Roland Garros: Serena Williams vs Kristie Ahn náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Serena Williamsová na French Open 2019

Serena Williamsová na French Open 2019

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Serena Williams vs Kristie Ahn

datum : 28. září 2020

typy úchopů v tenise

Turnaj : Roland Garros 2020

Kolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : Cca. 38 000 000 €

Načasování zápasu : Cca. 16:00 SELČ, 19:30 IS

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sport / Tennis Channel | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: The Complete Rozpis French Open 2020


Serena Williams vs Kristie Ahn náhled

Jednou z největších dějových linek tohoto Grand Slamu, jak tomu bylo v posledních několika letech, je hledání Sereny Williamsové pro její 24. grandslamový titul ve dvouhře. Williamsovi bylo v sobotu 39 let a pro změnu pro turnaj nepřijde jako nejlepší favorit.

Během posledních několika let zažil Američan na Majors velký tlak, protože číslo 24 bylo tak blízko. V této souvislosti by mohlo být zajímavé zjistit, zda skutečnost, že není velkým favoritem, bude pro ni prospěšná.

Serena vyhrála French Open třikrát, poslední z nich přichází v roce 2015.

Serena Williamsová s vítězem

Serena Williamsová s vítěznou trofejí na French Open 2015 v Paříži

Od návratu turné v srpnu utrpěl devětatřicetiletý hráč porážky při vyladění událostí na amerických hardcourts, než se očekávalo. Poté se dostala do semifinále US Open, kde prohrála s oživující se Victorií Azarenkovou.

Její soupeřkou v prvním kole je krajanka Kristie Ahn, která je na světovém žebříčku číslo 102. Ahn je nejlépe známý tím, že v loňském roce postoupil do čtvrtého kola US Open, ale na French Open zatím nevyhrál hlavní losovací zápas.

Osmadvacetiletá žena si také během zablokování získala docela velké množství online fanoušků díky svým zábavným a nepředvídatelným videím na sociálních médiích.

Serena Williams vs Kristie Ahn proti sobě

Serena Williamsová vede v soupeření Kristie Ahn 1: 0. Williams v minulém měsíci v prvním kole US Open zaznamenal vítězství nad Ahnem 7-5, 6-3.

Serena Williams vs Kristie Ahn predikce

Kristie Ahn během svého zápasu prvního kola proti Sereně Williamsové na US Open 2020

Kristie Ahn během svého zápasu prvního kola proti Sereně Williamsové na US Open 2020

Na papíře, Serena Williamsová, která je již mnozí považují za největší všech dob , je drtivým favoritem tohoto zápasu. Ale přestože ji žene touha získat 24. grandslamový titul ve dvouhře, antuka zůstává jejím nejslabším povrchem.

Nepomohou jí ani chladné a vlhké podmínky, a jak se občas v minulosti ukázalo, Serena může být svým vlastním nejhorším nepřítelem. Pokud je frustrovaná pomalostí soudu a vypadá, že spěchá se svými výstřely, může skončit tím, že udělá příliš mnoho nevynucených chyb.

Ti dva budou hrát v prvním kole a Grand Slam akce pro druhého majora v pořadí. Ahn má solidní údery země, ale nemá tolik zbraní jako 23letý grandslamový šampion. Bude muset hrát co nejlépe, aby zde měla šanci na rozrušení.

tabulka stolního tenisu

Předpověď: Serena Williamsová vyhraje ve dvou setech.


Sledujte Sportskeeda a získejte Seznam francouzských otevřených vítězů a výsledky

Populární Problémy

Linka PICC (nebo „periferně vložený centrální katétr“) je tenká trubice používaná k podávání tekutin, antibiotik a léků přímo do žíly na paži. Péče o linku PICC zahrnuje výměnu obvazu přibližně jednou týdně (nebo pokud ...

Sania Mirza věří, že Roger Federer je největším hráčem všech dob, protože jeho talent je vyšší než u kohokoli jiného.

Chcete sledovat Elfa, vánoční prázdniny, Polární expres a další klasiku? Letos jsou na AMC, ale tady je návod, jak je sledovat online bez kabelu.

Angina je bolest na hrudi, ke které dochází, když vaše srdce nedostane dostatek okysličené krve. Je to také velmi vážný varovný signál, že vám hrozí infarkt. Pokud vás bolí na hrudi, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a promluvte ...

Nejmladšímu šampionovi bylo pouhých 16 let !.

Zde je návod, jak sledovat druhý ročník Dog Bowl Animal Planet online, pokud nemáte kabel.