Přímý přenos Rockets vs Raptors Scrimmage: Jak se dívat online

James Harden, vlevo, a Russell Wesbtrook z raket

Getty James Harden, vlevo, a Russell Wesbtrook z raket

James Harden vedený Houston Rockets se utká s Kyle Lowry a Toronto Raptors, protože oba týmy poprvé v pátek ochutnají bublinový basketbal.

Rvačka začíná v 19:30. ET a budou vysílány celonárodně na NBA TV.

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos rvačky Rockets vs Raptors prostřednictvím bezplatné zkušební verze FuboTV .

Na vrcholu Hlavní 97kanálový balíček FuboTV , můžete zahrnout doplňkové balíčky, jako je Sports Plus nebo fubo Extra. Oba zahrnují NBA TV a oba mohou být zahrnuty do bezplatné sedmidenní zkušební verze:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos NBA TV vysílání rvačky Rockets vs Raptors na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.


Rockets vs Raptors Scrimmage Preview

Dva týmy, které mají před sebou zajímavé cesty, se utkávají, když obhájce titulu NBA Raptors startuje na raketách v Orlandu.

co je raketa

Rockets (40-24) jsou v Západní konferenci osivem č. 6, ale pokud by vše proběhlo správně, mohlo by se podle očekávání dostat až na č. 2 během osmi zápasů ligy. Clippers, kteří v současné době zaujímají druhé místo, vedou v logjamu týmů pouze o čtyři hry napřed.

Hvězda raket a bývalý MVP Russell Westbrook měl během přestávky pozitivní test na COVID-19, ale po karanténě a různých krocích, které byly na cestě podniknuty, se k týmu mohl připojit. Podle Jamese Hardena jeho parťák z vedlejšího hřiště nevynechal ani krok.

Russell je kreativní člověk. Mysleli byste si, že v karanténě by mohl být ve formě, protože nemohl cvičit. Ale je rychlejší než všichni, kteří jsou stále na hřišti. Stále je venku. Je to Russell. Znám ho tak dlouho, je to jen jeden z těch kluků, kteří dokážou vstát a nemusí se pořádně natahovat. Může tam prostě jít a běhat a makat. Vypadal opravdu dobře.

Westbrook má v této sezóně průměrně 27,5 bodu, 8,1 doskoku a 7,0 asistence, zatímco Harden vede ligu s 34,4 body na zápas a 6,4 doskoku a 7,4 asistence.

Hloubka Rockets zasáhla v pátek před rvačkou, kdy veterán stráž Austin Rivers opustil bublinu a postaral se o nouzovou situaci v rodině. Po návratu bude muset být čtyři dny v karanténě bez pozitivních testů.

Raptors (46-18) jsou osivem č. 2 Východní konference a budou muset bojovat s Celtics, aby zůstali na tomto místě. Tým se bude spoléhat na All-Star Kyle Lowry, který vám pomůže v cestě během nebývalého úseku.

Je to jasně Kyleův tým, řekl CBC hlavní trenér Raptors Nick Nurse. Jeho faktor péče je tam nahoře. Jeho inteligenční faktor je na vysoké úrovni. Jsme v dobrých rukou, když je lídrem tohoto týmu. Když člověk hraje tak, jak hraje, vedení příkladem. Tato věta je pravděpodobně nadužívána, ale je tomu tak.

Pauza se Raptorům povedla, protože v této sezóně bojoval se zraněními. Jejich začátečníci vynechali více než 70 her, ale přesto dokázali dosáhnout působivého rekordu. Pascal Siakam se bude snažit zůstat na vzestupné trajektorii hvězd a zkušený velký muž se ukázal týmu, který vypadal štíhlejší než kdy předtím, připravený na další běh titulu.


Populární Problémy

Inovativním krokem LaLiga odsouhlasila dohodu, že se stane oficiálním sponzorem finále Davis Cupu na další čtyři roky.

Ohlédnutí se za 10 nejdůležitějšími záznamy Nadala v období 2010–2019.

24 hodin 24 hodin Daytony se koná v sobotu a v neděli. Zde jsou všechny různé způsoby, jak můžete závod sledovat, včetně možností živého streamování.

Může Daniil Medvedev úspěšně absolvovat svůj první skutečný test v Melbourne ve formě švýcarského Stana Wawrinky?

Ruce vystavené zárodkům přímým nebo nepřímým kontaktem jsou jedním z mnoha způsobů, jak lidé onemocní. Bakterie na vašich rukou se mohou snadno dostat do těla a způsobit podmínky, jako je salmonelóza, hepatitida A, enterovirus, chřipka, streptokok a ...