Živý stream Panthers vs Packers: Jak se dívat online

Hodinky Packers vs Panthers

Getty QB Aaron Rodgers z Green Bay Packers slaví poté, co hodil touchdownovou přihrávku TE Robertu Tonyanovi

dobré tenisky na problémy se zády

Aaron Rodgers a NFC vedoucí Green Bay Packers (10-3) se v sobotu večer utkají s Teddy Bridgewater a Carolina Panthers (4-9).Hra začíná ve 20:15. ET a budou vysílány v síti NFL. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos Panthers vs Packers online zde:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte síť NFL na FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ze sítě NFL a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, Panthers vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android). Můžete také sledovat na počítači přes Fubo.tv .Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Sledujte síť NFL na Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ze sítě NFL a dalších 60 a více televizních kanálů na balíčku Core Vidgo , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarmaJakmile se zaregistrujete do Vidga, Panthers vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači přes Vidgo.com .


Sledujte síť NFL na Sling TV

Živý přenos ze sítě NFL a dalších 35 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Blue od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Panthers vs Packers můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Sledujte v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Po registraci můžete Panthers vs Packers sledovat živě v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, Android telefon, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Panthers vs Packers

Packers vyhráli tři zápasy v řadě, přičemž jejich poslední vítězství přišlo minulý týden proti Detroit Lions. Vzhledem k možnosti play -off projít Lambeau, pokud vyhraje několik dalších her, je motivace v Green Bay vysoká.

Aaron Rodgers prožívá další sezónu kalibru MVP, vede útočný útok to je druhé místo v NFL v celkovém počtu yardů (397,6) a první v počtu získaných bodů (31,5). Rodgersovi pomohl jeden z nejlepších outsiderů v lize v Davante Adams, který vede NFL na recepcích a přijímacích yardech na zápas - a také se dělí o první místo v touchdownu s Tyreek Hillem (14).

Carolina bude mít plné ruce práce s ofenzívou Packers a minulou neděli se odrazí od těžké prohry 32-27 s Denverem Broncos. V červené zóně to nedokázali vyřešit proti obraně Vica Fangia, která je v obraně červených zón na špici ligy. Panthers od 11. října vyhráli jen jeden zápas a hledají způsob, jak se dostat z útlumu. Vítězství nad juggernaut Packers by jim to dalo.

Určitě je to hrb, nad kterým se chceme dostat, rozehrávači Panthers Řekl Teddy Bridgewater tento týden. Jsme schopni se z toho dostat, ale musíme provést, když ta situace nastane. A to začíná tím, že jsem lepší.

Hra Bridgewater byla v této sezóně dobrá až průměrná, ale po většinu sezóny také nebyl bez špičkové zbraně Christian McCaffrey. McCaffrey tu bude znovu, ale Carolina běžecká hra pomohla hluboké lavičce.

Mike Davis se pěkně vyplnil pro McCaffreyho, zisk 555 yardů na 137 přenosech (to je 4,1 yardu na přenášení) a zároveň sedí mezi lídry ligy v rozbitých soubojích. Davis má pět spěchajících přistání a byl také solidní hrozbou ve hře na obrazovce/přihrávání.

Mike Davis je docela dobrý běžec sám o sobě a odvedl opravdu pěknou práci při vyplňování. Také tam používají (široký přijímač) Curtise Samuela. Na pozici dovedností mají jistý talent, obranný koordinátor Packers Řekl Mike Pettine .

Packers to umožňují 24,8 bodu na obranu , což je 17. místo v lize, a umožňují téměř 110 yardů na zápas na zemi, takže Carolina by měla vidět příležitosti v běhu. Budou muset využít každého, pokud zde chtějí dosáhnout rozrušení.


Populární Problémy

Vše, co potřebujete vědět o čtvrté sezóně Simpsonových, včetně toho, jak streamovat Simpsonovu sezónu 4, obsazení, speciální hosty a cokoli dalšího, co potřebujete.

Queen Latifah titulky nejnovější reboot 'The Equalizer', premiéru v neděli po Super Bowl. Zde je návod, jak sledovat streamování online.

Pohled na 5 nejmladších šampionů US Open v kategorii dvouhry žen v Open Era.

2. sezóna seriálu Britannia má premiéru v neděli v USA. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte Epix.

Ať už máte psa venkovního nebo vnitřního, psí boudy jsou investice, která se vyplatí. Psí dům může sloužit jako stálý úkryt pro venkovní psy nebo jako místo, kde se mohou potulní psi potloukat, když jsou venku. Stavba psa ...

Kurzíva je text, který je šikmý vpravo. Italicizing klade důraz na určitý text v dokumentu, ať už se jedná o soubor vytvořený softwarovou aplikací, webovou stránku vytvořenou v HTML, dokument s LaTeXem nebo ...