Toronto 2021: Daniil Medvedev vs Reilly Opelka náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Daniil Medveděv

Daniil Medveděv

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (1) Daniil Medvedev vs Reilly Opelka

Datum: 15. srpna 2021

Turnaj : 2021 Národní banka otevřena

Kolo : Konečné

Místo : Aviva Center, Toronto, Ontario

proč používat tenisové míčky v sušičce?

Kategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 2 850 975 $

Načasování zápasu: Ne dříve než 16:00 místního času, 20:00 GST, 1,30 IST (neděle)

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot

Náhled Daniila Medveděva proti Reilly Opelky

Nejlepší nasazený Daniil Medvedev bude v neděli bojovat o americký Reilly Opelka o titul National Bank Open v roce 2021 v Torontu.

Medveděv zahájil novou sezónu stejným způsobem, jakým skončil rok 2020 - vítězstvím všeho, co bylo v dohledu. Pětadvacetiletý hráč si zajistil pohár ATP s Ruskem, než se dostal do finále Australian Open a později získal titul v Marseille.

Medveděvův útok na nejvyšší příčku byl zastaven některými průměrnými výsledky při houpačce hlíny. Ale zdá se, že nyní znovu objevil svou vítěznou formu, když se turné vrátilo k tvrdým zápasům.

tenisový míček otevřené dveře auta

Poté, co Rus v týdnu přežil těžké bitvy proti Alexandru Bublikovi a Hubertu Hurkaczovi, byl velmi působivý při sobotním vítězství ve dvou setech nad Johnem Isnerem.

Reilly Opelka

Reilly Opelka

živý stream kovbojové vs berani

Mezi Medveděvem a titulem v Torontu stojí další obří server - 6 ft 11 v Reilly Opelka. Američan si tento týden užívá nejlepší běh své kariéry a dosáhl vůbec prvního finále ATP Masters.

Opelka, která je ve finále kariéry 2: 0, porazila kvalitní soupeře, aby dosáhla nedělního střetu. Dostal se přes Nicka Kyrgiose, Grigora Dimitrova, Lloyda Harrise a Roberta Bautistu Aguta, než v semifinále zaznamenal největší vítězství své kariéry nad novým světovým hráčem číslo 3 Stefanosem Tsitsipasem.

Daniil Medvedev vs Reilly Opelka tváří v tvář

Finále v Torontu bude čtvrtým střetnutím obou hráčů, Daniil Medvedev v současné době vede hlavou nad Reilly Opelkou 3: 1.

Zatímco Medveděv vyhrál své poslední střetnutí na French Open (ve dvou setech), jejich tři střetnutí v hardcourtu šla dolů. Opelka zvítězila 6: 4 ve třetím v Petrohradě (2020) a Medveděv vyhrál v Miami (2019) a Washingtonu (2017) ve třetím setu tajbrejků.

Predikce Daniila Medveděva proti Reilly Opelka

Jedná se o zajímavý zápas, ve kterém se oba hráči budou snažit využít své přednosti. Reilly Opelka má jedno z největších podání na turné, zatímco návrat Daniila Medveděva, pozemní údery a dovednosti v oblasti úderů patří mezi nejlepší na světě, takže je těžké říci, kdo má navrch.

Během své semifinálové výhry Medveděv vrátil Isnerovo podání blíže k základní čáře, než obvykle. Tato strategie se bohatě vyplatila, když Rus získal více než 80 procent výnosů ve hře a získal polovinu bodů za Isnerovo podání.

Daniil Medveděv

Daniil Medveděv

sledujte online otevření pojištění zemědělců

Je velmi pravděpodobné, že stejný přístup použije i v nedělním finále proti Opelce. Ale i kdyby to nefungovalo, Svět č. 2 má ve svém arzenálu také široký repertoár dalších strategií.

Medvedev má také mnohem více zkušeností s posledními koly velkých událostí, což je další faktor, který pravděpodobně bude fungovat v jeho prospěch.

Opelka bude muset být trpělivý a získat co nejvíce návratů zpět do hry, přičemž bude při svém podání držet body krátké. To by pro 23letého muže mohlo být obtížné udržet rovnováhu.

Když vezmeme v úvahu všechny věci, Medveděv jde do tohoto finále jako favorit.

Předpověď: Daniil Medveděv vyhrál ve dvou setech.

Populární Problémy

Video: trailer Wimbledonu 2013

Chcete sledovat živý přenos zápasů Realu Madrid? Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat každý zápas La Ligy ve Spojených státech.

Zde je vše, co potřebujete vědět o Sereně-přemožitelce Plíškové, která dnes večer hraje své první finále Grand Slamu.

Snažíte se přijít na to, jak sledovat ceny Akademie online? Získejte přehled o možnostech živého streamování Oscarů 2019 bez kabelu zde.

Jak protáhnout dolní část zad v leže. Pokud jste někdy zažili ztuhlost, napětí nebo bolest v kříži, rozhodně nejste sami. Bolesti dolní části zad jsou poměrně časté, dokonce i mezi lidmi, kteří jsou jinak v hezkých ...

Pokud jste divoký individualista, který má ve světě založeném na zisku kosti, které si můžete vybrat, možná jste pankáč. Zde je rychlý úvod do punkové módy, životního stylu a hudby. Mít stav mysli. Punk znamená nezajímat se o to, co říkají ostatní ...