Sledujte 90 Day Fiancé: Happily Ever After Season 5 Episode 11 online

Elizabeth a Andrei, 90denní snoubenec

TLC Elizabeth a Andrei, hvězdy úspěšné reality série „90denní snoubenec“.

90denní snoubenec: Šťastně až do smrti 5. sezóna, 11. epizoda se koná v neděli 23. srpna ve 20 hodin ET na TLC. Popis pro Epizoda 11 s názvem Veřejné projevy sváru, čte, Angela se odmítá podřídit Michaelově rodině. Colt odhaluje, že lže Jess. Elizabethina rodina zjišťuje, co Andrei skrýval. Asueluova rodina tlačí Kalaniho přes okraj. Larissa požaduje peníze na dramatickou změnu.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto 90denní snoubenec na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte TLC na Philo TV

TLC je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

bandita protitahové výztuhy

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete pak show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo na jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

ortéza na předloktí pro tenisový loket

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte TLC na FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází FuboTV s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

Sledujte TLC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je TLC Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

jak změřit tenisovou raketu

Sledujte TLC na Sling TV

TLC je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. První měsíc stojí 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

aplikace fubotv na chytré televizi samsung

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Následuj Heavy on 90 Day Fiancé Facebook page pro nejnovější zprávy, aktualizace obsazení a spoilery epizod!


Elizabethina rodina pokračuje v pronásledování Andreje minulosti a nazývá moldavskou kuchyni „rolnickým jídlem“

RYCHLÉ JÍDLO? 😬 #90 DayFiance pic.twitter.com/BL1bu82THR

- 90DayFiance (@90DayFiance) 22. srpna 2020

Po velkém boji mezi Andrejem a Elizabethiným bratrem Charliem během předchozí epizody seriálu rodina reality hvězdy věří, že Andrei něco skrývá. Místo toho, aby Charlie a Chuckovi odpustili jeho výbuch a pokračovali dál, se rozhodnou dál kopat do jeho minulosti, takže fanoušci mohou v blízké budoucnosti očekávat ještě větší propad mezi Andrejem a jeho tchány.

Je také jasné, že Elizabethovi rodiče a sourozenci nejsou fanouškem Andreiiny rodné země ani jeho kultury. Ve výše uvedeném klipu si Chuck, Charlie a sestra Elizabeth Jenn všichni sednou ke snídani a diskutují o tom, jak nechutně jídlo shledávají, až to nazývají rolnické jídlo, protože země je tak chudá.

Celý klip je docela krutý, protože rodina zní jako skupina domnělých amerických snobů; také to nevěstí nic dobrého pro svatbu Andreje a Elizabeth, vzhledem k tomu, že hvězdy reality plánují svým hostům podávat tradiční moldavskou kuchyni. Andrei už od doby, kdy dorazili do Moldavska, nepřeje laskavě způsob, jakým se jeho tchánové chovají, a pokud odmítnou jíst na svatbě, mohlo by to prostě vytlačit hvězdu reality přes okraj.

ortéza pravé paže

90denní snoubenec: Šťastně až do smrti vysílá v neděli večer ve 20 hodin ET na TLC. Najdete zde aktuální informace o obsazení sezóny 5, týdenních spoilerech, předpovědích pro páry a další 90 dnů Snoubenec pokrytí zde.


Populární Problémy

Může Rafael Nadal ve věku 33 let s tělem náchylným ke stárnutí a zraněním vyhrát jiného majora než Roland Garros ?.

Rafael Nadal nedávno hovořil o svém pozoruhodném finále na Italian Open 2005, což byl jeho první titul v Římě. Španěl zvítězil nad argentinským Guillermem Coriou v 5 vyčerpávajících setech a rozhodujícím setbreaku setů.

Dominic Thiem nedávno dlouze hovořil o svém duševním stavu během vypjatého konce finále US Open. Thiem, který byl donucen vrátit se z nedostatku lásky k 2 sadám, věděl, jak vysoké jsou v titanické bitvě sázky.

Cowboys a Giants, kteří mají místo na playoff stále na dosah, se sejdou v 17. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte kabel.

Po týdnu vzrušujících bojů ve Španělsku a Srbsku míří antuková houpačka do německého Mnichova, kde má BMW Open začít 26. dubna.

Pokud je váš šidítko označen jako „pouze chemické čištění“, ale nechcete utrácet peníze za profesionální čistírnu, máte několik možností domácího chemického čištění. Na trhu jsou sady pro domácí chemické čištění, které používají speciálně formulované ...