Serena Williamsová na Australian Open 2019: Náhled a předpověď

Serena Williamsová se svou trofejí pro Australian Open 2017

Serena Williamsová se svou trofejí pro Australian Open 2017

Serena Williamsová, vítězka třiadvaceti grandslamových titulů ve dvouhře, se na Australian Open 2019 snaží vyrovnat historický rekord Margaret Courtové v počtu čtyřiadvaceti grandslamových titulů ve dvouhře. Když naposledy hrála na Australian Open, odešla s titulem v roce 2017. Když se svět dozvěděl, že je těhotná, když hrála finále, to jen zvýšilo úžas a úžas k již tak významnému úspěchu.

To, že australský otevřený triumf v roce 2017 měl být její poslední turnaj na dlouhou dobu a ona se vrátila ze čtrnáctiměsíční mateřské dovolené v březnu loňského roku. Přestože v roce 2018 odehrála pouze sedm turnajů, přesto dokázala dosáhnout dvou grandslamových finále, ale na poslední překážce pokulhávala.

Po své kontroverzní prohře ve finále US Open nehrála vůbec a všechny oči budou upřeny na ni. Bude mít tentokrát štěstí potřetí a půjde celou cestu? Zde je pohled na její losování a na to, co ji může čekat na prvním letošním grandslamovém turnaji.

kde mohu sledovat zrušení

Soupeřkou Sereny v prvním kole bude nenasazená německá veteránka Tatjana Maria. Maria kdysi patřila mezi padesát nejlepších hráčů a získala titul WTA. Její žebříček ale za ta léta sklouzl a nyní je na 73. místě na světě. Její jednoruční bekhend činí její hru extrémně zranitelnou přesilovou hrou Sereny. Snadná výhra pro Serenu je téměř jistota.

Eugenie Bouchard: Potenciální soupeřka druhého kola pro Serenu?

Eugenie Bouchard: Potenciál

druhé kolo

soupeř pro Serenu?

Jejím soupeřem ve druhém kole mohla být buď Kanaďanka Eugenie Bouchardová, nebo Číňanka Peng Shuai. Kanaďanka je nyní k nepoznání od té, která byla kdysi nabízena jako další nejlepší věc v ženském tenise. Ačkoli v posledních měsících existuje zdání znovuzrození, stále je hodnocena tak nízko jako světové číslo 79 a je nepravděpodobné, že by pro Serenu představovala výzvu.

jak otočit tenisový míček

Než však bude Bouchard pro Serenu představovat výzvu, musí se nejprve dostat kolem čínského veterána Peng Shuai. Ačkoli se Peng proslavila především jako čtyřhra, jednou byla zařazena až na světové číslo 14 a je bývalou semifinalistkou US Open. Není nad to ji překonat za Kanaďankou, ale navázat na to vítězstvím nad Američankou se v tuto chvíli zdá mimo ni. Serenu tedy čeká další snadné utkání i ve druhém kole.

Pravděpodobným soupeřem třetího kola pro Serenu je dvacátá třetí nasazená Carla Suarez Navaro. Dlouhodobě je jednou z nejlepších hráček okruhu WTA, aniž by kdy dosáhla vrcholu. Má vynikající jednoruční bekhend, což je v moderním tenisu vzácnost. Ale je to tento jednoruční bekhend, který bude pod silným tlakem těžkého podání a úderů Sereny. Navaro může přinejlepším udělat ze zápasu soutěžní zápas.

rozdíl mezi tenisky a běžeckými botami
Venuše může dostat šanci

Venus může dostat šanci „pomstít“ její konečnou prohru na Australian Open 2017 se Serenou ve čtvrtém kole.

Právě ve čtvrtém kole čeká Serenu do té doby nejpřísnější zkouška na turnaji. Může hrát buď top seed Simonu Halepovou, nebo její sestru Venuši. V tuto chvíli je pravděpodobnější, že bude čelit tomu druhému. Halep v posledních měsících téměř nevkročil na kurt a předběžně se vrací. Aby umocnila své starosti, je přitahována ke splnění své nemesis v prvním kole 2018 US Open, Kaia Kanepi z Estonska. Zde je hlavním kandidátem na šokový výstup z prvního kola. I když se jí podaří dostat se přes Kanepi, je těžké ji vidět, jak se ve třetím kole dostává přes Venuši.

