Streamování starověkých mimozemšťanů 16. sezóna: Jak se dívat online zdarma

Starověcí mimozemšťané v kanálu historie

Kanál historie Starověcí mimozemšťané v kanálu historie

Populární série History Channel Starověcí mimozemšťané vrací se do své 16. sezóny v pátek 13. listopadu ve 21 hodin ET/PT o historii.

Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat zde Starověcí mimozemšťané streamování online zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos Historie a Více než 60 dalších televizních kanálů na televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do Philo, můžeš se dívat Starověcí mimozemšťané žít v aplikaci Philo , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Historie a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

pro tenisové turnaje

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžeš se dívat Starověcí mimozemšťané živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos Historie a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžeš se dívat Starověcí mimozemšťané žít v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Historie a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete vyzkoušet s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžeš se dívat Starověcí mimozemšťané živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

sledovat hru o trůny sezóna 8 epizoda 5 zdarma

Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue nebo Sling Orange můžete sledovat živý přenos Historie a 40 dalších televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud to obejdete, můžete na svůj první měsíc získat 10 $ a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

dobré boty na tenis

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžeš se dívat Starověcí mimozemšťané živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Ukázka 16. sezóny „Starověkých mimozemšťanů“

V pátek 13. - ooh, strašidelné - hitová série History Channel Starověcí vetřelci se vrací se zcela novými epizodami v pokračujícím globálním hledání důkazů, že mimozemský život existuje a tyto neznámé formy života navštívily Zemi před tisíci lety. Pokud jsou mezi námi mimozemšťané, jak ovlivnili náš svět a jak budou lidé na tento objev reagovat? Od nejnovějších zpráv o financování výzkumu UFO americkou vládou až po nedávno objevená skrytá fakta za komorami ve egyptské Velké pyramidě, každá nová epizoda pokrývá různá témata související s mimozemšťany s historickými detaily, účty z první ruky a rozhovory s předními světovými vědci, archeologové a badatelé.

Vedoucí expert Giorgio Tsoukalos se připojuje k teoretikům starověkého astronauta, Davidu Hatcherovi Childressovi, Williamovi Henrymu, Lindě Moulton Howeové, Erichu von Danikenovi a mnoha dalším, kteří byli dotazováni, protože tato sezóna cestuje po celém světě a zkoumá z první ruky známky starověké mimozemské návštěvy.

Přehlídka se vysílá od roku 2010. Když jsme naposledy viděli starověké mimozemské lovce, prováděli výzkum na nechvalně známém ranči Skinwalker v Utahu a také se zabývali výzkumem spojujícím památky UFO a mimozemšťany s americkými prezidenty Donaldem Trumpem, Abrahamem Lincolnem, a Dwight D. Eisenhower.

V premiéře sezóny 16 s názvem Božské číslo budou odborníci zkoumat symboliku čísla dvanáct (12) ve starověkých kulturách a jejich vazby na mimozemšťany. Pak příští pátek 20. listopadu v epizodě Ztracené království popis škádlí: Podle nejstarších tibetských tradic je vysoko v pohoří Himálaj ukryto království bohů - Shambhala. Je možné, že tato mystická říše skutečně existuje a že ji lze dosáhnout starověkými praktikami určenými k přístupu do jiných dimenzí?

Starověcí mimozemšťané vysílá v pátek v 9 hodin ET/PT na kanálu historie.


Populární Problémy

Chcete sledovat živý přenos Khabib vs. Ferguson, Woodley vs. Thompson 2 a všechny hlavní karty UFC 209? Zde je úplný přehled toho, jak to udělat.

Bolest ucha může být v jednom nebo obou uších a může být dlouhodobá nebo krátkodobá. Bolesti uší mohou pociťovat jako ostrou, pálivou, bolestivou nebo tupou bolest. Https://www.nlm.nih.gov/medlineplus/ency/article/003046.htm Infekce ucha, zejména ...

Jak chodit. Chůze je jedním z nejlepších cvičení s nízkým dopadem a je také jedním z nejlevnějších a nejpohodlnějších způsobů, jak se stát zdravějším; mnoho Američanů však chodí méně než polovinu denních doporučených kroků. Chůze může snížit váš ...

Felix Auger-Aliassime je po svém působivém výkonu v Granby Challengeru oslavován jako tenisový fenomén.

Jak najít fitness trenéra. Pokud hledáte pomoc, abyste zůstali motivovaní a na cestě ke svým fitness cílům, může být skvělým zdrojem osobní trenér nebo fitness trenér. Ať už dáváte přednost virtuální nebo osobní výuce, kouč ...