Wimbledon 2021: Madison Keys vs Viktorija Golubic náhled, souboj a předpověď

Madison Keys

Madison Keys

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (23) Madison Keys vs Viktorija Golubic

Datum: 5. července 2021

Turnaj : Mistrovství, Wimbledon

Kolo : Čtvrté kolo (16. kolo)

Místo : Londýn, Velká Británie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Tráva

Odměna : 17 066 000 GBP

můžu hrát tenis?

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel & ESPN | UK - BBC TV & Radio | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Ukázka Madison Keys vs Viktorija Golubic

Madison Keys a Viktorija Golubic se v pondělí utkají ve čtvrtém kole Wimbledonu. Zatímco Keys je bývalým čtvrtfinalistou All England Clubu, Golubic je poprvé ve své kariéře ve druhém týdnu Major.

Madison Keysová, nasazená na 23. místě, ve svém pátečním zápase ve třetím kole porazila Elise Mertensovou 7-5, 6-3. Bývalý vicemistr US Open nasbíral 29 vítězů a dopustil se pouze 19 nevynucených chyb proti Mertensovi.

Servis a údery klíčů byly letos na SW19 poměrně konzistentní. Američanka zatím ztratila své podání jen třikrát, přičemž Mertensová měla na svědomí dvě z těchto přestávek.

Keys také tento týden nepustí sadu, když v předchozích kolech zaznamenala vítězství ve dvou setech nad Katie Swan a Lauren Davis. Ale postup bude pravděpodobně těžší proti Viktoriji Golubic, která má letos ve Wimbledonu pod palcem neuvěřitelných 18 přestávek podání (šest proti každému soupeři).

Poté, co Golubic vyhrál maratónský tři settery proti Veronice Kudermetové, ve druhém kole s lehkostí odplul Danielle Collinsovou. Švýcaři poté v pátek ve třetím kole způsobili podobný beatdown Madison Brengleové, když zvítězili 6-2, 6-1.

jak být tenisovým profesionálem

Golubic, zařazený na číslo 66, přichází do tohoto čtvrtého kola střetu bojem zpevněný; vyhrála 43 zápasů na turné (WTA, ITF, kvalifikace dohromady) v roce 2021. Zdá se, že Švýcarka nyní nachází svůj nejlepší tenis poté, co během posledních několika let prodělala sérii brzkých odchodů ze Slamu.

Madison Keys vs Viktorija Golubic proti sobě

Madison Keys a Viktorija Golubic se už dvakrát setkaly, když byly vzájemné zápasy vyrovnané 1: 1. Jeden z jejich zápasů byl na Fed Cupu; jediný čas, kdy spolu hráli na turné WTA (Miami 2017), Keys vyhráli 6-1, 6-2.

Madison Keys vs Viktorija Golubic predikce

Viktorija Golubic

Viktorija Golubic

Madison Keys je v této sestavě nepatrným favoritem, vzhledem k hrubé síle její hry v kombinaci s bohatstvím zkušeností na nejvyšší úrovni.

To znamená, že Viktorija Golubic má schopnost zrušit velké údery Američana svým řezem. Návraty Švýcarky se občas drží nebezpečně nízko, což může od jejích soupeřek vytáhnout spoustu chyb.

Jednoruční bekhend Golubic zatím fungoval dobře a pomohl jí vytvořit ostré úhly - zejména při procházení. Ale Keys pravděpodobně nasměruje spoustu hlubokých výstřelů na toto křídlo, aby se pokusil zabránit jí v otevření hřiště.

Je těžké to nazvat, ale Keysova zkušenost dává misky vah v její prospěch.

Předpověď: Madison Keys vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Ron Weasley je nejlepší mužský přítel Harryho Pottera v sérii Harry Potter. Pro účely cosplay nebo oblékání a vystupování jako Ron tento článek vysvětlí, co dělat, aby vypadal jako Ron a také se choval jako on. Získejte červenou paruku nebo ...

Chcete se dívat na UFC PPV na vašem PS5? Připravili jsme pro vás našeho snadného a podrobného průvodce, který vám umožní okamžitě streamovat UFC na vašem PS5.

Domácí oblíbená Madison Keys se v úvodním kole US Open 2020 postaví specialistce na čtyřhru Timea Babos. Keys vede proti sobě u obou hráčů s náskokem 3: 1.

Podívejte se na dokument HBO „Song of Parkland“, který vypráví příběh o tom, jak studenti divadla Stoneman Douglas inspirovali ostatní.

Světová jednička Novak Djokovič zakončil sezónu 2015 na vysoké úrovni, když porazil Rogera Federera 6-3,6-4 a vyhrál finále světového turné Barclays ATP. Djokovič se tak stává prvním hráčem v historii hry, který v Londýně vyhrál 4 tituly za sebou.

Jak naučit děti volejbal. Volejbal je zábavný sport pro všechny věkové kategorie. Čím dříve si děti začnou hrát, tím budou zručnější - zvládnout některé volejbalové dovednosti trvá roky. Děti se mohou naučit většinu volejbalových základů, ...