US Open 2021: Sebastian Korda vs Nikoloz Basilashvili náhled, souboj a předpověď

Sebastian Korda je nejžhavější vyhlídkou amerických mužů

Sebastian Korda je nejžhavější vyhlídkou amerického mužského tenisu.

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Sebastian Korda vs Nikoloz BasilashviliTurnaj : 2021 US OpenKolo : První kolo (kolo 128)

Místo : Flushing Meadows, New YorkKategorie : Grand SlamPovrch : Venkovní hardcourt

badmintonové kurty

Odměna : 40 560 000 $Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN/ESPN 2 | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIPNáhled Sebastian Korda vs Nikoloz Basilashvili

Američana Sebastiana Kordu čeká v prvním kole US Open 2021 záludná zkouška ve tvaru světové jedničky 39 Nikoloze Basilashviliho.

Korda, zařazený na 45. místo na světě, se ve svém domácím Slamu představí teprve po druhém hlavním tahu. Jednadvacetiletý mladík loni padl ve čtyřech setech na Denise Shapovalova v prvním kole.

aircast loketní ortéza

Američan se však od té doby skokově zlepšil. Letos skončil jako druhý v turnaji Delray Beach Open a získal svůj první titul turné na květnovém Emilia-Romagna Open.

Američan utrpěl úvodní výjezd na Roland Garros, ale napravil to ve Wimbledonu, kde ho dělilo jen pár bodů do čtvrtfinále.

Korda v severoamerickém hardcourtovém švihu odehrála pouze čtyři zápasy. Američan zaznamenal vítězství nad Vaškem Pospisilem a Laslo Djere, ale utrpěl ztráty pro Jannik Sinner a Stefanos Tsitsipas.

Během tohoto období má Nikoloz Basilashvili také bilanci vítězství 2: 2. Gruzínec se dostal do třetího kola Toronto Masters, když cestou porazil Jensona Brooksbyho a Alexe de Minaura. Také Hubert Hurkacz svedl tuhý boj, než podlehl ve třech těsných setech.

Nikoloz Basilashvili na Toronto Masters

Nikoloz Basilashvili na Toronto Masters

Basilashvili pak padl na první překážce v Cincinnati, když prohrál s Fabiem Fogninim ve dvou setech.

Devětadvacetiletý hráč má zatím za sebou sezonu, v níž se daří, vyhrávat tituly v Dauhá a Mnichově, ale trpí předčasnými výjezdy na Majors. Basilashvili dokonce během svého zisku titulu porazil Rogera Federera a Caspera Ruuda.

Světová jednička 39 však prohrála v prvním kole Australian Open stejně jako Wimbledon. Padl ve druhém kole na Roland Garros.

Sebastian Korda vs Nikoloz Basilashvili hlava-nehlava

Sebastian Korda a Nikoloz Basilashvili se na turné nikdy předtím nepotkali, a proto je jejich vzájemný souboj 0: 0.

Předpověď Sebastian Korda vs. Nikoloz Basilashvili

Slibuje se, že to bude trhlina mezi dvěma agresivními hráči. Korda a Basilashvili mají zničující údery země, ale je to Američan, který má větší důslednost a přesnost.

Basilashvili má ze dvou hráčů lepší bekhend, ale Gruzínci by to možná nedokázali uvést do hry proti Kordě, která se aktivně snaží převzít vedení rally a ukončit je při první příležitosti. Basilashviliho obrana není nejlepší a Korda ho mohl donutit zaplatit.

sledujte můj život 600 liber online

Jednadvacetiletý mladík si také užije lví podíl na podpoře ve svém domácím Slamu, což by mohlo pomoci projít tímto záludným úvodním kolem.

Předpověď: Sebastian Korda k vítězství ve čtyřech setech.

Populární Problémy

Michigan State a Ohio State se setkávají ve čtvrtích turnaje Big Ten. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Federer nyní bude hrát Mischu Zvereva ve čtvrtfinále, jeho 13. Australian Open QF za 14 let.

Packers a Ravens pokračují v předsezónní hře ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu na různých trzích.

Australian Open 2014: Porozumění jemnějším bodům losování dvouhry mužů