Stuttgart 2021: Ashleigh Barty vs Aryna Sabalenka Náhled, souboj a předpověď | Porsche Tennis Grand Prix

Ashleigh BartyováPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Ashleigh Barty vs (5) Aryna Sabalenka

Datum: 25. dubna 2021Turnaj: Porsche Tennis Grand Prix 2021

ping pong tenis

Kolo : Konečné

Místo : Stuttgart, NěmeckoKategorie: WTA 500

podpora tenisového lokte nike

Povrch: Jíl

Odměna: 565 530 $Načasování zápasu: 2 pm místního času, 17:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Eurosport

Náhled Ashleigh Barty vs Aryna Sabalenka

Nejlepší osivo a světová jednička Asheligh Barty se v neděli utká s pátou nasazenou Arynou Sabalenkou ve finále Velké ceny Porche Tennis ve Stuttgartu.

Barty byl ve Stuttgartu dosud skvělý, přestože dostal poměrně komplikované losování. Poté, co Barty rutinním způsobem porazila Lauru Siegemundovou, se ve čtvrtfinále setkala s Karolinou Plíškovou, proti které se prosadila ve třech setech.

Australan pak odrazil další zděšení v semifinále proti Elině Svitolinové. Barty měla v jedné fázi set a přestávku, ale předvedla neuvěřitelné odhodlání zvrátit průběh a vybojovat vítězství 4-6, 7-6, 6-2.

prodej tenisových raket

Aryna Sabalenka mezitím pokračovala v silné formě, kterou předvedla za posledních šest měsíců.

Aryna Sabalenka

Běloruska ve Stuttgartu rychle odstartovala a ve dvou setech porazila Shuai Zhanga a Annu-Lenu Friedsamovou. Ale Sabalenka měla ve čtvrtfinále nějaké potíže proti Anett Kontaveitové, kterou porazila v tvrdě bojujícím trojku.

Dvaadvacetiletá žena pak v sobotu v semifinále stáhla jeden ze svých nejpůsobivějších výsledků roku. Sabalenka vymlátila druhé nasazené a bývalou šampionku French Open Simonu Halepovou 6-3 6-2, aby proti Bartyové připravila finále, v němž se jí bude líbit.

Ashleigh Barty vs Aryna Sabalenka hlava-nehlava

Finále ve Stuttgartu je sedmým zápasem mezi Ashleigh Barty a Arynou Sabalenkou a jejich vzájemný zápas momentálně stojí na mrtvém bodě 3: 3.

jak vybrat velikost rukojeti tenisové rakety

Dvojice se potkala právě minulý měsíc ve čtvrtfinále Miami Open, které Barty vyhrála ve třech setech. Australanka také porazila svou soupeřku v prvním kole na Australian Open 2018 a ve druhém kole Fed Cupu 2019.

Sabalenka naopak porazila Bartyovou ve Wu -chanu v letech 2018 i 2019. Běloruska také v roce 2018 v Ču -chaji zvítězila nad svou soupeřkou.

Predikce Ashleigh Barty vs Aryna Sabalenka

Ashleigh Bartyová usiluje o zisk svého třetího letošního titulu a zároveň upevňuje své světové prvenství. Australanka tento týden odborně využila svou rozmanitost a dotek, aby převzala kontrolu nad řízením a vybojovala si cestu z těžkých míst.

Bartyho výběr ran byl klíčem k jejímu úspěchu na všech površích a její kopové podání přineslo obzvláště silné výsledky na antukových kurtech ve Stuttgartu.

Asheleigh Bartyová

Aryna Sabalenka má ze své strany útočný styl hry plný velkých úderů z obou křídel. Běloruska tento týden udržela počet chyb na relativně nízké úrovni a také ukázala zlepšený pohyb na povrchu, který není její oblíbený.

Finále je trhákem a Bartyho finesy se střetávají s mocí Sabalenky. Pokud je ale Australanka schopná svou pestrostí narušit Sabalenkův rytmus od základní linie, může mít mírný náskok.

Předpověď: Ashleigh Barty vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Chcete -li se postavit rovně, postavte se proti zdi a zadní částí hlavy, lopatkami a hýžděmi se dotýkejte zdi. Poté se vzdalte od zdi a přitom držte držení těla. Jakmile se vaše tělo začne hrbit, vraťte se ke zdi a obnovte držení těla. Během dne si vyzkoušejte správné návyky držení těla, jako je držení mobilního telefonu ve výši očí a zaznamenávání držení těla, kdykoli projdete kolem zrcadla nebo okna.

The Buccaneers and Lions se sejdou na sobotním odpoledním fotbale v 16. týdnu. Zde je návod, jak můžete sledovat zápas živě online, pokud nemáte kabel.

Jak natáhnout manžetu rotátoru. Rotátorová manžeta je choulostivé místo ve vašem rameni, kde čtyři svaly tvoří manžetu kolem vaší paže. Rotátorová manžeta vám pomáhá zvedat a otáčet paží a při pohybu paže udržuje rameno stabilní ....

Ryby Betta jsou skvělá malá domácí zvířata. S několika požadavky na péči, tekoucími ploutvemi a zvídavými osobnostmi jsou oblíbenou volbou mezi zkušenými pečovateli ryb i nováčky. Pokud jde o hraní, zdá se, že ...

Kondiční trenér pomáhá někomu dosáhnout jeho cílů v oblasti fitness tím, že ho naučí cvičení a wellness strategie. Pokud doufáte, že se stanete fitness trenérem, prvním krokem je zúžení vašeho zaměření na jeden typ fitness. Hledej ...