Když superhrdina Serena Williamsová chytila ​​svého zloděje telefonu

Serena Williams - Superžena

Serena Williams - SuperženaCopak nemáme nespočet příkladů toho, čím může být superhrdinka Serena Williamsová na tenisovém kurtu? V poslední době se světová jednička a 21násobná grandslamová šampionka rozhodla předvést své schopnosti superhrdiny i mimo hřiště-dopadnout zloděje telefonů!loketní pásky

Čtyřiatřicetiletá žena, která si po semifinálové prohře na US Open dala pauzu od tenisové Tour, sdílela anekdotu na své stránce na Facebooku o tom, jak se v úterý setkala se zlodějem v restauraci. Živý popis byl vzrušující a zábavný na čtení a Williams připojila k příběhu svou fotografii v oblečení Superwoman, což naznačovalo, jak moc se ten večer cítila.Nejlépe hodnocená hráčka dále dodala, že její „superhrdinský“ smysl ji upozornil, aby na toho muže dohlížela, když její telefon seděl na samostatném křesle. Když ho tam viděla příliš dlouho, měla podezření, že je něco špatně.Je zákazník? Myslel jsem, že čeká na záchodě? přesto jsem se pokusil tento děsivý pocit setřást. Koutkem oka jsem ho však stále sledoval, napsala legenda.Serenina předtucha se ukázala jako správná! Ten muž se ukázal jako „obyčejný drobný zloděj“ a brzy se svým telefonem vyrazil na ulici!

Další sled událostí byl přímo z hollywoodského akčního filmu, což zcela ospravedlňuje její sdílení fotky Superženy.Zakřičela Serena a instinktivně běžela za mužem. Podrobnosti o svém pronásledování podrobně vložila do svého zápisu, díky čemuž je čtení velmi vzrušující.Vyskočil jsem, proplétal se dovnitř a ven z útulné restaurace (přeskočil jsem židli nebo dvě) a honil jsem ho dolů. Začal utíkat, ale já byl příliš rychlý. (Ty sprinty přišly vhod) Byl jsem na něm bleskově!

Stejně jako to dělá vždy na tenisovém kurtu, i tentokrát vše, co dělá, je vyhrát. Nejenže získala zpět svůj telefon, ale také zloděje ztrapnila tím nejneočekávanějším způsobem!

Živý přenos jezerů vs dravci

Nejhrozivějším, ale klidným hlasem, který jsem nezmohl, jsem se ho laskavě zeptal, jestli náhodou nevzal špatný telefon. Narazil na svá slova, pravděpodobně nečekal, že se to stane. Zatímco přemýšlel o správné věci a nakonec řekl, bože, víš, co jsem udělal! Bylo to tam tak matoucí. Asi jsem chytil špatný telefon.

Pokud tedy příště někoho jen vzdáleně napadne položit ruce na telefon světové jedničky, buďte připraveni čelit hudbě!

Serena Williamsová se svou odvahou a improvizovanou reakcí nepochybně sklonila nad všemi v restauraci. Když se vrátila, zcela zaslouženě, sklidila bouřlivé ovace od svých spolustolovníků.

Stále inspirativní Serena zakončila svůj příspěvek tím, že jej označila za „výhru pro dámy“ a požádala je, aby „obstáli v jakékoli výzvě a nebyli obětí, ale hrdinou“.

chodící mrtvé tenisky

Tenisové eso nikdy nemělo nedostatek motivace a povzbuzení dívek po celém světě a přimělo dámy, aby se staly vlastním superhrdinou a bojovaly za to, co je správné.

Vždy poslouchejte svůj vnitřní hlas superhrdiny. Mějte své věci vždy blízko! Bojujte za to, co je správné. Postavte se za to, v co věříte! Staňte se superhrdinou!

Serena Williamsová je určitě vítězkou ve všech možných směrech!

Populární Problémy

Chargers a Broncos se střetnou v nedělním zápase AFC West v 8. týdnu. Nemáte kabel? Zde je návod, jak můžete sledovat bezplatný přímý přenos online.

Jak motivovat autistického teenagera nebo dospělého ke cvičení. Autismus je velmi komplexní vývojové postižení. Ačkoli je každý autistický jedinec jedinečný, existují určité charakteristiky, které pokrývají většinu autistické populace ...

Bulldog je oblíbeným psím plemenem kvůli jeho podsaditému vzhledu a jemné povaze.

Jak udržet pavouky mimo váš dům. Nalezení 8nohých tvorů ve vašem domě může být znepokojivé, zvláště pokud nejste fanouškem života kolem pavouků. Můžete zabránit pavoukům v hrabání a otáčení pavučin ve vašem domě tím, že použijete ...

Naomi Osaka byla nedávno oceněna vlastní řadou panenek Barbie, kterou v pondělí dala k dispozici společnost Mattel Inc. Cena panenek byla 29 $.

Podprsenka je něco, co můžete považovat za samozřejmost, ale nalezení správné podprsenky dokáže zázraky s vaším vzhledem i sebevědomím. Najít tu správnou podprsenku může chvíli trvat, ale pamatujte: stojíte za to. Zde je návod, jak najít ...