Paris Masters 2017: Krajinovic srazil Isnera, ve finále se utkal se Sockem

Rolex Paris Masters - šestý den

Krajinovic slaví poté, co porazil Johna Isnera

Filip Krajinovic porazil v sobotním semifinále Paris Masters Johna Isnera 6-4 6-7 (2) 7-6 (5). Isner, který je známý tím, že soutěží v dlouhých zápasech, musel bojovat ve 2hodinové a 27minutové soutěži, ale byl to právě Krajinovic. Tato ztráta rozdrtila Isnerovy naděje kvalifikovat se na finále Nitto ATP, které by mělo začít od 12. listopadu.

Krajinovič, který přišel do turnaje jako kvalifikace, dokázal v intenzivním střetu udržet klid a předvedl špičkový výkon, aby vyhrál 17. zápas dvouhry v kariéře. Včera měl čelit Nadalovi ve čtvrtfinále, ale světová jednička se z turnaje vytratila, což poslalo Srbku rovnou do semifinále.

Isner mezitím opět zaostal za titulem poté, co Američana loni ve finále důkladně porazil Andy Murray.

V druhém semifinálovém střetu nakonec vysněný běh Juliena Benneteaua vyvrcholil poté, co ho Jack Sock porazil 7-5 6-2 a postoupil do finále. Pětadvacetiletý Američan se honí za svým 4. titulem ve dvouhře a pokud se mu zítra podaří porazit Krajinoviče, Sock pronikne do top 8 žebříčku ATP a získá si místo ve finále Nitto ATP.

Benneteau se pokusil natáhnout první set, ale Sock se do něj dostal, hranou 7-5. Pětadvacetiletý Američan nenechal Benneteaua usadit se a ve druhém setu jej rozdrtil na postup 6: 2.

Populární Problémy

„Emergency Call“, nová show ABC, kterou pořádá Luke Wilson, má premiéru v pondělí. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

2019 Maui Invitational obsahuje Kansas, Michigan State, UCLA a další. Zde je návod, jak sledovat každou hru online bez kabelu.

5 nejkrásnějších tenisových kurtů na světě.

„Stargirl“ se vrací pro 2. sezónu v úterý 10. srpna. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak dnes sledovat živý přenos Senior Bowl 2021.