San Jose 2021: Danielle Collins vs Ana Konjuh Preview, head-to-head & prediction | Mubadala Silicon Valley Classic

Danielle CollinsPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (7) Danielle Collins vs (Q) Ana Konjuh

Datum: 7. srpna 2021Turnaj : Mubadala Silicon Valley Classic 2021

loketní zábal na tenisový loket

Kolo : Semifinále

Místo : San Jose, Spojené státyKategorie : WTA 500

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 565 530 $Načasování zápasu: Ne dříve než v 18 hodin místního času, 1:00 GMT, 6:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

kde mohu sledovat potomky 2

Náhled Danielle Collins vs Ana Konjuh

Sedmá nasazená Danielle Collinsová se bude snažit zaplnit si místo ve svém druhém finále v sezóně, když v sobotu nastoupí s chorvatskou kvalifikantkou Ana Konjuhovou v semifinále Mubadala Silicon Valley Classic 2021.

Od návratu na turné po operaci endometriózy je Collins na slzách. Světová jednička 36 dosáhla ve čtyřech z jejích posledních šesti akcí minimálně na čtvrtfinále a aktuálně je na sérii osmi zápasů, když minulý týden triumfovala v Palermu.

Tento týden porazila několik špičkových hráčů v Shelby Rogers, Sloane Stephens a Eleně Rybakině v San Jose a bude překypovat sebevědomím.

Ana Konjuh

Ana Konjuh mezitím po svém návratu ze čtyř operací loktů neustále stoupala po žebříčku. Světová jednička 20 byla před 10 měsíci mimo top 600, ale její konzistentní výsledky ji nyní posunuly až na 116. místo.

Chorvat vypadá tento týden v San Jose v dobré formě a po kvalifikaci postoupil do semifinále. Při své výhře 3: 6, 6: 2, 6: 0 nad Shuai Zhang ve čtvrtfinále má 23letá žena jistotu, že se po aktualizaci žebříčku příští týden vrátí do první stovky.

Danielle Collins vs Ana Konjuh proti sobě

Danielle Collins a Ana Konjuh se na turné nikdy předtím nezkřížili, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Predikce Danielle Collins vs Ana Konjuh

Danielle Collins

Oba hráči mají silné forhendy, jimiž rádi diktují rally, takže v tomto zápase se určitě objeví někteří planoucí vítězové.

Žádný z hráčů však nemá spolehlivé podání, a to bude důvod k obavám. Proti Zhangovi ve čtvrtích vystřelil Konjuh osm es, ale ty byly kompenzovány sedmi dvojchybami. Collinsová z její strany prohrála během svého posledního osmi střetu pět es kolem Rybakiny, jen aby odčinila dobrou práci se šesti dvojchybami.

Collinsová vynahradila své servisní trápení výbornou základní hrou, když zachránila šest ze sedmi brejkpointů, kterým čelila proti Rybakině. Pokud dokáže předvést na podobné úrovni velké body proti Konjuhovi, bude mít náskok.

Oklahoma state vs iowa wrestling

Dalším aspektem, který by mohl fungovat ve prospěch Collinse, je kondice. Konjuh již tento týden odehrál pět zápasů a mohl by být unavený, pokud by se tato soutěž dostala na dálku. Collins naopak odehrál tři zápasy a na kurtu by měl být mnohem svěžejší.

Předpověď: Danielle Collinsová vyhraje ve třech setech.

Populární Problémy

Světová jednička 12 David Goffin čelí v neděli v prvním kole Roland Garros nadějnému teenagerovi Janniku Sinnerovi. Sinner vede Goffina 1: 0 při vzájemných setkáních na turné.

Jak vidět přímo. Nezískáváte přímé škrty, ve které jste doufali? Ať už používáte ruční pilu, stolní pilu nebo kotoučovou pilu, přímé řezy jsou zásadní pro úspěch stavebního projektu. Existují různé způsoby, jak ...

Srb udělal ve finále krátkou práci Raonic; ziskem titulu a pádem pouze dvou her.

Televizní show Zacha Galifianakise „Koše“ se ve čtvrtek vrací na 4. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové a staré epizody online bez kabelu.