Živý stream Teen Mom OG Season 9: Jak se dívat online zdarma

Maci Bookout McKinney dál

MTV Maci Bookout McKinney na 'Teen Mom OG'

požár tenisového míčku

Původní dívky z dlouhodobých Dospívající máma franšízy jsou zpět, když Teen Mom OG sezóna devět premiér v úterý 26. ledna ve 20 hodin ET/PT na MTV.

Pokud nemáte kabel, podívejte se na jeho živý přenos Teen Mom OG Sezóna 9 epizod online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos MTV a 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Teen Mom OG žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos MTV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

velikosti tenisových gripů

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Teen Mom OG živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos MTV a dalších 65 televizních kanálů na Vidgu , který můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Teen Mom OG živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .


Sling TV

Živý přenos MTV a dalších 40 a více kanálů můžete sledovat buď prostřednictvím balíčku Sling Orange plus Comedy Extra (41 kanálů) nebo balíčku Sling Blue plus Comedy Extra (54 kanálů). Navíc můžete získat slevu 10 $ na první měsíc a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Teen Mom OG živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled na sezónu 9 „Teen Mom OG“Hrát si

The OG's Rising Up: Teen Mom OG Season 9 Trailer | Návrat v úterý 26. ledna v 8/7c OG se vydávají do nového roku s novými cíli. Teen Mom OG má premiéru v úterý 26. ledna v 8/7c na MTV. #TeenMomOG #MTV Přihlaste se k odběru Teen Mom: bit.ly/2OEM0OO Deset let poté, co to všechno začalo, Catelynn, Maci, Amber a Cheyenne z Teen Mom OG pokračují ve sdílení triumfů a bojů svých rodin se světem.… 2020-12-22T19: 30: 00Z

Když jsme naposledy viděli Amber Portwood, Catelynn Lowell Baltierra, Cheyenne Floyd, Maci Bookout McKinney a Mackenzie McKee, Teen Mom OG hvězdy se pohybovaly v nebezpečí rodičovství. Portwood měla pocit, jako by se odtáhla od svého přítele Dimitri Garcia, a Floyd se potýkal s blížícím se příchodem nového dítěte pro jejího tatínka Cory Whartona a jeho novou přítelkyni Taylor Selfridge.

rozměr badmintonového hřiště

Nyní, když se show vrací, ženy podle tiskové zprávy MTV nadále sdílejí své nejosobnější boje a úspěchy opírající se o turbulence dnešního „nového normálu“.

Vydání pokračuje:

Když jste máma, nikdy není okamžik zpomalit - i když globální pandemie uvrhne svět do chaosu. Takže maminky Teen Mom OG valí dopředu a dělají větší pohyby rychleji než kdy předtím. … V dobrých i zlých časech mohou tyto ženy vždy najít světlou stránku pro sebe a své děti.

· Amber uvažuje o stěhování se do Garyho majetku poté, co se její vztah s její dcerou Leah napíná.

· Catelynn trpí potratem a statečně sdílí svůj příběh, aby pomohla ostatním.

· Cheyenne obnovuje romantiku se svým bývalým přítelem Zachem a jejich vztah se rychle vyhrotí. Ještě reálnější se to stane, když zjistí, že očekávají!

· Maci odkládá své osobní pocity stranou, aby podpořila Bentleyho, když podnikne kroky nezbytné k nápravě jeho vztahu s jeho otcem Ryanem.

· Manželství Mackenzie s Joshem se rozpadá, takže udělá drastickou změnu a přesune svou rodinu na Floridu za obchodní příležitostí.

Premiérová epizoda se jmenuje Společně přežít a její popis zní: Uprostřed COVIDA Amber bojuje se svým vztahem na dálku s Dimitrijem, když se stane majetnickým.

raketbal

Poté, 2. února, epizoda dvě s názvem Just Do You a její popis škádlí, je Amber šokována, když ji Gary požádá, aby se přestěhovala na jeho majetek. Catelynn se věnuje kariéře v microbladingu, zatímco Mackenzie přijímá pracovní příležitost na Floridě. Bentley zahájí terapii a Maci se zlomí srdce, když zjistí, že se cítí opomíjen.

A 9. února má třetí epizoda název Trpělivost je trpělivost a její popis zní: Když otec Mackenzie potřebuje čtyřnásobnou operaci bypassu, její plány přestěhovat se na Floridu jsou pozastaveny; Maci si dělá starosti s Bentleyovým výkonem ve škole; Catelynn a Tyler uvažují o dalším dítěti.

Teen Mom OG vysílá v úterý ve 20 hodin ET/PT na MTV.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat živý přenos Jones vs Reyes a karty UFC 247 PPV online bez kabelu.

Super Bowl Sunday znamená, že je také čas na Puppy Bowl 2021. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Zde je kompletní přehled o tom, jak sledovat jarní tréninkové hry Boston Red Sox online v roce 2019.

Průvodce, jak sledovat živý přenos Gonzaga vs Texas Tech v elitní osmičce turnaje NCAA 2018-19.

Na základě populárního románu Fredricka Backmana má premiéra filmu Beartown v USA v pondělí. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte HBO.

Jak krajky konverzovat. Boty Converse mohou vašemu outfitu dodat trendy a svěží vzhled a skvěle se hodí téměř pro každou příležitost. Šněrování vašich Converse však může být skličující úkol, zvláště pokud zkoušíte novou krajku ...