US Open 2019: Federer odrazí Nagala v testu v New Yorku

Oříznutý RogerFederer

US Open třetí nasazený Roger Federer

Roger Federer shromáždil ze setu, protože třetí nasazený přežil velké zděšení proti grandslamovému debutantovi Sumit Nagal v prvním kole US Open.

Federer byl daleko od svých nejlépe plynoucích nejlepších, ale vzpamatoval se z pomalého startu, aby se nakonec přesunul kolem indické kvalifikace Nagal 4-6 6-1 6-2 6-4 ve Flushing Meadows v pondělí.

Dvacetinásobný grandslamový šampion, který naposledy utrpěl šokovou porážku na turnaji Western & Southern Open v Cincinnati, se příště setká s Damirem Dzumhurem v honbě za prvním titulem US Open od roku 2008.

Nagal nebyl pod jasným světlem na Arthur Ashe, kde Federer vypadal pohodlně v úvodních dvou hrách, ale to bylo, dokud se nezačaly vkrádat chyby - švýcarská hvězda zaznamenala 19 nevynucených chyb v prvním setu.

podpora tenisového loktu mcdavid

Světové číslo 190 Nagal - agresivní od základní čáry - těžilo z několika chyb a bekhendového stopky, aby získalo pár brejkbolů. Federer zachránil první, ale dvojchyba vrátila brejk rovnou zpět jeho neohrozenému soupeři.

nejlepší stolní tenis pádlo pro středně pokročilé hráče

Federerovi to nevyšlo lépe, když se vyhnul dalšímu bekhendu, když Nagal zlomil za stavu 15-40 na vedení 5: 4, než senzačně odseděl set.

Nagal nadále potěšil dav Arthura Ashe svými forhendovými vítězi po lajně. Ale zatímco Federer pokračoval ve stříkání některých svých střel, ať už širokých nebo dlouhých, podařilo se mu zlomit po maratónském druhém zápase.

Pro Federera to byla hra na posílení sebevědomí, která se pomalu začala stavět na nohy, když se pohyboval jasně 4: 0, a to k velké úlevě jeho boxu a příznivců.

Federer měl šest šancí vyhrát set a vyrovnat zápas, ale snažil se jej uzavřít, i když už po sedmé žádání nemohl být odmítnut díky chybě Nagala.

Nagal nedokázal držet krok s Federerem, který dvakrát zlomil v relativně pohodlném třetím setu, aby se poprvé posunul vpřed v zápase a nikdy se neohlédl, přestože před podáním odrazil čtyři brejkboly.

STATISTICKÉ ROZDĚLENÍ
Roger Federer [3] bt Sumit Nagal 4-6 6-1 6-2 6-4

VÍTĚZOVÉ/NEVYVOLANÉ CHYBY
Federer - 61/57
Nagal - 17/32

ACE/DVOJNÁSOBKY
Federer - 12/7
Nagal - 0/4

ZLOMENÉ BODY VYHRÁLY
Federer - 13. 7.
Nagal - 13.3

PRVNÍ PROCES PRVNÍ SLUŽBY
Federer - 60
Nagal - 64

jak koupit ufc 249 ppv

PERCENTA BODŮ VYHRAJE NA PRVNÍ/DRUHÉ SLUŽBĚ
Federer - 71/48
Nagal - 59/46

CELKEM BODŮ
Federer - 130
Nagal - 108

Populární Problémy

Fondant je univerzální poleva, kterou lze použít k vytvoření opravdu jedinečných a krásných dortů. Může být válcován na plocho, aby pokryl celý dort, nebo se vytvaroval do postav a postav. Jakmile vytvoříte svou válcovanou fondánovou polevu nebo ...

V medicíně je systolický krevní tlak člověka krevním tlakem v tepnách během srdečního tepu, zatímco diastolický krevní tlak člověka je tlak krve během `` klidového`` období mezi údery. Http://www.phy. ..

Jak uchovat víno po otevření. Jakmile otevřete láhev vína, může ve skutečnosti během několika hodin zlepšit chuť, protože se mísí s kyslíkem ve vzduchu. Po delší době však okysličení změní chuť ...

Probíhá sezóna 6 „Bakalář v ráji“, která vysílá nové epizody v pondělí a úterý večer v 8/7c na ABC.

Caroline Wozniacki neuspěla ve finále Charleston Open, protože Madison Keys získala první antukový titul své kariéry.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o tom, jak streamovat Wreck-It Ralph, jaké herce vyjádřily jaké postavy a další, s naším průvodcem prohlížením rodiny.