S největší pravděpodobností to tedy bude Venus Williamsová, která bude hrát Serenu ve čtvrtém kole. Pokud k tomu dojde, fanoušci se chystají na klasickou soutěž. V posledním desetiletí to byla Serena, která byla dominantní v jejich střetech. Venuši se loni podařilo porazit Serenu u mistrů Indian Wells, ale v té době se Serena vracela z dlouhého propouštění a pokoušela se najít svou rýhu. Serena, se kterou se zde setká, je úplně jiné zvíře. Venus v tomto zápase může přinejlepším vyrazit Serenu.

Karolina Pliskova at 2019 Brisbane International - Day 8

Karolina Pliskova at 2019 Brisbane International - Day 8

Pravděpodobnou čtvrtfinálovou soupeřkou Sereny by mohla být Karolina Plíšková, která v Brisbane International přichází o vítězství posilující sebevědomí. Stejně jako Serena má velké podání a může se shodovat se svou střelou za střelou. Ale trefuje se rychle a rychle, což znamená, že i když vypadají úchvatně, jde o nízkoprocentní výstřely. Pod tlakem pravděpodobně mnohé z nich postrádá a proti zkušené aktivistce, jako je Serena, by to mohla být její Achillova pata.

Pokud Serena dosáhne semifinále, čeká nás výbušný zápas, protože tam na ni mohla čekat japonská mladice Naomi Osaka. Bude to jejich první setkání po kontroverzním finále US Open 2018. Navzdory tomu, co může říkat na veřejnosti, se Serena bude snažit pomstít a že dodatečná motivace by měla být víc než dost, aby pomstila její ztrátu proti Osace, která po svém prvním grandslamovém titulu nezažila nejlepší časy.

Serena může po svém kontroverzním finále US Open 2018 znovu narazit na Naomi Osaka.

Serena může po svém kontroverzním finále US Open 2018 znovu narazit na Naomi Osaka.

nejlepší středně pokročilá tenisová raketa

Ve finále se Serena mohla setkat buď s obhájkyní titulu Caroline Wozniacki nebo bývalou šampionkou Angelique Kerberovou. Oba mají podobné styly. Jsou to především defenzivní hráči, ale jsou schopni proti-děrování. Na rozdíl od předchozích kol se Serena bude muset účastnit dlouhých a vyčerpávajících rally.

Bude nucena pracovat velmi tvrdě, protože nemusí být schopna snadno dokončit body, protože i její předpokládaní vítězové budou pravděpodobně vráceni na její stranu hřiště. Nedostatek tréninkových zápasů a tlak na vítězství po dvou srdcervoucích prohrách v loňském grandslamovém finále by mohly její šance dále nahlodat. Ani tentokrát nemusí mít potřetí štěstí.

Předpověď: Druhé místo pro Serenu Williamsovou

Populární Problémy

Gael Monfils stáhl své jméno z turnaje Dominica Thiema z osobních důvodů. Navzdory vypuknutí COVID-19 v tenisovém světě Thiem neplánuje svůj turnaj zrušit.

Svatby, večírky a rodinná setkání jsou díky malému dortu, který si každý může vychutnat, o něco jasnější. Nejen, že jsou tyto dorty nádhernou dekorací, jsou také lahodnou pochoutkou, na kterou se mohou vaši hosté těšit. Když...

Ve hře „Shark Trip: Eat, Pray, Chum“ se představí Rob Riggle, Adam Devine, Joel McHale a další. Zde je návod, jak sledovat speciální akci Shark Week online bez kabelu.

Bunion je kostěná hrudka, která se tvoří na základním kloubu na palci u nohy. Bunions se tvoří, když těsné boty nebo boty na podpatku, zranění nebo zděděná kostní struktura člověka způsobí, že se palec na noze tlačí směrem k ostatním prstům na noze ....

Martina Navrátilová zpochybnila rozhodnutí Novaka Djokoviče přeskočit v neděli tiskovou konferenci na US Open. Legendární ženská hráčka věří, že Djokovič po své chybě neměl odvahu čelit novinářům.

Trojnásobná grandslamová šampionka Kim Clijstersová zahájila svou kampaň US Open 2020 proti Jekatěrině Alexandrové. Clijsters bude hrát grandslamový zápas poprvé od roku 2012.