Premiéra přímého přenosu „When Calls the Heart“ v sezóně 7: Jak sledovat WCTH online

Crown MediaDnes večer je premiérou série Hallmark’s Hit Series v 7. sezóně Když volá srdce . Epizoda se koná ve 20 hodin. ET (19:00 CT).

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat Když volá srdce žijte ve vysílání nebo poté na vyžádání ve svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících předplatných služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Hallmark, Hallmark Movies & Mysteries a Hallmark Drama jsou zahrnuty v hlavním 59-kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější mezi všemi streamovacími službami, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

kde mohu sledovat zmar

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete na Philo, a pak můžete sledovat Když volá srdce žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát epizody, které byly vysílány za poslední tři dny.

FuboTV

Hallmark, Hallmark Movies & Mysteries a Hallmark Drama jsou tři z nich Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos z Když volá srdce na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů a epizod až tři dny poté, co odvysílají (a někdy i déle), i když je nezaznamenáte.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují Hallmark. Balíčky Plus a Max zahrnují bezplatnou sedmidenní zkušební verzi:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T TV, můžete nyní sledovat živý přenos z Když volá srdce na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.


Náhled na sezónu 7 „Když volá srdce“

Vypadá to, že Elizabeth může být nakonec zatažena, aby si vybrala mezi svými dvěma nápadníky, pokud jsou přívěsy pro novou sezónu jakýmkoli náznakem.

Toto je speciální oslava sezóny 7. Celou půlhodinu můžete sledovat níže.Hrát si

Úplný speciál - Oslava 7 sezóny When the Heart Sledujte, jak se na jednu noc sejde obsazení filmu When Calls the Heart, aby oslavili zcela novou sezónu! 19.02.2020: 42: 12 000Z

A tady je náhled na novou sezónu.Hrát si

Náhled - Když volá srdce - nová kapitola Nenechte si ujít zcela novou sezónu When Calls the Heart na Hallmark Channel! Zjistěte více: hallmarkchannel.com/when-calls-the-heart 2020-02-13T02: 24: 28.000Z

A tady je upoutávka.Hrát si

Preview - When Calls the Heart Sezóna 7 Náhled | Hallmark Channel Epické hraniční drama Hallmark Channel se vrací v neděli 23. února. Více informací najdete zde: hallmarkchannel.com/when-calls-the-heart 2020-01-30T01: 43: 57 000Z

Tento náhled byl sdílen před osmi měsíci, ale stále je příjemné se na něj dívat.Hrát si

Preview - When Calls the Heart - Season 7 Coming in 2020 When Calls the Heart se vrací na Hallmark Channel s více upřímnými příběhy v roce 2020. 2019-06-06T00: 34: 39 000Z

Oficiální popis společnosti Hallmark pro novou sezónu zní: Obyvatelé Hope Valley čekají další překvapení a výzvy. Alžbětino přátelství s Nathanem a Lucasem se stále prohlubuje, Faith a Carson se musí rozhodnout o své budoucnosti a celé město se připojí k vzrušení, když Jesse a Clara plánují svatbu.

Season 7 Episode 1 se nazývá A Moving Picture. Oficiální popis zní: Lucas dává Elizabeth písemné rady, díky nimž hledá novou inspiraci. Rosemary a Lee plánují dovolenou. Faith se vrací domů s dilematem, které ji může přinutit rozejít se s Carsonem. Gowen je dotazován pro obchodní časopis.

Podle Parade , novinář navštíví Hope Valley v epizodě 1 a tento novinář se zaměří na obchod s ropou a pokusí se vykopat špínu na Henryho Gowena. Ale to je jen jeden z mnoha příběhů, které můžeme dnes večer očekávat.

Erin Krakow řekla, že miluje, jak jsou investovaní fanoušci do jejího rozhodnutí ohledně Lucas vs. Nathan, Hlásil Deseret . Není jasné, zda se Elizabeth v této sezóně rozhodne mezi nimi nebo ne.