Po pohodlné výhře nad Leheckou Carlos Alcaraz říká, že úrovně očekávání na trávě se „změní“

'Po tomto zápase a této úrovni si myslím, že jsem připraven dosáhnout dobrých výsledků na trávě,' řekl Španěl.LONDÝN (AP) — Tolik k tomu, že Carlos Alcaraz je na trávě nováčkem.

Nová velká věc v mužském tenise vypadala na svěže zeleném povrchu na mistrovství Queen's Club docela jako doma, když ve čtvrtek porazila Jiřího Lehečku z České republiky 6:2, 6:3 a postoupila do čtvrtfinále.Alcaraz, druhý v žebříčku a nejlépe nasazený hráč v západním Londýně, hraje zahřívací turnaj ve Wimbledonu poprvé. Ve skutečnosti jsou to jeho první profesionální zápasy na trávě mimo All England Club, kam příští měsíc zamíří usilovat o svůj druhý grandslamový titul po loňském US Open.

Alcaraz řekl, že jeho očekávání na trávě se „změní“ vzhledem k tomu, jak vyslal Lehečku, který se umístil na nejvyšším 36. místě v kariéře.

'Po tomto zápase a této úrovni si myslím, že jsem připraven dosáhnout dobrých výsledků na trávě,' řekl Španěl.Po těžké výhře v prvním kole nad šťastným poraženým Alcaraz zapnul trysky proti Leheckovi.

raketbalová bezohledná pravidla

Bekhend křížem krážem porazil 36. Leheckou na nápřahu a získal první set, během kterého Alcaraz nečelil brejku.Ve druhém setu se do her obou hráčů začaly vkrádat chyby – v zápase bylo mezi nimi celkem 41 nevynucených chyb – ale Alcarazova obrana a pokrytí u sítě zapůsobily, když zabalil vítězství za 1 hodinu a 25 minut ve svém třetím zápase. bod, kdy Lehecka trefil dlouhý forhend.

Alcarazovi trvalo více než 2 1/2 hodiny – a tři sety obsahující dva tiebreaky –, než vyprovodil v prvním kole Arthura Rinderknecha z Francie.

'Cítím se tady na trávě opravdu dobře,' řekl Alcaraz. 'Jsem šťastný, že získám zkušenosti na trávě. S vědomím, že mám tuto úroveň, jsem za to opravdu šťastný.'

Alcaraz se ve čtvrtfinále utká buď s Grigorem Dimitrovem, nebo s Franciscem Cerundolem.

Adrian Mannarino z Francie získal další velké vítězství na trávě a bavil se cestou, když vytlačil třetího nasazeného Taylora Fritze ze Spojených států 6-4, 7-6 (7).

Týden poté, co minulý týden porazil Daniila Medveděva v 's-Hertogenbosch v Nizozemsku, využil Mannarino své přesné první podání – měl 74% úspěšnost zápasů – k tomu, aby se ve čtvrtfinále setkal s Alexem de Minaurem.

Mannarino na 46. místě zalapal po dechu a potlesk s vítězným volejem, který nevypadal, stejně jako 'tweener a střela za záda ve stejném bodě.

Fritz zachránil tři mečboly v tiebreaku, ale na čtvrtém dvakrát chyboval.

De Minaur z Austrálie porazil Diega Schwartzmana 6-2, 6-2 za sotva hodinu.

Populární Problémy

Jak upravovat videa. Úpravy filmů vyžadují praxi, trpělivost a umělecké oko, ale každý se může naučit odborně upravit film s dostatkem času. Jakmile se v editačním programu, jako je iMovie nebo Premier, budete cítit pohodlně, rozsah ovládání ...

Jak přežít černý pátek. Pojmenované podle dne, kdy se obchody a maloobchodníci začínají „dostávat do černých“ (dosahují zisku), http: //en.wikipedia.org/wiki/Black_Friday_ (nakupování)#Origin_of_the_name_.22Black_Friday.22 Černý pátek je dnem ...

Matteo Berrettini nedávno nakreslil analogii mezi velkou 3 mužského tenisu - Rafaelem Nadalem, Rogerem Federerem a Novakem Djokovičem - a basketbalovými sportovci.

Dědeček Novaka Djokoviče Zdenko Zagar vzpomínal na to, jak světová jednička vždy měla šance proti němu. Srbovi rodiče Dijana a Srdjan stále neúnavně pracovali a riskovali, aby mohli financovat tenisovou kariéru svého syna.

Jak hrát Super Smash Bros. Brawl pro Wii. Ano, Super Smash Bros. Brawl je hra, kterou může hrát každý. Je to nejlepší jako hra pro více hráčů, takže zde je několik účinných tipů k obecnému úspěchu. Všechny tipy na postavy jsou postavy ze Super Smash ...