Týden v náhledu: Taylor Fritz, Casper Ruud, Hubert Hurkacz mezi turínskými nadějemi v Tokiu

Další soutěžící z ATP Finals Tsitsipas a Rune hlavní Antverpy a Stockholm; Fernandezová chce navázat na svůj hongkongský triumf v Nanchangu.Velké události asijského swingu jsou už většinou minulostí. Prezentační 1000s v Pekingu (pro WTA) a Šanghaji (pro ATP) skončily a turné začínají zvyšovat sázky a míří na další kontinenty.

Od tohoto týdne jsou události stále rozděleny: čtyři jsou v Evropě a dvě v Asii. Nejlepší hvězdy tour nejsou v akci, ale druhá a třetí úroveň na straně mužů velmi ano. Zatímco je pole pro finále WTA v Cancúnu připraveno, tahanice o postup do finále ATP v Turíně teprve začínají.Fritz se chce odrazit po prohře ve třetím kole v Šanghaji s Diegem Schwartzmanem.

Kinsohita Group Japan Open (ATP)

Tokio2 022 700 $; 500 ATP

Tvrdý soud

Draw je zdewiki tenisová raketa

ATP’s 500 v Tokiu tradičně předchází 1000 v Šanghaji a zřejmě tomu tak bude i příští rok. V roce 2023 však bylo pořadí obráceno; místo toho, aby použili Tokio k výstavbě do Šanghaje, udělají hráči na cestě z Asie mírný krok dolů.

Přesto platí, že 500 je 500 a je zde spousta hráčů, kteří mohou těchto bodů využít tolik, kolik mohou získat. To zahrnuje Taylora Fritze, Caspera Ruuda, Huberta Hurkacze, Tommyho Paula, Alexe De Minaura, Karen Khachanov a Frances Tiafoe, kteří všichni bojují o poslední místa v Turíně. Právě teď jsou v závodě na 9. až 15. místě s Fritzem na špici.

Ale další turínská naděje, Alexander Zverev, už v Tokiu body nezíská. Prohrál svůj otvírák s Jordanem Thompsonem.

Zápas prvního kola ke shlédnutí: Fritz vs. Cam Norrie

Známka toho, jak rychle se věci mohou změnit: Hurkacz, který minulý týden v Šanghaji získal 1000-úrovňový titul, je v Tokiu nenasazen.

Rakuten Japan Open tenisové mistrovství

Výsledek Tenisový kanál TC+ Záznam zápasu R32 - Mužská dvouhra 6 6 3 4

European Open (ATP)

Antverpy, Belgie

850 000 $; ATP 250

Vnitřní tvrdý kurt

Draw je zde

Nejlepší nasazený Stefanos Tsitsipas je jediným hráčem v Antverpách s návrhy na Turín. Momentálně je šestý v závodě, 500 bodů před číslem 8 Holger Rune. Ať už to znamená, že je v bezpečí, nebo ne, klesající Tsitsipas by mohl využít deep run. Může nastoupit proti muži, který ho porazil na US Open, Dominicu Strickerovi.

Druhým semenem je zde Jan-Lennard Struff. Po jaru, kdy se dostal do finále v Madridu na antuce a ve Stuttgartu na trávě, ho vyřadilo zranění kyčle.

otevřené auto s tenisovým míčkem
Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený European Open (@europeantennisopen)

BNP Paribas Nordic Open (ATP)

Stockholm, Švédsko

850 000 $; ATP 250

Vnitřní tvrdý kurt

Draw je zde

Od roku 2023 se to oficiálně nazývá BNP Paribas Nordic Open, ale pravděpodobně si to představíte jednoduše jako Stockholm, od začátku éry Open v roce 1969 odvážnou událost podzimní sezóny.

Rune je nejlepší nasazený a obhájce titulu a také obhajuje klíčové místo č. 8 v závodě. Vede před devátým Taylorem Fritzem o několik set bodů. V srpnu, když dosáhl kariérního maxima č. 4, se zdálo, že Rune má místo zamčené. Některá zranění a možná i syndrom vyhoření však v posledních měsících srazily 20letého mladíka o několik stupňů dolů.

Pokud je Rune zdravý a připravený, je pevným favoritem ve stockholmské remíze, kde je druhým nasazeným Adrian Mannarino.

Také zde: Chris Eubanks. Říká, že léta sledoval podzimní halovou sezónu v televizi; nyní se na to americký veterán dostane poprvé. Nastoupí proti Pavlu Kotovovi.

Rune aktuálně drží osmé a poslední místo v kvalifikaci do Turína.

Jiangxi Open (WTA)

Nanchang, Čína

259 303 $; WTA 250

Tvrdý soud

Draw je zde

Beatriz Haddad Maia, Magda Linette a Marie Bouzková jsou tři nejlepší nasazené na 250 v Nanchangu. K nim se připojuje vítězka z minulého týdne z Hongkongu Leylah Fernandezová.

jak dělat bekhend v tenise
Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem @leylahanniefernandez (@leylahannietennis)

Transylvania Open (WTA)

Cluj-Napoca, Rumunsko

259 303 $; WTA 250

Vnitřní tvrdý kurt

Draw je zde

tenisky vs tenisky

Strašidelný název turnaje pro strašidelnou sezónu. Nejlepším semenem je rumunská Sorana Cirstea. 33letá hráčka je stále silná, ale od roku 2021 nezískala žádný titul. Dokáže to doma? Mladá Alycia Parksová z USA je semenem č. 2.

Parks vstupuje do tohoto týdne na 54. místě.

Jasmin Open Monastir (WTA)

Monastir, Tunisko

259 303 $; WTA 250

Tvrdý soud

Draw je zde

Nejslavnější tuniský hráč Ons Jabeur zde nebude. Musí zvážit Cancún. Místo toho bude Jasmine Paolini hlavní hvězdou turnaje, který zní, jako by byl pojmenován po ní. Elise Mertens a Martina Trevisan následují jako semena č. 2 a 3.

Populární Problémy

Kriticky uznávaný film Transparent završuje sérii dvouhodinovým hudebním finále. Zde je návod, jak to sledovat online.

Stát Severní Dakota a Montana se v sobotu setkají v semifinále FCS. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelového přihlášení.

Ivy League nepřátelé Penn a Yale náměstí v sobotu v New Haven. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Vinci v posledním žebříčku WTA porazil Kirilenko z 12. místa