Quimper Challenger 2021: Brandon Nakashima vs Constant Lestienne náhled, head-to-head & prediction

Brandon Nakashima na Hawaii Tennis Open 2019

Brandon Nakashima na Hawaii Tennis Open 2019

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Brandon Nakashima vs Constant Lestienne

datum : 29. ledna 2021

Turnaj : Otevřete Quimper Bretagne 2021

pravá loketní ortéza

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Quimper, Francie

Kategorie : ATP Challenger

Povrch: Vnitřní hardcourt

podmínky bodování tenisu

Prize Money : 88 250 EUR

Brandon Nakashima vs. Konstantní Lestienne náhled

Brandon Nakashima se ve čtvrtfinále Quimper Challenger 2021 utká s místním oblíbeným Constantem Lestiennem.

I přes velmi slibný konec sezóny 2020, když v listopadu vyhrál Orlando Challenger, Nakashima nedokázal přenést svoji dynamiku do začátku aktuální sezóny. Američan byl vyřazen z kvalifikace Australian Open hned v prvním kole a ve druhém kole Istanbul Challengeru se uklonil případnému šampionovi Arthurovi Ridnerknechovi.

Ale Nakashima byla v Quimperu doposud téměř bezchybná a v úvodních dvou kolech nezapadla ani jedna sada.

Brandon Nakashima na US Open 2020

Brandon Nakashima na US Open 2020

Francouzská Constant Lestienne mezitím měla v roce 2021 zatím slušný běh. Světová jednička 227 těsně přišla o kvalifikaci na Australian Open a v Quimperu pohodlně porazila Denise Kudlu a Denise Istomina, aby dosáhla na posledních osm.

profesionální pravidla stolního tenisu

Brandon Nakashima vs Constant Lestienne hlava-nehlava

Čtvrtfinálové střetnutí v Quimperu je prvním profesionálním setkáním mezi Brandonem Nakashimou a Constantem Lestiennem, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

Predikce Brandon Nakashima vs Constant Lestienne

Brandon Nakashima na Hawaii Tennis Open 2019

Brandon Nakashima na Hawaii Tennis Open 2019

Brandon Nakashima vstupuje do zápasu proti Constant Lestienne jako favorit, co se týká formy i pořadí. Francouz však dokázal, že pro kohokoli na hardcourt může být ošemetným soupeřem.

Sám Nakashima vlastní velmi efektivní hardcourtovou hru s velkou přesností od základní linie. Mnoho byl také nabízen pro svou duševní sílu. Lestienne je naopak docela solidní hráč, který také může příležitostně hodit trochu rozmanitosti.

Po zvážení všech věcí, pokud je Nakashima na tom nejlépe, měl by projít čtvrtfinále bez přílišného škytání. Skutečnost, že Lestienne nemá ve svém arzenálu žádné významné zbraně, pomůže Nakashimově příčině, ale Američan by se musel ujistit, že zachová klid, i když zápas trvá dlouho.

Předpověď: Brandon Nakashima vyhraje ve třech setech.

Real Madrid vs Bayern Mnichov stream

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Derrick Lewis vs Junior dos Santos na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení.

Odpočítávání 10 nejlepších hráčů s nejvyššími výdělky v kariéře za celou dobu. Zde se podíváme na 10 nejbohatších tenistů všech dob, pokud jde o finanční odměny

Destruktivní chování u psů není běžným stavem bytí - obvykle k němu dochází, když se štěně nebo dospělý pes začne nudit nebo mu chybí přiměřené cvičení. U takových psů se pravděpodobně vyvinou nervózní nebo frustrované sklony jako žvýkání a ...

Může být těžké ukáznit se ve cvičení, zvláště když vás to zajímá jen málo nebo vůbec, kromě toho, že byste chtěli být aktivnější, protože byste „měli“. Cvičení by mělo být nedílnou součástí vašeho života. Nemusíš to dělat ...

Kdo držel rekord po většinu týdnů jako WTA číslo 1?

US Open je jen měsíc pryč a je tu několik hráčů, kteří jsou silnými uchazeči o zvednutí letošní Slam Trophy.