Roger Federer a Novak Djokovič napodobovali k dokonalosti mladí japonští bratři

Novak Djokovic (L) a Roger FedererŘíká se, že děti se učí nejlépe kopírováním svých starších. A pokud milujete tenis, koho jiného než Rogera Federera a Novaka Djokoviče napodobit?

Dvojice japonských bratrů, šestiletá Yunosuke a čtyřletá Koujirou, byla viděna ve videu, které se stalo virálním na Twitteru, jak předvádí úžasné tenisové dovednosti.Video těchto dvou bratrů sdílela na populární sociální síti matka a trenérka Andy Murrayové, Judy Murrayová. Starší bratr zasáhl jednoruční bekhendy a la Roger Federer, zatímco mladší bušil bekhendy ve stylu Novaka Djokoviče.

Japonští bratři Yunosuke a Koujirou napodobují Rogera Federera a Novaka Djokoviče

Judy Murray označila Rogera Federera a Novaka Djokoviče a ve svém video příspěvku napsala:„Děti se učí nejlépe kopírováním. Tady jsou dvě děti, které ukazují, co zachytily, sledováním na svých obrazovkách. '

Videoklip si rychle získal pozornost Twitterati. Jeden uživatel poznamenal, že miluje práci nohou dvou dětí:

Další poznamenal, že ho video inspirovalo, aby se šel podívat na Federera (klipy):

Roger Federer ani Novak Djokovic zatím na příspěvek Judy Murrayové nereagovali. Obě tyto legendy však byly během aktivního období COVID-19 poměrně aktivní na sociálních médiích.

Roger Federer dohání dobrého přítele a úhlavního rivala Rafaela Nadala

Roger Federer během videochatu Instagram s Rafaelem Nadalem

Roger Federer zahájil sezónu 2020 semifinálovou porážkou s případným šampionem Novakem Djokovičem na Australian Open. Následně operace kolena znamenala, že se 38letý muž měl znovu připojit k turné během trávní části sezóny.

Vypuknutí COVID-19, které se rozšířilo po USA a většině Evropy, však přinutilo ATP oznámit pozastavení turné nejméně do 13. července. Tento krok byl přijat za účelem ochrany zdraví hráčů, funkcionářů, fanoušků, organizátorů a dalších zúčastněných stran.

Federer maximálně využil své prostoje mimo soud. Nedávno dohnal svého dobrého přítele a úhlavního rivala Rafaela Nadala na Instagram live, který nasbíral přes milion zhlédnutí.

O co se Novak Djokovic během uzamčení COVID-19 snažil?

Andy Murray a Novak Djokovic během videochatu

Novak Djokovič, který v roce 2020 vyhrál všech svých 18 zápasů, byl během blokování COVID-19 také poměrně aktivní na sociálních médiích.

jak získat úlevu od tenisového lokte

Dvaatřicetiletý Srb měl nedávno videochat se svým dobrým přítelem Andy Murrayem. Poté měl interakci „fanouška“ s nedávno důchodkyní Marií Šarapovovou.

Sedmnáctinásobný grandslamový šampion promluvil v talk show o výhodách následující výživy a detoxikace v jeho životě a kariéře. Djokovič poslední roky dodržuje rostlinnou dietu, ale nerad se označuje za vegana. Ve skutečnosti však existuje jen tenká hranice mezi dodržováním rostlinné stravy a veganstvím.

Djokovič přispěl k úsilí o pomoc při COVID-19 ve svém rodném Srbsku i v tenisové akademii Rafa Nadala na Mallorce. Srb, stejně jako většina profesionálních hráčů, nebude viděn hrát zápas na turné po dobu nejméně dalších dvou měsíců, protože tenis se potýká s pandemií COVID-19.

Populární Problémy

Arogance je obvykle považována za vadu charakteru, ale správně provedená arogance vám může poskytnout konkurenceschopnou a magnetickou výhodu ve vašich osobních a profesních vztazích. Můžete se naučit být konkurenceschopní ve všech vrstvách svého života, ...

Jak vyrobit senzorický box. Senzorická schránka (také nazývaná senzorická vana, kontejner a přihrádka https://littlebinsforlittlehands.com/all-about-sensory-bins-5-things-need-know/) je úložný kontejner, který je uložen a naplněn materiály že...

Wimbledonská šampionka Muguruzaová hledí na další trofeje, ne na žebříčky

Provozování restaurace, stravovacích služeb nebo kulinářské školy může být nákladné a složité. Abyste zajistili, že vaše firma zůstane nad vodou, musíte provádět pravidelné a přesné výpočty nákladů na jídlo. Existují tři hlavní ...

Steelers a Buccaneers se setkají v přípravném zápase v pátek večer. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.