Přímý přenos finále „100“ ve finále: Jak se dívat online

CW 100Dnes večer je finále série 100 na CW. Epizoda s názvem Poslední válka přináší konec milované série. Sezóna 7 Epizoda 16 se vysílá dnes večer - ve středu 30. září - ve 20 hodin Východní/19:00 Centrální.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto 100 online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte CW na FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

nohy židle na tenisový míček

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat 100 živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru.


Sledujte CW na Hulu pomocí živé televize

Můžete sledovat živý přenos CW (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televizejak opravit tenisky

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat 100 žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má nové epizody 100 k dispozici do druhého dne) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sledujte CW na YouTube TV

Na YouTube TV můžete sledovat CW (živě na vybraných trzích) a více než 80 dalších televizních kanálů:

jak čistit bílé tenisky

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete do YouTube TV, můžeš se dívat 100 živě v aplikaci YouTube , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Apple TV, Chromecastu, Fire TV, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači přes TV.YouTube.com .

Pokud se nemůžete dívat naživo, přichází s přiloženým DVR.


Náhled finále „100“

Popis dnešní epizody zní: Po všech bojích a ztrátách se Clarke a její přátelé dostávají do finální bitvy.

Níže jsou uvedeny spoilery epizod vedoucích k dnešnímu večeru.

Pro mnoho fanoušků to byla těžká sezóna. Za prvé, Bellamy nebyl většinu sezóny, a když se konečně vrátil, rychle se připojil k kultu. Poté měla Clarke scénu strhující střeva, kde zabila Bellamyho (zdánlivě ani z velmi dobrého důvodu.) Potom byla Sheidheda zabita Gabriel, nová postava, ale další oblíbená fanynka. A nakonec Clarke našla Madi v podstatě mrtvou mozek poté, co její paměť prozkoumal Cadogan.

jak sledovat bakaláře živě online

Cadogan našel klíč k odemčení podivné zkoušky nebo války, kterou zanechala starověká civilizace mohl být mimozemšťan. Jejich technologie daleko předčí naše vlastní a vytvořily brány (něco jako hvězdné brány), které lidem umožňují cestovat mezi různými planetami, včetně Země. Mají však také technologii, která jim umožňuje přeměnit své nepřátele na krystaly (a neexistuje žádný dobrý způsob, jak se s těmito efekty bránit).

Jakmile je klíč zadán do mimozemského zařízení, zahájí buď válku, nebo test. Protože jsem náchylnější souhlasit s Jordanovým výkladem nad Cadoganovým, budu předpokládat, že je to skutečně test, který určí, zda je lidstvo hodno přežití. Musí tedy najít někoho, kdo je hoden testu - a ten člověk není tím mužem, který právě nechal dítě zemřít, aby mohlo vystoupit. Pochybuji, že Clarke je také správná volba, i když příběh nás tam pravděpodobně zavede. Podle mého názoru mohl být Gabriel tou nejlepší volbou, protože žil tak dlouho a vyvíjel se v mnoha směrech. Protože už není naživu, možná jsem loboval, aby test provedla Octavia nebo Gaia. Ale pravděpodobně to nakonec bude Clarke, protože je hlavní protagonistkou série.

Tvůrce show Jason Rothenberg řekl, že finále série zanechá divákům důležitou zprávu, Informoval Geekspin . Konec příběhu je morální tohoto příběhu a opravdu jsme chtěli s touto sezónou něco říci. Když lidé uvidí, jak příběh končí, možná se na celou sérii podívají jinak.

Po skončení série stále máme naději na prequel. Během sezóny 7 byla odvysílána epizoda flashbacku, která by mohla sloužit jako pilot zadních vrátek pro prequel. The CW se však ještě nerozhodlo, zda to vezme pro celou sérii. Rothenberg řekl CBR : Jsme ve stejném druhu držení a čekáme, až rozhodnou síly. Pokud existují nějaké dobré zprávy, je to jen to, že o tom stále mluví. Pro mě je to dobrá zpráva. Máme puls.


Populární Problémy

Viceův oblíbený zápasový dokumentární seriál „Temná strana prstenu“ se vrací na sezónu 3 ve čtvrtek 6. května. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Jak masírovat dolní část zad. Dolní část zad může být napjatá nebo bolestivá z mnoha různých důvodů. Mezi několik činností, které způsobují napjaté svaly dolní části zad, patří delší sezení u stolu, předklon nad umyvadlem, zvedání těžkých předmětů bez ...

Jak doma prát šidítko velikosti King. Přikrývku velikosti King můžete snadno vyprat doma! Přečtěte si štítek vašeho přikrývky a určete nejlepší způsob praní. Většinu přikrývek velikosti king lze prát v pračce a sušit ...

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat Cejudo vs Dillashaw, Hardy vs. Crowder a celou kartu UFC Fight Night Brooklyn online.

„Hoarders“ je zpět pro sezónu 11, která začíná v pondělí 20. července. Pokud nemáte kabel, můžete streamovat nové epizody online online.