Tenis: Crowley vystupuje

Španělsko v Japonsku - Světová skupina Fed Cupu, play off

nejlepší tenisové rakety pro začátečníky

Coimbatore -Karunuday Singh vyřadil ve čtvrtek čtvrtého nasazeného Jihoafričana Keitha Patricka Crowleyho 6-2, 5-7, 6-3 a postoupil do semifinále tenisového turnaje ITF Men’s Futures.

V semifinále se Karunuday utká s druhým nasazeným Jeevanem Nedunchezhiyanem, který dal kvalifikaci Abdullaha Shaikha 6-2, 6-2, zatímco nejlépe nasazený N. Sriram Balaji překonal Tchaj-pej Jui Chen Hung 6-7, 6-4, 7-5, aby zahájil střet s třetím nasazeným Vijayantem Malikem, který se dostal kolem Vigneshe Pernamallura 6-1, 6-2.

Výsledky čtvrtfinále dvouhry: 2-Jeevan Nedunchezhiyan bt Q-Abdullah Shaikh 6-2, 6-2; 5-Karanuday Singh bt 4-Keith Patrick Crowley (RSA) 6-2, 5-7, 6-3; 3-Vijayant Malik bt 7-Vignesh Peranamallur 6-1, 6-2; 1-N. Sriram Balaji bt Jui Chen Hung (TPE) 6-7, 6-4, 7-5.

disney plus nefunguje na požární televizi

Populární Problémy

Vycházející hvězda Amanda Anisimova čelí formální Marii Sakkari v blockbusterovém zápase třetího kola na US Open 2020. Půjde o vůbec první setkání kariéry této dvojice na turné WTA.

Turecký vstát (TGU) je složený pohyb, který zapojuje každou část vašeho těla a nutí vás koordinovat horní část těla s dolní částí těla. K provedení tohoto úkonu stačí pět minut, kettlebell a trocha vůle ...

Patriots se ve čtvrtek utkají s týmem Washington Football v předsezóně. Zde je několik způsobů, jak můžete sledovat hru živě online, pokud nemáte kabel.

Jak pozdravit (britské ozbrojené síly). Pozdrav je znakem respektu, který se datuje do římských dob nebo středověké Evropy. Http://www.bbc.com/news/blogs-magazine-monitor-30679406 Ve Velké Británii je pozdrav ozbrojených sil považován za značku z...

Ve videu z Instagramu je Sania Mirza vidět, jak hraje tenis, i když má dětskou bouli.

Mark Philippoussis: 9 věcí, které musíte o „The Scud“ vědět.