US Open 2020: Tsvetana Pironkova vs Alize Cornet náhled, head-to-head a predikce

Tsvetana Pironkova

Tsvetana PironkovaPodrobnosti zápasu

Svítidlo: Tsvetana Pironkova vs Alize CornetDatum: 7. září 2020Turnaj: US Open 2020

tenisky pro tenisty

Kolo: Čtvrté kolo (16. kolo)Místo: Flushing Meadows, New York, USAKategorie: Grand Slam

Povrch: Venkovní hardcourtFinanční odměna: 39 024 000 $Načasování zápasu : 13.30 EDT, 23:00 IS

Živé televizní vysílání: USA - Tennis Channel / ESPN | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Tsvetana Pironkova vs Alize Cornet

Tsvetana Pironkova pokračovala ve svém pochodu na návrat do druhého týdne US Open, když ve třetím kole zaznamenala důrazné vítězství nad 18. nasazenou Donnou Vekic.

sledovat online hru online zdarma

Bulharka, která hrála svůj první turnaj od wimbledonského mistrovství 2017, tento týden na všechny zapůsobila svou mnohostrannou hrou. Obzvláště silná byla při podání, přičemž za první dodávkou soustavně získala přes 75% bodů.

Pironkova bude pro svůj další zápas potřebovat svou hlavní zbraň v dobrém provozním stavu, protože se postaví známému nepříteli v podobě francouzské Alize Cornet.

Alize Cornetová

Alize Cornetová

Francouzka vstupuje do této soutěže na vítězích několika zvučných jmen, včetně světové jedničky Sofie Keninové a bývalé finalistky US Open Madison Keysové. Cornet by byla těmi výsledky obzvlášť potěšena, když uvážím, že se jí za ta léta nedařilo nejlépe hrát na New Yorku.

Třicetiletá žena je známá svou obrannou schopností a neuvěřitelnými schopnostmi skramblování a není to typ hráče, který by dokázal odpalovat soupeře mimo hřiště. Ale Cornet zde ve Flushing Meadows provedla svou hru podle svých nejlepších schopností, čímž se poprvé ve své kariéře dostala do druhého týdne.

V pondělí se bude dívat na zápas proti Pironkové jako na příležitost prodloužit si běh.

jak se dívat na wimbledon 2019

Podívejte se také na: Kompletní US Open Plán 2020

Tsvetana Pironkova vs Alize Cornet hlava na hlavě

Tsvetana Pironkova celý týden rychle využívala rychlé newyorské kurty.

Tsvetana Pironkova celý týden dobře využívala rychlé newyorské kurty.

Tsvetana Pironkova vede tváří v tvář proti Alize Cornetové štíhlým rozdílem 2: 1, ale obě ženy se v posledních letech nezkřížily.

orli červenokoží live stream zdarma

V poslední době, kdy si obě ženy hrály navzájem, bylo zpět v Indian Wells 2011, kde Cornet vyšel na vrchol po tuhé bitvě. Bulhar před tím zaznamenal několik snadných vítězství ve dvou setech.

Predikce Tsvetana Pironkova vs Alize Cornet

Jedná se o poměrně dobře vyvážený zápas na papíře. Obě ženy se navzájem dobře znají; Alize Cornetová dokonce diskutovala o možnosti hrát Bulharku, čímž znovu potvrdila svou obeznámenost se stylem své soupeřky.

Francouzka nastoupí do tohoto zápasu a hledá způsob, jak čelit silnému podání Pironkova. Ale vzhledem k její formě je nepravděpodobné, že by Bulhar v tomto oddělení poskytl nějaký palec.

Vracející se Pironkova prakticky žádný čas neobjevila své načasování na míči, přičemž nejlépe využila rychlých kurtů ve Flushing Meadows. Přišla s očekáváním několika dalších shromáždění než ve svých předchozích zápasech, ale prostě musí zůstat sebevědomá ve své vlastní hře, aby zde vyhrála.

Předpověď: Tsvetana Pironkova vyhrát ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Díky remíze Australian Open 2015 jsou úhlavní rivalové Roger Federer a Rafael Nadal ve stejné polovině.

Karpální tunel je tuhý a úzký průchod pro kosti a vazy, ve kterém je umístěn střední nerv a šlachy. Když je střední nerv v karpálním tunelu stlačen a šlachy jsou podrážděné a oteklé, syndrom karpálního tunelu ...

Lidé, kteří jsou zábavní, milující a energičtí, mají tendenci žít zdravěji. Když se vaše pocity o sobě zlepší, máte schopnost vyrovnat se se stresem a užívat si života více. Pokud máte pocit, že byste mohli být zábavnější, milovat a ...

Canelo vs Rocky je jedním z několika strhujících bojů v sobotu večer. Zde je pohled na plnou bojovou kartu a kde se dívat.

Jak spát po sekci C. Existuje mnoho věcí, které vám neřeknou o následcích císařského řezu, včetně skutečnosti, že při uzdravování může být těžké spát. Určité poruchy, jako je probuzení, aby nakrmilo ...