Roland Garros 2021: Serena Williams vs Mihaela Buzarnescu náhled, head-to-head & prediction

Serena WilliamsováPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (7) Serena Williamsová vs. Mihaela Buzarnescuová

Datum: 2. června 2021Turnaj : Roland Garros 2021

jak hraješ badminton

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

Místo : Paříž, FrancieKategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €Načasování zápasu: Ne dříve než 16:00 místního času, 14:00 GMT, 10 EST, 19:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Serena Williams vs Mihaela Buzarnescu náhled

Serena Williamsová zahájila kampaň Roland Garros v roce 2021 vítězstvím 7: 6 (6) a 6: 2 v pondělí proti Irina-Camelia Begu. Trojnásobný šampion French Open se nyní ve druhém kole utká s Mihaelou Buzarnescuovou.

Serena Williamsová začala jasně proti Begu, v úvodním setu se rozběhla do vedení 5: 2. Rumunka se ale bránila remízou 5: 5, než přistoupila znovu k přerušení podání Američana.

Williamsová prorazila zpět, aby si vynutila tajbrejk, kde předtím, než získala nárok na otvírák, musela zachránit dva setboly nějakým vysoce oktanovým tenisem.

malování tenisek

Druhý set byl pro devětatřicetiletého hráče hladký, když v zápase nasbíral 27 vítězů a dopustil se 30 nevynucených chyb. Williamsová si však při svém podání příliš úspěchu neužila, protože dokázala získat méně než 60% bodů při prvním i druhém podání.

Mihaela Buzarnescu mezitím zvítězila nad Arantxou Rus 7-5, 7-5 ve špičkovém zápase, který představoval celkem 12 přestávek na služby. Oba hráči se snažili získat velký nákup na svých serverech.

Buzarnescu ve skutečnosti získala pouze 39% bodů uhraných při svém druhém podání, což je počet, který bude muset výrazně vzrůst, pokud má rozrušit Williamsovou.

Serena Williamsová vs Mihaela Buzarnescu hlava-nehlava

Serena Williams a Mihaela Buzarnescu se na turné nikdy předtím nezkřížili, takže jejich vzájemný souboj stojí 0: 0.

Serena Williams vs Mihaela Buzarnescu predikce

Mihaela Buzarnescu

Serena Williamsová vstupuje do tohoto zápasu jako nejoblíbenější. Její forhend pravděpodobně hodně poškodí Mihaelu Buzarnescu, která není proslulá svými obrannými schopnostmi.

Southpaw však vyniká v hledání ostrých úhlů na svých crosscourtových návratech, které by mohla použít k tomu, aby Američan běžel.

Klíčem pro Williamsovou by bylo dobře sloužit a zabránit jejímu mladšímu soupeři v pronikání do jejích služebních her. To by jí umožnilo hromadit tlak na Buzarnescovo podání s několika agresivními návraty.

Buzarnescuová se z její strany bude snažit nasměrovat většinu provozu na Williamsův bekhend, protože cokoli poslané na americký forhend bude se zájmem.

velikosti úchopu tenis

Předpověď: Serena Williamsová vyhraje ve dvou setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Bob Hewitt si odsedí šest let ve vězení za počty znásilnění a sexuálních útoků.

Sezóna 2020 NASCAR Xfinity Series začíná závodním zážitkem 300 v Daytoně. Zde je návod, jak sledovat závod online bez kabelu.

U nezávažných poranění ramene se doporučují kompresní zábaly. Zabalení ramene do kompresního obvazu mu může pomoci uzdravit se podporou průtoku krve, který umožňuje živinám nezbytným pro obnovu efektivní přístup k poškozeným tkáním, ...

Wii bowling přitahuje pocit a účinky pobytu ve skutečné bowlingové dráze, přímo ve vašem obývacím pokoji. Připravte si své výběry a vyberte svou herní volbu. K dispozici jsou tři tréninkové hry v bowlingu a jedna oficiální bowlingová hra. Vybrat...