Živý přenos UNC vs NC State Football: Jak se dívat bez kabeluGetty

Fotbalové mužstvo North Carolina State Wolfpack bude hostit North Carolina Tar Heels ve hře ACC v sobotu na stadionu Carter-Finley.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a budou vysílány v nové síti ACC. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů , služby streamování živého televizního vysílání:

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť ACC.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos UNC vs NC státu na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny televizních pořadů a filmů podobnou Netflixu Hulu s živou televizí přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně sítě ACC. Pokud chcete síť ACC zachovat dlouhodobě, jedná se o nejlevnější streamovací službu, která ji obsahuje.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos UNC vs NC státu na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

Síť ACC je součástí balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat živý přenos UNC vs NC státu na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled státního fotbalu UNC vs NC

Tar Heels, kteří potřebovali vyhrát v posledních dvou zápasech, aby si zajistili způsobilost do mísy, se minulý týden dostali do poloviny, když doma udeřili Mercer Bears 56-7, aby se zlepšili na 5-6 celkově a 3-3 ve hře ACC.

Ve svém posledním domácím zápase v sezóně běžela Severní Karolína míč 41krát, když na zemi nasbírala 376 yardů a 5 přistání.

Odpoledne a noc bylo přesně to, co jsme potřebovali, řekl hlavní trenér UNC Mack Brown Associated Press . Ve hře jsme dominovali. Naši kluci byli připraveni hrát. Převzali hru brzy. V poločase hra skončila, takže jsme museli hrát v podstatě s každým, kdo měl nárok na náš tým, což pomáhá morálce. A nikoho jsme nezranili. Takže to byla pro nás perfektní noc.

Rozehrávač Tar Heels Sam Howell se připojil na 10 ze 13 přihrávek na 152 yardů a 3 přistání, čímž přidal běh na 17 yardů.

Letos jsme byli v tolika těsných zápasech s týmy, že jsme lepší než, řekl Howell, podle The Associated Press. Letos jsme poctivě přehráli úroveň některých týmů a musíme každý týden hrát na naší úrovni.

Po startu 4: 2 Wolfpack klesl pět za sebou, naposledy spadl na silnici Georgia Tech Yellow Jackets 28-26, aby se jejich šance na způsobilost do míče vytratily. V ACC je 1-6.

NC State v poločase táhlo 21-3. Měli možnost vyrovnat stav zápasu na 5:17, ale jejich 2bodová konverze se nezdařila, když přihrávka zadáka Devina Learyho na těsný konec Cary Angeline nebyla kompletní.

Jsem hrdý na způsob, jakým naši kluci bojovali ve druhém poločase, řekl hlavní trenér NC State Dave Doernen 247 Sport . V první polovině jsme evidentně neudělali dost, abychom z toho měli naši hráči příležitost dostat se do mnohem lepší situace. Myslel jsem, že nám poslední dvě minuty prvního poločasu opravdu uškodily.

A dodal: Cítím se špatně s našimi seniory. Miluji ty děti, a aby neměly hru na míči ... uděláme z toho pro ně speciální týden, s posledním týdnem, seniorským dnem v Carter-Finley proti našemu rivalovi.

tenisová raketa pro 3leté děti

Doernen poznamenal, že jeho hráči hodně mluvili o poločase.

Abych byl upřímný, navzájem si volali. Nemusel jsem říkat hodně, řekl Doernen, na 247 sportů. A ne v negativním smyslu, jen kluci říkají „to nejsme my, co děláme?“


Populární Problémy

'Still I Rise' je jedním z nejikoničtějších děl Mayi Angelou - a jeden Williams si drží blízko k vlastnímu srdci.

Zde je návod, jak streamovat „Restaurant Impossible: Back in Business“ online, pokud nemáte kabel nebo nemáte Food Network.

Jak omezit frustraci ve vašem životě. Frustrace je emoční reakce, která přichází z tváří v tvář, nebo z pocitu, že stojíme tváří v tvář opozici. Frustrace může pocházet zevnitř nebo ze světa mimo nás a nikdo není imunní vůči ...

Letiště London Heathrow (LHR) se nachází přibližně mimo centrální Londýn, což může pro cestovatele znamenat výzvu dostat se z letiště do města. Vždy se můžete rozhodnout jet autobusem nebo taxíkem, oba jsou pohodlné a pohodlné. Jestli ty...

Jak uspořádat večírek pro psy. Vaše štěně je zvláštním členem vaší rodiny, tak proč mu neudělat zábavnou párty? Nemusí to být jen k narozeninám, ale může to být pro každou příležitost! Je to skvělý způsob, jak se váš pes může stýkat, což je velmi ...