován na poledne ET a bude vysílán v televizi Fox. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

Fox je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

tenisky s gumovou podrážkou

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Ohio State vs Indiana na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

nakreslit tenisky

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Ohio State vs Indiana na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Fox.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Ohio State vs Indiana na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

závěs na tenisový loket

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled státu Ohio vs Indiana

Buckeyes minulý týden porazili Cincinnati Bearcats 42: 0, aby se v sezóně zlepšili na 2: 0. Při svém debutu porazili Florida Atlantic Owls 45-21. Obě vítězství přišla doma.

Obranný konec juniorů Chase Young zablokoval pokus o gól na 32 yardů a vedl Buckeyes 1,5 pytle proti Bearcats.

Mám pocit, že jsme dnes klikli na všechny válce, řekl Young po posledním vítězství podle Ohio State obrany 247Sporty . Mám pocit, že to nejlepší teprve přijde. Moje hlavní věc bylo dostat se z [míče]. To je to, co musíte udělat.

To nám dává jistotu a ukazuje nám, co můžeme být. Dosud jsme nedosáhli svého plného potenciálu. Budeme pokračovat v práci. Musíme i nadále vydělávat na chybách, kterých jsme se v minulosti dopustili.

Raketa na 3 stěny

Dodal: Nemyslím si, že jsme ještě poškrábali povrch. Myslím si, že stále máme nějaké chyby, které můžeme napravit, a dokážeme využít svůj potenciál.

Nechali jsme se kvůli této hře vrátit pár kluků, a když dostaneme [staršího obranného Jonathona Coopera] zpět, bude to další díl do skládačky. Musíme pokračovat v práci, abychom se pokusili být co nejlepší.

jak dlouho trvá naučit se tenis

Obránce Buckeyes druhého ročníku Justin Fields šel 20 z 25 na 224 yardů a pár přistání, aniž by otočil míč, přidal 42 yardů a dvě další skóre nohama.

Valili jsme se, řekl hlavní trenér Ryan Day Lucerna . Dostali jsme se do rytmu. Ale celkově jsem si myslel, že to byl [Fields] solidní výkon, ale další krok v jeho postupu.

Den přidán: Jeho nohy jsou faktorem X. Nepotřebujeme se škrábat na osm yardů, ale pokud dokáže proměnit ránu z první a deseti na druhou a šestou, udržuje nás to podle plánu.

Indiana zahájila sezónu vítězstvím 34: 24 nad Ball State Cardinals na Lucas Oil Stadium v ​​Indianapolis, poté si minulý týden užila vlastní shutout, když doma porazila 52: 0 Eastern Illinois Panthers.

Vidíme pokrok, řekl hlavní trenér Hoosiers Tom Allen Indiana denní student . Řešili jsme lépe a teď to musíte udělat proti týmu z první pětky.

Nováček quarterback Hoosiers redshirt Michael Penix dokončil 63,3 procenta svých přihrávek na 523 yardů, 3 přistání a 2 zachycení v sezóně, spěchal na 79 yardů.

Stát Ohio je jen další tým, řekl Penix, podle Indiana Daily Student. Všichni cvičíme stejně, všichni se oblékáme stejně, takže mezi námi není nic jiného.


Populární Problémy

Gonzaga a Iowa se setkají v sobotu na potenciálním náhledu na národní mistrovství v Sioux Falls. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Mezi nákladným členstvím v tělocvičně a drahým vybavením to čím dál více vypadá, že se cvičení stává jakýmsi privilegiem. Existuje také tlak na to, aby každá domácí posilovna byla tak efektní a komplexní jako ty, které vyžadují ...

Při cestování je důležitá obuv. Chcete se ujistit, že jste si zabalili cestovní obuv, která funguje pro různé příležitosti a snadno se přepravuje. Při výběru cestovní obuvi přemýšlejte prakticky. Udržujte věci jako počasí ve vámi zvoleném ...

Zion Williamson debutuje v NBA, když se Pelikáni v pondělí utkají s Hawks v přípravném zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak odstranit Jean Stain z bot. Už jste si někdy koupili nové džínové džíny, abyste na konci večera zjistili, že indigové barvivo proměnilo vaše bílé tenisky v katastrofu s kravatou? Ještě nezakopávejte kopy! Tam...

Naomi Osaka způsobila pozdvižení začátkem tohoto měsíce, když oznámila, že přeskočí tiskové konference na Roland Garros 2021, aby ochránila své duševní zdraví.