Bílí a ozdoba: Wimbledon to vzal příliš daleko

Žádná neonově modrá, jasně fialová, křiklavě oranžová a horká růžová. Žádné květinové košile a kostkované kraťasy. Žádné šaty s leopardím potiskem. Pouze bílé. Žádné bílé. Žádný krém. Pouze bílé.

Tam, kde se počítá především zdvořilost

Kde tradice trumfne pověst

odemkněte dveře auta tenisovým míčkem

Kde Čistota bílého je vždy středový dvůr

Kde je každý den dnem v historii…

Jak wimbledonská horečka zaplavuje svět, všichni tenisté, kvalifikace a šampioni čtou a znovu čtou knihu pravidel Wimbledonu. Hráči musí zajistit, aby jejich tenisové oblečení bylo téměř úplně bílé od chvíle, kdy vstoupí na hřiště.

Oblečení se rovná nejen košilím, šortkám, šatům a sukním. Patří sem také tepláky, svetry, čepice, šátky, náramky, čelenky a ponožky. Tím seznam nekončí. Boty by měly být zcela bílé, včetně podrážek, bez velkých log značky. Dokonce i liška kolem prstů musí být hladká podle pravidel.

Ušetřeno nebylo ani spodní prádlo. Ať už se uchýlí do trenýrek mužského hráče, nebo si zahrají s okolním světem, když ženská hráčka provede své podání, nebo ožije v průběhu zápasu v důsledku potu hráče. Měly by být bílé a nic než bílé.

Lékařské pomůcky a vybavení si mohou odpočinout a obléci jinou barvu než bílou, pouze je -li to nezbytně nutné.

Jedinou pevnou hmotou barvy, která může zdobit bílé, je ozdoba kolem výstřihu nebo manžety nebo vnější šev. Ořez by měl být do 10 mm.

Pokud hráč některá z těchto pravidel poruší, turnajový rozhodčí je okamžitě upozorní a hráč se musí řídit svým rozhodnutím provést změny ve svém oblečení.

I když to znamená, že hráčka nahradí své barevné horké kalhoty pánskými bílými šortkami. Nyní se tím zaměřuje na paní Kournikovou a ona si nestěžuje.

Wimbledon Faux Pas za ta léta

Někteří utekli bez skotů a zbytek dostal rap na klouby prstů. Anglický styl!

Nádherná Gussie způsobila rozruchNádherná Gussie předvádí svůj kontroverzní outfit (Wimbledon 1949)

První ženou, která prohrábla peří, byla Gertrude Moran, přezdívaná Nádherný Gussie. Ona se kvalifikovala hrát ve Wimbledonu poprvé v roce 1949.

Většina hráčů by byla nervózní a s největší pravděpodobností by měla motýlky v žaludku z jejich prvního vystoupení. Ne Gussie. Měla na sobě oblečení, které odpovídalo pravidlům, ale skandalizovalo wimbledonské představitele. Byla obviněna All England Lawn Tennis and Croquet Club přinášet do tenisu vulgarismy a hříchy.

Gussiiny šaty byly krátké šaty, které pod ní odhalily její krajkové kalhotky. Ted Tinling, její návrhářka oblečení a 23letá oficiální hostitelka Wimbledonu, také nesla hlavní tíhu svých nezbedných šatů. Nebyl na to pozván Mistrovství na dalších 33 let do roku 1982.

Když si Anne oblékla WhiteAnne White ve svém lycrovém body obleku (Wimbledon 1985)

1985. Anne White, oblečená do spandexového kombinézu vše v jednom, měla hrát Pam Shriver. Pam Shriver byl údajně rozptylován Anniným bílým oblekem. Když byl zápas vyrovnán na jednu sadu, musel být kvůli špatnému světlu opuštěn. Wimbledonský rozhodčí Alan Mills využil této příležitosti a požádal Anne Whiteovou, aby si na druhý den oblékla vhodný outfit.

Další den se přiklonila a vstoupila na kurt v přijatelném oblečení. Ale zdálo se, že paní štěstí utekla v obleku ze spandexu. Anne White nakonec prohrála zápas s Pam Shriverovou.

Hotpants potížeTatiana Golovin (L) a Maria Sharapova (R) měly na sobě barevné hotpants

V roce 2007 ji jasně červené kalhotky Tatiany Golovin dostaly do potíží s wimbledonskými funkcionáři. O šest let později v roce 2013 zažili funkcionáři déjà vu, když si Maria Sharapova pod bílé šaty oblékla pomerančové kalhotky.

Do Wimbledonu 2012 to Úředníci pravděpodobně vzdali. Serena Williamsová měla růžové kalhotky, které ladily s jejím růžovým šátkem. To neohrozilo pozornost, protože pokračovala ve svém 14. grandslamovém a 5. wimbledonském titulu.Serena Williamsová koketovala s knihou pravidel a získala titul.

Bethanie Mattek Sands dělá Lady GagaBethanie Mattek-Sands: The Lady Gaga of Tennis

Módní prohlášení a katastrofy se dějí pouze na červených kobercích při předávání cen. Říká kdo?

návrat proudu Jedi

V roce 2011 Bethanie Mattek Sands zahanbila Lady Gaga. Její podivná bunda zanechala mnoho módních odborníků ochablé a svázané jazykem. Naštěstí pro úředníky ji při hraní nenosila. Bethanie Mattek Sands je známá svým netradičním stylem, který častěji hraničí s hrůzou.


Populární Problémy

Jak přestat bolet v kostech. Bolest vašich kostí může způsobit řada vážných stavů a ​​zranění. Pokud trpíte bolestmi kostí, budete chtít okamžitě navštívit lékaře, který určí příčinu. Pokud je příčinou tvé kosti ...

K čištění hledí na helmu doma budete potřebovat několik hadříků z mikrovlákna, utěrku a čistý ručník. K čištění vnějšího povrchu použijte jemné mýdlo nebo čistič hledí. Na vnitřek hledí použijte dětský šampon. Mějte na paměti, ...

Blokování je zásadní pro solidní přestupek. Pomáhá chránit quarterbacka při přihrávce a dělá otvory pro běh zády, které by mohly proběhnout při spěchajících hrách. Neschopnost zablokovat způsobí, že se jakýkoli přestupek rozpadne. Ale dobrá blokovací hra je jedna ...

Jak pečovat o podvrtnuté zápěstí. Vyvrtnuté zápěstí je poranění vazů, které spojují malé kosti zápěstí (nazývané karpální kosti) dohromady. Nejčastějším zraněním v zápěstí je scapho-lunate vaz, který ...

Novak Djokovic a Vasek Pospisil zahájili PTPA v srpnu a byli požádáni, aby odstoupili z Rady hráčů ATP. Jména Djokoviče a Pospisila však nyní byla předložena ke znovuzvolení do Rady hráčů.