Roberto Carballes Baena byl také „překvapen“ hraním Holger Rune na kurtu 5

Ale rozhodně si nestěžoval poté, co skóroval nad nasazeným číslem 4, když skóroval bouřlivý rozruch: „Rozměry tenisového kurtu jsou stále stejné.“SLEDUJTE: Změna míče na US Open & Nadal Trains | Přestávka

NEW YORK – Roberto Carballes Baena musel udělat dvojitý pokus, když poprvé viděl rozpis zahajovacího dne US Open – a není to jen proto, že Španěl na 63. místě byl vylosován proti čtvrtému nasazenému Holgeru Runeovi. Grand Slam v řadě.Dříve v sezóně se střetnutí dvojice ve Wimbledonu odehrálo na kurtu č. 3, čtvrtém největším kurtu v All England Clubu, kde Rune na cestě do čtvrtfinále pohodlně vyhrál ve třech setech. Ale na US Open Carballes Baena říká, že byl stejně překvapený jako Rune, když viděl, že mají hrát na kurtu 5. Kurt bez vstupenek je oblíbeným místem fanoušků sevřený mezi dvěma dalšími kurty a sedí téměř symbolicky stín stadionu Arthura Ashe – největšího tenisového stadionu světa.Světová runa č. 4 byla pověstný nešťastný z úkolu soudu , a vnímané uražení. Před zápasem sarkasticky sdílel příspěvek na platformě X, dříve známé jako Twitter, ukazující mapu areálu „pro případ, že byste nenašli Court 5“, když pozval fanoušky, aby se zúčastnili.

Carballes Baena říká, že neviděl Runeův tweet ani neslyšel mnoho z předzápasového povyku ohledně plánování – ale po skórování si rozhodně nestěžoval. rozrušení dne vítězstvím 6-3, 4-6, 6-3, 6-2 nad Dánem.„Na konci dne, ať už hrajete na kurtu 5 nebo na větším, rozměry tenisového kurtu jsou stále stejné,“ řekl poté Carballes Baena tisku ve španělštině. 'Nic se tím nemění.

'Ale upřímně, taky mě to překvapilo. Také jsem předpokládal, že budeme hrát na trochu větším hřišti, on je světová čtyřka. Ať už byl důvod jakýkoli, nemyslím si, že by se stalo něco, co by mi dalo.' výhoda.'Carballes Baena prolomil Rune sedmkrát, když Dán nasbíral 42 nevynucených chyb ve čtyřech setech. Vítězství vyneslo Španělovi jeho první výhru v Top 10 – a s ním přerušilo jeho sérii smůly v prvních kolech Grand Slamů.  Carballes Baena se po pondělí zlepšil na 2-1 ve svém vzájemném utkání nad Runem's stunner.

Carballes Baena se po pondělním omračování zlepšil na 2-1 ve své bilanci proti Runeovi.

'Chci říct, v předchozích letech jsem měl pár těžkých zápasů, ale letos to bylo něco jiného!' smál se. „(Novak) Djokovič v Austrálii, (Stefanos) Tsitsipas (na Roland Garros), Rune (na Wimbledonu) a teď znovu Rune. Ale nakonec jsou to momenty, pro které trénuju.

'Samozřejmě, pokud hrajete proti jiným hráčům, můžete mít větší šance, protože ne vždy budete schopni porazit světovou č. 4. Ale musíte se snažit využít příležitosti, jako dnes.'

Carballes Baena už popáté ve druhém kole na US Open vyrovnal svůj nejlepší výsledek na letošním finálovém grandslamu. Tentokrát zvolil jiný přístup, spolupracuje s trenéry Josem Mariou Garridem a Josem Mariou Arenasem, aby vytočil agresivitu ve své hře a uzavřel propast mezi ním a zbytkem pole.

'Jsem šťastný. Samozřejmě by bylo skvělé, kdybych v prvním nebo druhém kole nehrál v Top 5 nebo Top 7!' přidal. 'Ale je to, co to je.'

Carballes Baena se dále utká s Aslanem Karatsevem, přičemž nejvýše nasazeným v jeho sekci je č. 14 Tommy Paul jako potenciální soupeř ve čtvrtém kole.

tenisky s kalhotami

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete sledovat Adonis Stevenson vs. Oleksandr Gvozdyk v přímém přenosu v USA.

V úterý večer má NBC premiéru „Rada otců“. Zde je návod, jak sledovat novou show online, pokud nemáte kabel.

Oživení Nadalova 3 titulu běží v Indian Wells.

Tenis na olympijských hrách chyběl více než 60 let a je pátým nejpopulárnějším sportem na světě. Nedává to smysl, že? Všechno to začalo konfliktem a hrdostí.

Kreslení vyžaduje hodně tréninku, aby se rozvíjely dovednosti a technika, ale můžete hned začít vytvářet skvělá umělecká díla. Pokud chcete vytvořit něco, co vypadá komplikovaně, začněte kreslením objektů, které se skládají ze základního 3D ...