Sania Mirza a Cara Black získávají na portugalském Open svůj 1. letošní titul

Cara Black a Sania Mirza

Cara Black a Sania Mirza

Oeiras (Portugalsko), 3. května (IANS): Indie Sania Mirza a její zimbabwská partnerka Cara Blacková si zajistily svůj první titul na WTA v této sezóně, když ve finále ženské čtyřhry na Portugal Open zde v sobotu porazily Evu Hrdinovou a Valerii Solovjevu.

Sania a Cara zvítězily 6: 4, 6: 3 proti česko-ruskému páru ve vzrušujícím střetu, který trval hodinu a 18 minut.

Pro Sania a Cara byla výhra odčiněním jejich ztrát ve finále Indian Wells a Stuttgartu.

Nejlépe nasazená dvojice Sania a Cara se ujala brzkého vedení 3: 1. Eva a Valeria se pokusily silně vrátit a rozbily vrchní semínka, aby se v sedmé hře ujaly vedení.

Sania a Cara pak v osmé hře zlomily Evu a Valerii na 4: 4 a poté ještě jednou v desáté, aby přesvědčivě zajistily první set.

Ve druhém setu si opět vyměnili přestávku a byli na úrovni 3-3. Cara se ale dopustila předčasné dvojchyby a špičková semena musela zaplatit cenu a ztratila bod zlomu. Brzy však znovu vedli 4: 3 s přestávkou podání a Sania podala zápas v deváté hře.

Sania a Cara si rozdělily prize money 9 919 eur a také získaly 280 bodů do hodnocení.

Populární Problémy

Světová sedmička Alexander Zverev překonal těžký začátek a několik nervózních chvil, aby v neděli zvedl 14. titul v kariéře, když ve finále 2021 Abierto Mexicano Telcel porazil Stefanose Tsitsipase.

Zde je návod, jak sledovat online přenos sezóny 2 Roswellu v Novém Mexiku. Premiéru má v pondělí 16. března ve 21 hodin. ET/PT na CW.

Zde je návod, jak sledovat sobotní tříbodovou soutěž NBA online bez kabelu. Joe Harris je zpět, aby obhájil svůj titul před Trae Youngem, Zachem LaVinem a dalšími.

Jak spravovat trhliny ve čtvrtích koní. Čtvrtinová trhlina podle definice je jakákoli prasklina, která se objeví na čtvrtinách nebo na boku kopyta koně. Http://xwebapp.ustrotting.com/absolutenm/templates/hoofbeats.aspx? Articleid = 33935 & zoneid = 43 The ...

Arantxa Sanchez Vicario velmi ocenila svého krajana Rafaela Nadala a uznala srovnání mezi nimi. Sanchez Vicario také tvrdil, že světová dvojka byla favoritem na letošní vítězství Roland Garros.

Být dobře vypadající neznamená jen mít dobrý vzhled. Být přirozeně dobře vypadající dívkou může rozzářit vaši vnitřní krásu stejně jasně jako váš vnější dobrý vzhled. Jak se říká: „Krásná je stejně krásná jako“ a být normální ...