Terence Crawford vs. Felix Diaz Přímý přenos: Jak se dívat bez kabelu

Terence Crawford vs. Felix Diaz, živý přenos Crawford vs Diaz, zdarma, bez kabelu, Spojené státy, Velká Británie, HBO, Boxnation

(Getty)Chcete se podívat na živý přenos souboje Terence Crawford vs. Felix Diaz v sobotu večer? Existuje několik různých způsobů, jak toho dosáhnout, i když nemáte kabelové předplatné.Ve Spojených státech bude hlavní karta vysílána na HBO East (běžná televize, nikoli PPV) ve 22:15. ET a HBO West ve 22:15 PT. Ve Velké Británii začíná pokrytí hlavní kartou v neděli ráno ve 2 hodiny ráno a bude vysíláno na BT Sport a BoxNation.Pokud se nemůžete dostat k televizi, zde je úplný přehled možností streamování pro každé místo:


Přímý přenos Crawford vs. Diaz, Spojené státy americké

Boj nebude k dispozici naživo na HBO Now nebo HBO Go , ale pokud jste ve Spojených státech a nemáte kabelové předplatné, můžete stále sledovat prostřednictvím Sling TV:plocha počítačeDiváci mohou sledovat živý přenos HBO prostřednictvím Sling TV, online streamovací služby, která poskytuje přístup k vybraným kanálům za měsíční poplatek. Zde je návod, jak se zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi:

1) Klikněte zde přejít na webovou stránku Sling2) Klikněte na Sledovat nyní 7 dní zdarma3) Vytvořit účet

4) Vyberte požadovaný kanál nebo balíčky. Jako základní balíček si můžete vybrat buď Sling Blue nebo Sling Orange, ale nezapomeňte zahrnout doplněk HBO

5) Zadejte své platební údaje. Sling Orange stojí 20 $ měsíčně a doplňkový balíček HBO stojí dalších 15 $ měsíčně, ale pokud předplatné zrušíte do sedmi dnů od registrace, nebudou vám účtovány žádné poplatky

6) Stáhněte si aplikaci do počítače začít sledovat


Mobilní nebo jiná streamovací zařízení

Pokud máte předplatné Sling TV (přečtěte si výše a dozvíte se, jak spustit bezplatnou zkušební verzi), můžete HBO sledovat na mobilních a jiných kompatibilních streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace Sling TV, kterou si můžete zdarma stáhnout v následujících místech:

Obchod s aplikacemi (nebo Apple TV)

Google Play obchod

Amazon App Store (nebo Amazon Fire TV)

Rok

Xbox One

Můžeš kliknutím sem zobrazíte kompletní seznam zařízení kompatibilních s aplikací Sling TV .


Přímý přenos Crawford vs. Diaz, Velká Británie

plocha počítače

Nové partnerství BoxNation s BT Sport znamená, že existuje několik různých možností, jak tento boj sledovat online.

Pokud se přihlásíte k odběru BT Sport Pack na BT Sport nebo Sky, vy můžete sledovat živý přenos BoxNation prostřednictvím btsport.com . K ověření streamu se budete muset přihlásit pomocí BT ID a hesla.

Pokud nemáte kabelové předplatné, můžete si BoxNation stále objednat jako samostatnou streamovací službu za 12 GBP měsíčně. Můžeš objednejte si to a sledujte boj přímo zde .

Vy zde si můžete přečíst další informace o partnerství BoxNation a BT Sport .

nejlepší tenisová raketa pro středně pokročilé hráče roku 2017

Mobilní nebo jiná streamovací zařízení

Pokud jste předplatitelem BT Sport Pack, můžete BoxNation sledovat na mobilních nebo streamovacích zařízeních prostřednictvím aplikace BT Sport, kterou si můžete zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi

Google Play obchod

Windows App Store

Pokud nejste předplatitelem BT Sport Pack, ale máte předplatné samostatné streamovací služby BoxNation, můžete sledovat živý přenos na svém mobilním nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace BoxNation TV, kterou si můžete zdarma stáhnout na následujících místech:

Obchod s aplikacemi

Google Play

Amazonský obchod


Populární Problémy

Po týdnu vzrušujících bojů ve Španělsku a Srbsku míří antuková houpačka do německého Mnichova, kde má BMW Open začít 26. dubna.

Zde je návod, jak streamovat dokument „Stockton on My Mind“ online, pokud nemáte kabel nebo nemáte HBO.

Zajímá vás, jak přesně sledovat Hulu na svém mobilním zařízení? Připravili jsme pro vás tento jednoduchý průvodce krok za krokem, jak sledovat Hulu na mobilu.

Zde je návod, jak sledovat živý přenos „Now Apocalypse“, snadno z nejoriginálnějších komedií roku.

Rafael Nadal je nejlepším hráčem Paris Masters 2020, chybí Novak Djokovic, Roger Federer a Dominic Thiem. Španěl nikdy nevyhrál akci Masters 1000 v Bercy, ale jedinečné podmínky v letošním roce by mu mohly vyhovovat.