Roger Federer a Novak Djokovič napodobovali k dokonalosti mladí japonští bratři

Novak Djokovic (L) a Roger Federer

Novak Djokovic (L) a Roger Federer

Říká se, že děti se učí nejlépe kopírováním svých starších. A pokud milujete tenis, koho jiného než Rogera Federera a Novaka Djokoviče napodobit?

Dvojice japonských bratrů, šestiletá Yunosuke a čtyřletá Koujirou, byla viděna ve videu, které se stalo virálním na Twitteru, jak předvádí úžasné tenisové dovednosti.

Video těchto dvou bratrů sdílela na populární sociální síti matka a trenérka Andy Murrayové, Judy Murrayová. Starší bratr zasáhl jednoruční bekhendy a la Roger Federer, zatímco mladší bušil bekhendy ve stylu Novaka Djokoviče.

Japonští bratři Yunosuke a Koujirou napodobují Rogera Federera a Novaka Djokoviče

Japonští bratři Yunosuke a Koujirou napodobují Rogera Federera a Novaka Djokoviče

Judy Murray označila Rogera Federera a Novaka Djokoviče a ve svém video příspěvku napsala:

„Děti se učí nejlépe kopírováním. Tady jsou dvě děti, které ukazují, co zachytily, sledováním na svých obrazovkách. '

Videoklip si rychle získal pozornost Twitterati. Jeden uživatel poznamenal, že miluje práci nohou dvou dětí:

Další poznamenal, že ho video inspirovalo, aby se šel podívat na Federera (klipy):

Roger Federer ani Novak Djokovic zatím na příspěvek Judy Murrayové nereagovali. Obě tyto legendy však byly během aktivního období COVID-19 poměrně aktivní na sociálních médiích.

Roger Federer dohání dobrého přítele a úhlavního rivala Rafaela Nadala

Roger Federer během videochatu Instagram s Rafaelem Nadalem

Roger Federer během videochatu Instagram s Rafaelem Nadalem

Roger Federer zahájil sezónu 2020 semifinálovou porážkou s případným šampionem Novakem Djokovičem na Australian Open. Následně operace kolena znamenala, že se 38letý muž měl znovu připojit k turné během trávní části sezóny.

Vypuknutí COVID-19, které se rozšířilo po USA a většině Evropy, však přinutilo ATP oznámit pozastavení turné nejméně do 13. července. Tento krok byl přijat za účelem ochrany zdraví hráčů, funkcionářů, fanoušků, organizátorů a dalších zúčastněných stran.

Federer maximálně využil své prostoje mimo soud. Nedávno dohnal svého dobrého přítele a úhlavního rivala Rafaela Nadala na Instagram live, který nasbíral přes milion zhlédnutí.

O co se Novak Djokovic během uzamčení COVID-19 snažil?

Andy Murray a Novak Djokovic během videochatu

Andy Murray a Novak Djokovic během videochatu

Novak Djokovič, který v roce 2020 vyhrál všech svých 18 zápasů, byl během blokování COVID-19 také poměrně aktivní na sociálních médiích.

nejlepší přilnavost tenisové rakety

Dvaatřicetiletý Srb měl nedávno videochat se svým dobrým přítelem Andy Murrayem. Poté měl interakci „fanouška“ s nedávno důchodkyní Marií Šarapovovou.

Sedmnáctinásobný grandslamový šampion promluvil v talk show o výhodách následující výživy a detoxikace v jeho životě a kariéře. Djokovič poslední roky dodržuje rostlinnou dietu, ale nerad se označuje za vegana. Ve skutečnosti však existuje jen tenká hranice mezi dodržováním rostlinné stravy a veganstvím.

Djokovič přispěl k úsilí o pomoc při COVID-19 ve svém rodném Srbsku i v tenisové akademii Rafa Nadala na Mallorce. Srb, stejně jako většina profesionálních hráčů, nebude viděn hrát zápas na turné po dobu nejméně dalších dvou měsíců, protože tenis se potýká s pandemií COVID-19.

Populární Problémy

Memphis Express a Birmingham Iron pokračují v neděli ve hře AAF 1. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online.

The Trendsetters: Top 10 ikonických módních momentů na tenisovém kurtu

Drezurní sport existuje tak dlouho, jak lidé jezdí na koních. Velmi jednoduše jde o umění vycvičit svého koně na plný potenciál. Dnes se vyvinul do jedné z nejvíce regimentovaných disciplín na koni ...

Světová desítka David Goffin se ujímá Jihoafričana Lloyda Harrise o místo ve třetím kole na US Open 2020. Goffin, který ve svých posledních dvou vystoupeních ve Flushing Meadows dosáhl 16. kola, by měl mít dost na to, aby zvládl výzvu Harrise.

„Project Runway“ 2019 má premiéru dnes večer. Získejte přehled o tom, jak sledovat sezónu 17 online prostřednictvím živého vysílání s kabelem nebo bez něj.

Jak vyhrát v badmintonu. Badminton je zábavný sport a skvělá forma cvičení. Být vyřazeným badmintonistou vyžaduje seriózní trénink a silnou mysl. Musíte zlepšit své fyzické schopnosti a také schopnost myslet ...