Těžké vítězství pro Caspera Ruuda a nepříjemná prohra pro Andrey Rubleva na Hamburg European Open

V hamburské ženské soutěži se nadějná německá hráčka Noma Noha Akugue dostala na svém prvním podniku WTA Tour do semifinále.proč se 0 v tenise říká láska

HAMBURG, Německo (AP) – Casper Ruud se bránil poté, co byl „zničen“ v prvním setu, aby ve čtvrtek na antukovém Hamburg European Open porazil Cristiana Garina, zatímco Daniel Altmaier ve druhém kole naštval Andrey Rublev.V hamburské ženské soutěži se nadějná německá hráčka Noma Noha Akugue dostala na svém prvním podniku WTA Tour do semifinále.Vice-up French Open Ruud se vrátil a vyhrál 1-6, 6-2, 6-2 a zajistil si postup do čtvrtfinále v zápase, který se ukázal být mnohem těžší, než by naznačoval světový žebříček.

Ruud je čtvrtý a Garin 120., ale chilský kvalifikant vyhrál pět titulů v kariéře na antuce před nedávnými problémy s formou a zraněním a vyhrál tři ze čtyř předchozích zápasů proti Ruudovi. První set byl celý Garin, který v úvodní hře zlomil Ruuda, ale přerušení podání pro Ruuda za stavu 2:2 ve druhém umožnilo Norovi cestu zpět do zápasu.'Byl jsem zničen v prvním setu, neměl jsem nic, co by jeho hru zpochybnilo,' řekl Ruud. 'Jsem velmi rád, že jsem vydržel (s tím) a bojoval až do konce.'Ruudovým čtvrtfinálovým soupeřem je devatenáctiletý francouzský hráč Arthur Fils.

 Druhý na French Open Ruud se vrátil a vyhrál 1-6, 6-2, 6-2 a zajistil si postup do čtvrtfinále v Hamburku.

Druhý na French Open Ruud se vrátil a vyhrál 1-6, 6-2, 6-2 a zajistil si postup do čtvrtfinále v Hamburku.

Druhý nasazený Rublev byl v zápase trvajícím pouhých 75 minut naštvaný 6-2, 6-2 od Altmaiera. Altmaier se o postup do semifinále utká se Zhang Zhizhenem.

Loňský vítěz Hamburku Lorenzo Musetti završil výhru 3-6, 6-2, 6-4 nad Jozefem Kovalikem v utkání, které bylo ve středu přerušeno v průběhu druhého setu.

Devatenáctiletá Noha Akugue dělá ve svém prvním hlavním tahu na okruhu WTA Tour po získání divoké karty velký dojem. Noha Akugue, která se narodila na předměstí Hamburku, byla v slzách poté, co si zajistila místo v semifinále výhrou 5-7, 6-4, 7-5 nad Martinou Trevisanovou.

Noha Akugue se v semifinále utká s další 19letou hráčkou Dianou Shnaider poté, co Shnaider naštvala obhájkyni titulu Bernardu Peraovou 6-1, 2-6, 6-4.

Daria Saville dosáhla svého prvního semifinále turnaje po dlouhé době strávené na vedlejší koleji se zraněním kolena, když vyhrála 6-3, 6-2 nad Jule Niemeierovou. Další Australanka hraje s nejvýše postavenou hráčkou, která zůstala při losování, sedmou nasazenou Arantxou Rusovou, která porazila Evu Lys 6-2, 6-2.

Populární Problémy

Mentor je někdo, kdo vás povzbuzuje a pomáhá vám zjistit správné kroky. Tato osoba může být profesionálním průvodcem nebo více osobním koučem. Dobrou zprávou je, že můžete působit jako vlastní mentor. Není třeba najímat ...

Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos stránky Michael 'MVP' vs Paul Daley a celého Bellatoru 216 online.

V zápase mezi bývalými světovými jedničkami a držiteli několika Slamů se může stát, že v zásadních okamžicích bude nervózní.

„Dallas Cowboys: Making the Team“ se vrací pro 15. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Philadelphia Eagles vytáhli z triku další trikovou hru, sedm měsíců po „Philly Special“.