Roland Garros 2021: Novak Djokovic vs Pablo Cuevas náhled, souboj a předpověď

Novak Djokovic během svého zápasu proti Tennys Sandgren

Novak Djokovic během svého zápasu proti Tennys Sandgren

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Novak Djokovic vs Pablo Cuevas

Datum: 3. června 2021

Turnaj: Roland Garros 2021

Kolo: Druhé kolo (kolo 64)

nejlepší přilnavost tenisové rakety

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

Povrch: Červený jíl

Peníze: 17 171 108 €

Načasování zápasu: Ne dříve než ve 14.30 místního času, 12.30 GMT, 8.30 EST, 18:00 IST

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Novak Djokovič vs Pablo Cuevas náhled

Novak Djokovič v úterý důkladně deklasoval Tennyse Sandgrena v jejich zápase prvního kola na Roland Garros 2021. Nejlépe hodný Srb potřeboval necelé dvě hodiny na zpečetění vítězství 6-2, 6-4, 6-2 a zahájil střetnutí ve druhém kole se zkušeným Uruguayanem Pablem Cuevasem.

Djokovič sotva položil nohu proti Sandgrenovi. Srb při svém prvním podání získal neuvěřitelných 86% bodů a ani jednou se nezlomil.

Světová jednička zasáhla 33 vítězů do 25 Sandgrenových a vykašlal se také o šest méně chyb.

Další soupeř Novaka Djokoviče Pablo Cuevas porazil v zápase prvního kola domácího favorita Lucase Pouilla. Uruguayan vyhrál 6-3, 6-1, 6-3, aby postoupil do druhého kola na Roland Garros podeváté v kariéře. Cuevas se však ve 13 předchozích pokusech zatím nedostal do druhého týdne v Paříži.

Pablo Cuevas

Pablo Cuevas

Pětatřicetiletý hráč byl dominantní při podání proti Pouillemu a zasáhl 10 es. Získal také více než 70% bodů za první a druhé podání a zlomil se jen jednou.

Novak Djokovic vs Pablo Cuevas proti sobě

Novak Djokovic a Pablo Cuevas se překvapivě nikdy nestřetli, přestože strávili 15 let na turné společně. Jejich vzájemný souboj stojí 0: 0.

Předpověď Novak Djokovič vs Pablo Cuevas

Vzhledem k rozsahu úderů, které oba hráči mají, to slibuje vzrušující setkání. Cuevas má v Paříži špatnou bilanci, ale na antuce se nijak nehrne. Na tomto povrchu má veterán vítězství nad Rafaelem Nadalem (2016 Rio), Dominicem Thiemem (2015 Roland Garros) a Alexandrem Zverevem (2017 Madrid).

Pětatřicetiletý hráč skvěle využívá své kopové podání k vytlačení soupeře z kurtu. Jednoruční bekhend dokáže také generovat ostré úhly. Djokovič však patří k nejlepším tahounům mužského turné a neměl by mít problém zapojit se do základních rallye s Cuevasem.

Předpověď: Novak Djokovič vyhraje ve čtyřech setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit její tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Jak se setkat s členy kapely na koncertě. Je úplně normální chtít potkat členy své oblíbené kapely. Koneckonců, když je vidíte ve shodě, jste s nimi doslova ve stejné místnosti. Samozřejmě si nemůžete jen tak šťouchnout do cesty ...

„Crazy Ex-Girlfriend“ končí v pátek finále seriálu, po kterém následuje živý koncertní speciál. Zde je návod, jak sledovat streamování online bez kabelu.

Génius Pete Samprase

Jak snížit ESR. ESR (sedimentace erytrocytů) je test, který vám může říci, kolik sedimentace a zánětu je ve vašem těle. Měří, jak rychle vaše červené krvinky klesnou na dno super tenké trubičky. Pokud máte...

Na krátkou dobu, počínaje Cyber ​​Monday, kupte některý z těchto filmů na Amazonu a získejte snížené vstupné na The Greatest Showman v kinech letošních Vánoc.

Pokud máte pocit, že určití přátelé „do vás prostě nemají“, možná je načase uklidit dům. Mít ve svém životě neupřímné nebo bezmyšlenkovité přátele vám může způsobit, že se nebudete cítit jen modře, ale mohou mít také toxický vliv na vaše zdraví ...