Roger Federer a 'Backhand Boys' mají shledání

Roger Federer, Grigor Dimitrov a Tommy Haas na turnaji Indian Wells 2017.Trojice Roger Federer, Grigor Dimitrov a Tommy Haas se před třemi lety dostala na titulní stránky něčeho jiného než tenisu.

Na turnaji Indian Wells Masters 2017 předvedli tři tenisté klasickou píseň 80. let od americké popové skupiny Chicago „Těžko říct, že mě to mrzí“. Ztvárnění také představovalo Haasova tchána a světově proslulého hudebního producenta Davida Fostera, který hrál na klavír.Roger Federer , který toho roku vyhrál svůj pátý titul v Indian Wells, později podrobně hovořil o debutovém videu skupiny o hudebním světě, které nasbíralo více než milion zhlédnutí:

„Ve skutečnosti jsem ty texty moc neznal, takže jsme četli na iPhonu. A další věc, kterou víte, je, že je to příliš zábavné, než aby to bylo uvedeno na sociální média. Tak jsme to tam dali. Lidé si to užili, vysmáli se nám a já to považoval za skvělé. '

Trio bylo pro svůj výkon populárně nazýváno 'Backhand Boys' a během rozhovoru na hřišti Roger Federer hovořil o tom, jak koncert vznikl.band-it loketní ortéza
Když jsme se zde přeskupili, mysleli jsme si, že bychom to mohli udělat znovu, ale tentokrát jako při přehrávání, takže chlapci vlastně znějí hezky a ne jako zpěv koček a psů, jako v Austrálii, “řekl. `` Teď to zní docela dobře. Je to stále tak špatné, přesto si myslím, že je to vlastně tak dobré.

Roger Federer 'Backhand Boys' se setkal svého druhu

Roger Federer

Rychlý posun vpřed o tři roky.

jak opravit cviky na tenisový loket

Tenisté, jako většina sportovců na celém světě, zápasí s blokováním COVID-19 a snaží se najít způsoby, jak trávit čas v domově. A Grigor Dimitrov sdílel příspěvek na Instagramu o tom, jak moc se snažil dostat zpět na tenisové kurty:Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Jak dny běží, nemůžu si pomoct, ale přemýšlet o tom, jak mi chybí soutěžení. Poprvé za 24 let se vkrádá skutečná nejistota, kdy tam jdete. Chybí mi příprava, chybí mi jízda na stadion, chybí mi ti motýli, když je na středovém hřišti uvedeno vaše jméno, když to uvedete postavte se tváří v tvář a na minutu cítíte, že se svět zastavuje a jediné, na co myslíte, je ten okamžik, kdy se chopíte šance být tady. Jsem tomuto sportu tak vděčný, že mi dal vše, o co mohu žádat (ano, někdy také frustrující :), ale vždy mě to naučí něčemu, co přesahuje tento sport. Vyzývá mě to! Děkuji! Chybíš mi tenis! Jsem vděčný za své rodiče, že v raném životě naučili tolik cenných lekcí. Musel jsem rychle dospět, ale na cestě jsem se učil, jak odpouštět, jak milovat, jak být vytrvalý a řešit život s úsměvem! Houževnatost! Z této doby se můžeme jen učit a vyjít jako lepší verze sebe sama. Milujme sami sebe a buďme k sobě laskaví. Posíláme lásku a podporu vám všem tam venku! Společně to překonáme. #carpediem

Příspěvek sdílený uživatelem Grigor Dimitrov (@grigordimitrov) 2. května 2020 v 10:14 PDT

V reakci na to Dimtrovovi členové 'Backhand Boys' Tommy Haas a Roger Federer rychle vymysleli texty z chicagské písně, kterou společně nahráli.

Haas napsal na bulharský instagramový příspěvek:

'Každý potřebuje trochu času.'

Třetí člen bekhendových chlapců Roger Federer k tomu dodal:

'I milenci potřebují dovolenou.'

Pro Backhand Boys to bylo šťastné setkání, byť na virtuální platformě, tři roky po jejich prvním hudebním videu. V původním představení se mimochodem objevil také portrét od Novaka Djokoviče, ale Srb se tentokrát nepřipojil.

Co Federer řešil během blokace COVID-19?

Roger Federer, Rafael Nadal a Andy Murray během nedávného videochatu.

obrázky lidí hrajících tenis

Federer se zaneprázdnil během probíhajícího blokování COVID-19.

Dvacetinásobný grandslamový šampion tráví kvalitní čas se svou rodinou ve Švýcarsku a nedávno měl videochat se svým dobrým přítelem a úhlavním rivalem Rafaelem Nadalem.

Po semifinálové prohře s případným vítězem Novakem Djokovičem v semifinále Australian Open si Roger Federer vzal volno na operaci kolena. Osmatřicetiletý závodník doufal, že se k okruhu připojí během trávní části sezóny.

Vzhledem k situaci s COVID-19 však bylo turné pozastaveno až do července. Vzhledem k tomu, že Wimbledon je jednou z nejvýznamnějších obětí pandemie, 102násobný titlista ve dvouhře se nevrátí na kurt minimálně další dva měsíce.

Populární Problémy

Vše, co potřebujete vědět o 1. dni šampionátu ATP končícího sezónu !.

Kompletní průvodce, jak sledovat předávání cen Academy Awards 2019 na počítači, Roku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení.

V současné podobě se zdá, že Federer má náskok. Pokud však Isner dokáže vzít sady do tie-breaků, pak to může být hra kohokoli.

Ve čtvrtek večer má premiéru Velká debata společnosti Syfy Wire. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Vstupenky na Aircel Chennai Open 2014 jsou k dispozici od 9. prosince