Přímý přenos 49ers vs Saints: Jak se dívat online bez kabelu

Getty New Orleans Saints QB Drew Brees.Dva elitní uchazeči 10-2 NFC se srazí, protože New Orleans Saints vítají San Francisco 49ers v neděli v Mercedes-Benz Superdome ve hře s významnými důsledky pro play-off.

Začátek hry je naplánován na 13:00. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos 49ers vs Saints na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Fox (žijící na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos 49ers vs Saints na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.tenisky s kamínky

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Pokud je hra na vašem trhu: AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny zahrnují Fox (živě na vybraných trzích).

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verziJakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos 49ers vs Saints na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Fox (živě na vybraných trzích) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

madam sekretářka sezóna 3 hulu

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos 49ers vs Saints na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

budoucí tenisový loket

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a postsezónní zápas NFL živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Začněte svou bezplatnou zkušební verzi Dazn Canada

Jakmile se zaregistrujete do DAZN Canada, můžete sledovat živý přenos 49ers vs Saints a každou další hru NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


49ers vs Saints Preview

San Francisco 49ers jsou v této sezóně 10: 2 jedním z nejpřekvapivějších týmů, ale pro Baltimore Ravens přicházejí s těžkou ztrátou.

Rozdíl skončil dvojicí klíčových čtvrtých pádů ve čtvrtém čtvrtletí. 49ers chyběli na svých, zatímco Lamar Jackson a Ravens dokázali jeden vyzvednout a nastavit tak hrací vítězný gól z branky, aniž by zbýval čas.

Myslel jsem, že na konci máme příležitost, řekl v pondělí trenér Kyle Shanahan. Velká slečna, že se nepodařilo převést ten čtvrtý a jeden. Myslím, že kdybychom to udělali, měli bychom dobrou šanci zápas vyhrát. … Tvrdě vybojovaná hra a dva dobré týmy, které si myslím, že oba hrály dobře, a nakonec jsme nedokázali vyhrát.

jak rozpůlit tenisový míček

49ers spadli ze semene č. 2 v NFC na páté díky vítězství Seahawks, ale mají šanci získat zpět vítězství vítězstvím nad Saints, kteří jsou v současné době v NFC semenem číslo 1.

jak získat tenisové body

No, před dvěma lety jsem tam byl na WrestleManii, řekl ESPN 49ers těsný konec George Kittle. Takže to bylo docela hlasité, když vyšel Hrobář. Očekávám, že to tak bude po celou hru. Prostě se těším. Bude to naprostý výbuch.

Mistrovský pás. Fotbal, WWE - myslím, že to samé.

S tak silným startem a špičkovým semenem, které je stále v rukou, 49ers tento týden zvýšilo své zaměření v rámci přípravy na Saints. Na této frontě vedl náboj veteránský přijímač Emmanuel Sanders.

Pocit naléhavosti je obrovský, řekl Sanders. Tady se hraje play -off fotbal ... Očividně chceme semeno č. 1. Na konci dne chceme postoupit do play -off a určitě máme těžký rozvrh. Když se podíváte po lize, máme Saints, máme Seahawks, jsou tam pro semeno číslo 1.

Nastal čas. Právě jsem chlapům říkal, že je načase omezit všechny mimoškolní aktivity a na další doufejme dva a půl měsíce jen doma v sezóně, a uvidíme, jestli tady dokážeme udělat něco zvláštního.

Niners mají pozornost Svatých, kteří jsou v této sezóně doma 5: 1 a po těžké prohře s Atlanta Falcons 10. listopadu vyhráli tři v řadě.

Tito kluci, říkám vám, když se díváte, jak tento tým hraje, defenzivně i ofenzivně a při kopání, jsou stejně vyrovnaný tým, jaký existuje, řekl hlavní trenér Saint Sean Payton.

The Saints jsou pro tuto hru favoritem dvou bodů.


Populární Problémy

„American Selfie: One Nation Shoots Itself“, dokument z Showtime, má premiéru v pátek 23. října. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online zdarma.

Premiéra 3. série „Final Space“ má premiéru v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat online streamování nových epizod.

Trenér Rogera Federera Severin Luthi nedávno informoval o procesu obnovy Švýcarska a plánech do budoucna. Luthi také řekl, že výhra Federera na Australian Open 2017 byla hraničním zázrakem a že bude těžké opakovat.

Pokud jste rádi v teplejších měsících venku, pak vám pravděpodobně nejsou komáři cizí. Tito malí krvežíznivci jsou proslulí tím, že po sobě zanechali spoustu svědění. Kousnutí komárů se uzdravuje mnohem efektivněji, ne ...

Poloha ortézy je jedním z klíčových prvků pro přežití při leteckém neštěstí. Bohužel to není prokázáno ve všech ukázkách bezpečnosti za letu. V případě nouzového přistání je standardním postupem, aby palubní průvodčí ...