Živý přenos basketbalu Purdue vs Michigan: Jak se dívat onlineGetty Jon Teske z Michigan Wolverines.

Purdue (9-6) i Michigan (10-4) se budou snažit odrazit od těžkých ztrát, když se ve čtvrtek sejdou v bitvě Big Ten v Crisler Center.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů , služby streamování živého televizního vysílání:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

tenisky ve fialovém lesku

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Purdue vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Obsahují 45 až 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Fox Sports 1. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

velikost tenisu

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Purdue vs Michigan na svém počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně Fox Sports 1. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s FS1, pokud plánujete dlouhodobé zachování:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

jak nasadit loketní ortézu

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Purdue vs Michigan sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Hulu s živou televizí

Fox Sports 1 je součástí balení Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Purdue vs Michigan na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Purdue vs Michigan

Michigan měl těžký výlet proti Michigan State v jejich posledním zápase, spadající do soupeře Michigan State 87-69. Chyběla obrana Wolverines a umožnili Sparťanům střílet vysoké procento a uvolnit se v přechodu.

Poslední zápas byl velkým zklamáním, když jsme viděli, že jsme povolili 54 procent, řekl hlavní trenér Michiganu Juwan Howard. Odstranili jsme body v nátěru, porazili jsme je v dané kategorii, postarali jsme se o basketbal, ale přechodové lopaty byly zásadní. Naše obrana se zlepší. Věřím, že bude.

Purdue neměl ani moc k radosti, při nedělní prohře 63-37 s Illinois, čímž vytvořil programový rekord pro nejhorší procento střelby ve hře.

jak udělat díru do tenisového míčku

Hlavní trenér Matt Painter potřebuje vidět, jak jeho tým na hřišti vynakládá větší úsilí, pokud chtějí věci změnit.

Mnoho z toho, co se snažím dát dohromady, je vaše úroveň znalostí a váš soutěživý duch, řekl Painter. Hrajete tvrdě? Takže další noc, když netrefíte dobře míč a také nehrajete tvrdě, je to opravdu odrazující, protože to jsou dva hlavní faktory, na které se dívám, když někoho hodnotím.

Michigan Football live stream espn

Musíte být schopni hrát tvrději než váš soupeř a míč musí jít do koše. To jsou dvě docela zřejmé věci.

Hráči Purdue se údajně dostali do práce ve spěchu, přičemž centr Matt Haarms organizoval trénink v den pracovního volna týmu.

Po špatném výkonu jde jen o to dát hlavu dolů a pracovat, řekl Haarms deníku Gazette. Neříkáme: „Ach, prohráli jsme, všechno je odsud z kopce.“ Je opravdu důležité mít hlavu vzhůru a pracovat.

Musíte své práci věřit. Možná, že pokud se stane něco jako (ztráta pro Illinois), znamená to, že jste si nedali dost práce. Pokud vynecháte výstřel a dáte si dost práce, budete si jisti, že zvládnete další. … Honíme se za přílišnou připraveností.

Zápas, který budeme sledovat, bude mezi Haarmsem a seniorským centrem Michiganu Jonem Teskem, kteří oba přijdou na více než 7 stop.

Používají ho jak na perimetru, tak v nízkém bloku, řekl trenér Michiganu Juwan Howard o úkolu střežit Haarmse. Viděl jsem ho tam, kde hodně vystupoval, viděl jsem akce, kde se přihrál na vysokou a nízkou přihrávku, viděl jsem několik výstřelů a popů, viděl jsem, když se týmy propadly on a je schopen je donutit platit zvenčí. Na svoji velikost je velmi zkušený hráč.


Populární Problémy

V průběhu let byli tenisoví fanoušci po celém světě nadšeni kvalitním tenisem v Paříži.

Úterní výhra Anastasie Pavljučenkovové nad Španělkou Sárou Sorribes Tormo posunula Rusku o krok blíže k její vůbec první medaili na olympiádě.

Jak pečovat o podvrtnuté zápěstí. Vyvrtnuté zápěstí je poranění vazů, které spojují malé kosti zápěstí (nazývané karpální kosti) dohromady. Nejčastějším zraněním v zápěstí je scapho-lunate vaz, který ...

Za ta léta došlo k několika skvělým zápasům.

Jak zůstat fit i po 50. Padesátce je obrovský milník. Pro mnoho lidí to znamená novou kapitolu v jejich životě. Možná je vaše dítě nyní dospělé a mimo domov. Možná si všimnete nových fyzických změn ve svém těle ...

Camila Giorgi měla kontrolu nad rozhodujícím setem, ale nakonec podlehla první vlně vítězů WTA Tour Magdě Linette.