Rekordní Djokovič: Hraji jedny ze svých nejlepších tenisů

NovakDjokovic oříznut

Světová jednička a vítěz Western & Southern Open Novak Djokovic

Světová jednička Novak Djokovič se po rekordu 35. titulu ATP Masters 1000 cítí, že je na vrcholu a hraje jedny z nejlepších tenisů své kariéry.

Djokovič shromáždil ze setu a porazil Miloše Raonice 1-6 6-3 6-4 ve finále Western & Southern Open na Flushing Meadows v sobotu, čímž se posunul na úroveň s bilancí Rafaela Nadala o 1000 trofejí Masters.

V zlověstném varování před US Open, když si Djokovič prohlíží 18. velkou korunu, dokončil 33letý druhý kariérní Golden Masters přečkáním Raonica za zavřenými dveřmi.

Djokovič se může pochlubit perfektním rekordem 23: 0 v roce 2020, přičemž je také jediným hráčem v historii, který vyhrál všech devět turnajů Masters 1000.

„Snažím se ze své kariéry vytěžit maximum, snažím se využít tento čas, když cítím, že jsem fyzicky, mentálně, emocionálně, herně na špičce a hraji jedny z nejlepších tenisů, jaké jsem kdy hrál, “řekl Djokovič, který zahájí svou kampaň US Open proti Damiru Dzumhurovi.

'Pokračovat letos bez porážky evidentně přináší ještě větší jistotu v každém zápase.'

Djokovič během ceremoniálu trofeje dodal: „Chtěl bych poděkovat svému týmu, že tam zůstal. Včera těžký zápas, tři hodiny.

„Rád bych využil této příležitosti a pozdravil všechny fanoušky Cincinnati a tenisové fanoušky z celého světa. Chybíte nám, lidi. Je to docela zvláštní být v těchto podmínkách a okolnostech, ale všichni doufáme v lepší zítřky a vy jste jedním z největších důvodů, proč hrajeme profesionální tenis, takže se doufejme uvidíme velmi, velmi brzy. '

Djokovič, který se během turnaje, který se hrál v New Yorku místo Cincinnati uprostřed pandemie koronaviru, zabýval problémem s krkem, řekl: „V posledních třech, čtyřech dnech jsem trochu bojoval se svou fyzickou kondicí, ale podařilo se mi to. protáhněte tohle.

'Bylo to velmi těsné setkání po celou dobu posledního výstřelu.' Byla to hra kohokoli. '

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos úterní hry Knicks vs Cavs, pokud nemáte kabel.

Největší tenisté všech dob - č. 11

Státní soupeři Iowa a Iowa State se ve čtvrtek večer setkávají na tvrdém dřevě. Zde je návod, jak sledovat hru bez poskytovatele kabelu.

Jak trefit golfový míček. Trik, jak trefit golfový míček, je procvičit si správnou formu. Připravte se na úspěch s pevným postojem a přirozeným, bezpečným úchopem. Srovnejte se s míčem a pomocí plynulých pohybů otáčejte boky, ...

Jak sejmout zbraně. Dobře definované paže nebo pořezané paže jsou skvělým vzhledem pro léto na pláži nebo po náročném tréninku v posilovně. Abyste si pořezali paže, budete muset alespoň dvakrát až třikrát týdně provádět paže s váhami, cvičením ...

Díky remíze Australian Open 2015 jsou úhlavní rivalové Roger Federer a Rafael Nadal ve stejné polovině.