Vídeň 2020: Dominic Thiem vs Vitaliy Sachko náhled, head-to-head & prediction | Erste Bank otevřena

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Dominic Thiem vs Vitaliy Sachko *

Datum: 27. října 2020

Turnaj : Erste Bank Open 2020

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Vídeň, Rakousko

Kategorie : ATP 500

nový míč na stolní tenis

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 1 409 510 EUR

Načasování zápasu: Ne dříve než v 17.30 místního času, 22.00 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony ESPN

živý stream fox sportstime ohio

*Poznámka: Dřívější verze tohoto článku uvedla, že Dominic Thiem bude hrát Kei Nishikori v prvním kole. Nishikori však nyní z turnaje odstoupil a při losování jej nahradil Vitaliy Sachko.

Dominic Thiem vs. Vitaliy Sachko náhled

Obhájce titulu Dominic Thiem zahájí svou kampaň v úterý na Erste Bank Open 2020 proti šťastnému poraženému Vitaliy Sachko.

Thiem měl původně hrát v prvním kole Kei Nishikori. Japonci se ale na poslední chvíli vytáhli se zraněním a otevřeli tak prostor pro 453 žebříčku Vitaliye Sachka.

Thiem si užívá nejúspěšnější rok své kariéry. Sedmadvacetiletý Rakušan postoupil do finále Australian Open dříve v sezóně, než vyhrál svůj rodný Grand Slam na US Open.

Šampion USA Open 2020 Dominic Thiem

Šampion USA Open 2020 Dominic Thiem

Vzhledem k jeho schopnostem na antuce se očekávalo, že Thiem bude jedním z největších vyzyvatelů Rafaela Nadala na Roland Garros. Fyzická a psychická únava si ale vybrala svou daň a ve čtvrtfinále jej porazil Diego Schwartzman.

S blížícím se finále ATP bude Dominic Thiem doufat, že najde nějakou formu na tvrdých hřištích v hale.

Na druhé straně Vitaliy Sachko je na turné ATP do značné míry neznámým hráčem. Erste Bank Open 2020 bude ve skutečnosti vůbec první účastí Ukrajince na hlavním tahu akce ATP.

Sachko obchoduje hlavně na okruzích Challenger a Futures, kde také nebyl příliš plodný. Třiadvacetiletý hráč zatím nevyhrál hlavní tahák.

To znamená, že Sachko porazil světovou jedničku Pierra-Huguesa Herberta v prvním kole kvalifikace ve Vídni, což bylo dosud největší vítězství jeho kariéry.

tenisky s džíny

Dominic Thiem bude nejvýše postaveným hráčem, kterému Vitaliy Sachko kdy čelil, a to do určité vzdálenosti.

Dominic Thiem vs. Vitaliy Sachko hlava na hlavě

Vzájemný souboj Dominica Thiema a Vitaliye Sachka je v současné době 0: 0. Jedná se o vůbec první vzájemné hraní.

Dominic Thiem vs. Vitaliy Sachko předpověď

Dominic Thiem

Dominic Thiem

Dominic Thiem je ve výjimečné formě od Flushing Meadows, kde získal titul i přes potíže s kondicí. Rakušan, který dokáže z obou křídel generovat ohromné ​​množství energie, v posledních letech vylepšil hru v hardcourt a nyní je skutečnou hrozbou na povrchu.

Vzhledem k tomu, že Ukrajinec porazil Pierra-Hugues Herberta a běžel Norberta Gombose velmi pravděpodobně, Thiem nebude brát na lehkou váhu Vitaliye Sachka. Záliv na úrovni Thiem a Sachko však tomu druhému velmi zkomplikuje situaci.

Dominic Thiem by mohl začít pomalu, ale jakmile se postaví na nohy, měl by zvládnout krátkou práci Vitaliye Sachka.

Předpověď: Dominic Thiem k vítězství ve dvou setech.

Populární Problémy

Roger Federer rozeslal zprávu mladým hráčům, kteří včera vystudovali akademii Rafa Nadala. Dvacetinásobný Grand Slam zdůraznil důležitost tvrdé práce, aby se stal úspěšným tenistou.

Jak použít fyzickou terapii k zotavení z Whiplash. Whiplash je primárně zranění krku, ke kterému dochází, když je vaše hlava hozena dozadu (hyperextenze) a poté dopředu (hyperflexe) násilným způsobem. Vazy, svaly a šlachy ...

Severní Kentucky se v úterý setká s Wright State v Horizon Championship. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Jak vyrobit cihlovou troubu. Stavba cihlové pece může být časově náročný a nákladný domácí projekt. Za výborné jídlo a veselé ohniště to však stojí za to. Nejprve najděte plán cihlové trouby, který odpovídá vaší velikosti a rozpočtu ...

Jak hrát obranu v Lacrosse. Lacrosse je dynamický a rychlý sport, ve kterém se mohou rychle odehrávat útočné hry a hromadit góly. Aby s tím mohl bojovat, musí být hráč v obraně vybaven nejlepšími nástroji k vypnutí jakéhokoli ...

Jak se učit Učení může být docela osobní věc - různé techniky obvykle fungují pro různé lidi a možná zjistíte, že strategie, které vám pomohly porozumět jednomu druhu tématu, nemusí být pro ...