Sledujte: Serena Williams a dcera Olympia narazily na cvičné kurty v Adelaide

Serena Williamsová s trofejí pro Australian Open 2017je disney plus na roku

23násobná grandslamová šampionka Serena Williamsová nedávno zasáhla cvičné kurty v Adelaide a v závěsu je její tříletá dcera Olympia. Američanka sdílela video ze zábavného malého tréninku, kde je vidět Olympii, jak se snaží sladit tahy a kroky se svou matkou.

Tříletý, která již má svůj vlastní účet Instagram Je také viděna, jak hází míčky své matce, když 23násobný vítěz vítězů cvičí její podání.Serena Williamsová je v současné době v karanténě v Adelaide spolu se sestrou Venus Williamsovou před australskou sérií tenisových akcí. Serena je jedním ze šesti hráčů, kteří budou soutěžit na exhibiční akci 29. ledna, než se vydáte do Melbourne.

Kromě Sereny jsou na výstavě potvrzeni další Naomi Osaka, Simona Halepová, Rafael Nadal, Novak Djokovič a Dominic Thiem.Serena Williamsová chce pokračovat v honbě za rekordem Margaret Courtové

Serena Williams pózuje s Daphne Akhurst Trophy po vítězství na Australian Open 2017 v Melbourne Parku

lehké tenisové rakety

Serena Williamsová získala svůj 23. grandslamový titul ve dvouhře na Australian Open v roce 2017, kdy byla s dcerou několik týdnů těhotná. Od té doby Serena dosáhla čtyř velkých finále - na Wimbledonu a na US Open v letech 2018 a 2019 - ale při každé příležitosti byla krátká.

Devětatřicetiletá žena se honí za historickým rekordem grandslamové dvouhry Margaret Courtové, která ve své kariéře získala 24 grandslamových titulů ve dvouhře (z toho 11 v otevřené éře).Williamsová je aktuálně na 11. místě na světě a naposledy závodila na okruhu WTA na French Open. Američanka byla nucena odstoupit ze svého druhého kola v Paříži proti Tsvetaně Pironkové kvůli přetrvávajícímu levému zranění Achilla.

jak skórovat tenisovou hru

V září se také dostala do semifinále US Open a sestoupila do Victorie Azarenkové ve třech setech.

Australian Open byl v minulosti pro Serenu Williamsovou šťastným lovištěm. Je sedmkrát vítězkou dvouhry v Melbourne.

Po svém triumfu v roce 2017 se Serena dostala do čtvrtfinále na Australian Open v roce 2019, když prohrála s Karolinou Plíškovou, a třetí kolo v roce 2020, když prohrála s Wang Qiang.

Je také čtyřnásobnou šampionkou ve čtyřhře žen na Australian Open, všechny se sestrou Venus Williamsovou.

Populární Problémy

Najděte perfektní tenisový dárek pro tenistu ve svém životě. Ručně jsme vybrali promyšlený výběr nejlepších nápadů na dárky, které vám pomohou snadno najít něco, co se jim bude líbit.

Ať už jste na trhu nebo mimo trh, zde je několik různých způsobů, jak sledovat živý přenos hry Steelers vs Jaguars dnes.

Serve-and-volley se v posledních letech zdálo být ztraceným uměním-ale někteří hráči stále tuto techniku ​​do určité míry používají.

Získejte přehled o tom, kdy se vysílá červený koberec Emmys 2019, jak se na něj dívat online prostřednictvím živého přenosu bez kabelů a další ceny ukazují podrobnosti.