Andy Murray během tréninku předvádí přesnost forhendu

Andy Murray a jeho forhend vypadají silněji než kdy předtím

Andy Murray a jeho forhend vypadají silněji než kdy předtím

Vzhledem k tomu, že se omezení blokování pomalu uvolňují, tenisté se znovu vydávají na hřiště, aby pokračovali v tréninku. A Andy Murray, který doufá, že po návratu tenisu bude mít další comeback, šel ve šlépějích svých kolegů ze Slam šampionů tím, že udeřil na cvičný kurt.

Skot nevypadal, že by byl v poslední době bez tréninku, když odpálil míč čistě ze země. Jeho forhend vypadal ve videích, která na něm sdílel, svrchovaně Příběhy na Instagramu , protože úderem prokázal neuvěřitelnou přesnost.

tenisové boty sperry boat

Andy Murray umístil dva balíčky tenisových míčků na druhou stranu kurtu a dokázal je snadno převrhnout forhendem.

Andy Murray ve svém příběhu na Instagramu předvedl neuvěřitelné forhendové dovednosti

Andy Murray ve svém příběhu na Instagramu předvedl neuvěřitelné forhendové dovednosti

Andy Murray, který je známý svou bezchybnou základní hrou a solidními údery země, vypadá, že je připraven vrátit se k serióznímu tenisu. Jeho loňský návrat z operace kyčelního kloubu byl zastaven neočekávaným vypuknutím koronaviru, ale pro Skot to není všechno špatná zpráva.

Boris Becker nedávno řekl, že očekává, že Andy Murray bude mít z blokování největší prospěch, protože mu poskytne více času na přípravu před jeho posledním návratem.

Myslím, že Murrayovi to prospěje, protože po operaci kyčle ještě není úplně fit a dlouhá pauza je pro jeho zotavení dobrá, takže neztrácí půdu pod nohama, řekl Becker na začátku tohoto týdne pro Laureus.com.

Andy Murray má tři grandslamy ke svému jménu, včetně wimbledonských titulů 2013 a 2016, ale svůj rodný major vyhrál na US Open 2012, kde ve finále porazil Novaka Djokoviče. Murray je také jediným hráčem v historii, který ve dvouhře získal dvě zlaté olympijské medaile; doma porazil Rogera Federera v edici 2012 a Juana Martina del Potra v Riu 2016.

Andy Murray se připojuje k Novakovi Djokovicovi a Rafaelovi Nadalovi, když se hráči vracejí k tréninku

Andy Murray, Novak Djokovic a další hráči se pomalu vrací na kurt

Andy Murray, Novak Djokovic a další hráči se pomalu vrací na kurt

hrajte, abyste se naučili tenis

Nejen Andy Murray, ale téměř všechna elitní jména v tomto sportu pokračovala v tréninku v posledních několika dnech.

Zatímco Novak Djokovic byl viděn cvičit své vintage strečingové techniky, Rafael Nadal se vrátil do své akademie poprvé po měsících. Svět č. 3 Dominic Thiem také zveřejnil několik svých fotografií, jak cvičí na antukových kurtech v Rakousku.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený uživatelem Novák Djokovic (@djokernole) 20. května 2020 v 5:40 PDT

Andy Murray minulý týden oslavil své narozeniny a v ten den byl spatřen na návštěvě cvičných kurtů se svým bratrem Jamie. Ale teď se zdá, že Skot vážně obnovil výcvik a zdá se, že si to užívá, když je v tom.

Populární Problémy

Monica Seles bude oceněna na US Open

Pokud vaše dodávky vypadají drsně po okrajích, stačí trocha lásky, aby vypadaly opět čisté a svěží. Tento článek vás provede doporučeným způsobem čištění černých dodávek, včetně plátna, tkaniček a gumové podrážky. Studna...

Jak nosit čisté šaty. Průhledné šaty jsou odvážné kousky, které vytvářejí velmi stylové oblečení. Protože je vidíte přímo skrz ně, je důležité vybrat si spodní prádlo, které vás zahalí a budete se v něm cítit pohodlně a ...

Tenisová hvězda porazila britského herce Toma Hiddlestona, aby získal titul.

Venuše se zřítila na 15leté minimum Wimbledonu

Maria Sharapova jmenuje Jimmyho Connorsa trenérem